Jump to content
Dogomania

Nara już w domku, Aragon odszedł na zawsze 16.03.2015


Recommended Posts

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alla Chrzanowska']Będę szukać jakiegoś hoteliku pod Warszawą, tylko teraz jestem uziemiona trochę.
Aniu Ewo! Nie mogłabyś się zorientować czy w Otrębusach nie ma wolnego miejsca przypadkiem?[/QUOTE]

Jadę dziś do Nary za jakąś godzinę, spytam panią Grażynkę.

Link to comment
Share on other sites

Nara wyściskana. Spacer nie był bardzo długi, bo jest ciepło. Ale byłyśmy na łąkach. Nara bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, reaguje od razu na drobne korekty. Na łąkach podekscytowana nowym miejscem i zapachami, ale też bez szaleństw. Ani razu nie rozwinęłam całej lonży. Mała pilnuje się, przytula, zagląda w oczy. Bardzo słodka sunia. Pewnie na znanym sobie terenie ze swoim właścicielem byłaby bardziej niezależna. Spotkałyśmy upalikowanego na łące konia, który akurat się tarzał, kiedy się wyłoniłyśmy zza drzew. Nara nie była przerażona, raczej zaciekawiona, ale bez dzikiej ekscytacji. Kiedy się podniósł, zbliżyła się do niego parę kroków, ale zrezygnowała z bliskiego kontaktu i przybiegła do mnie. To na prawdę bardzo wdzięczne stworzenie, które bardzo potrzebuje swojego domu.

ps. rozmawiałam z panią Grażynką. Miejsce dla Aragona byłoby po 3.08, bo teraz wszystko ma zajęte.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Bardzo martwię się o Aragona... Pani nie daje mi spokoju. Teoretycznie miał zostać w domu nawet do końca września. Praktycznie mam go zabrać już, teraz, zaraz, natychmiast...[/QUOTE]

Allu a może trzeba go do tego hoteliku do Konstancina dać. Ponieważ to jest zaledwie 20 km ode mnie to na pewno pojadę tam wkrótce (nawet nie wiem czy nie w ten weekend) i rozeznam się jak to wygląda na własne oczy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...