Jump to content
Dogomania

Agility w Bydgoszczy


Magda i Saga

Recommended Posts

[quote name='Magda i Saga']Proponuję sekcji spotkanie w sobotę o 17-tej. Pogadamy, pobiegamy

Mam nadzieje, że ktos to czyta, bo cisza taka[/quote]

Może bym wpadła ale jeśli już to raczej tylko na chwilę bo mam psa nie za bardzo nadającego się do czegokolwiek po wakacjach (czyt. gruby i rozleniwiony po opiece rodzinki), ale pracujemy nad tym.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magda i Saga']Gosia przynies na kartce dane swoje , psa , Marty i psa i numery książeczek pracy, potrzebne sa do ewidencji naszemu kierownikowi[/quote]

A co dokładnie mam napisać w tych danych? Nie sądzę, żebym dzisiaj widziała się z Martą żebym mogła wziąść od niej karteczkę, a jak pogoda się nie zmieni to nie wiem czy sama dotrę bo chyba nie warto w deszczu z psem któremu i tak nic się nie chce.

Link to comment
Share on other sites

Swoje dane adresowe, data urodzenia psa, imię, płeć. To o marcie tez pewnie wiesz - nic szczególnego. jeśli chcecie chodzic na zajęcia to dobrze by było dzis być, no chyba ze ...lub przemarsz wojsk radzieckich:cool3:

Niesamowita:crazyeye:, a to czemu? Jak chcesz zacząc to na kurs, zebranie 12 w niedzielę najblizsza, więcej info na [url=http://www.agility.bydgoszcz.pl]Powitanie - Agility Bydgoszcz[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Swoje dane adresowe, data urodzenia psa, imię, płeć. To o marcie tez pewnie wiesz - nic szczególnego. jeśli chcecie chodzic na zajęcia to dobrze by było dzis być, no chyba ze ...lub przemarsz wojsk radzieckich:cool3:
[/quote]

Ale ja się chyba jeszcze trochę wstrzymam zobaczę co uda się zrobić z moim psem, czy jeszcze będzie chciał biegać, bo jak nie to nie ma sensu go na siłę męczyć więc nie chcę zobowiązywać się jeszcze na ten sezon. Może odczekam parę lat i z kolejnym spróbuję, a dla Fuksa znajdę coś spokojniejszego PT albo coś w tym stylu... nie wiem (ale ciągle mam nadzieję, że jeszcze go rozruszam i doprowadzę do jakiegoś stanu:cool3:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pepsicola']mam pytanie, czy zawsze droga do sekcji prowadzi przez kurs? co w sytuacji gdy pies zna przeszkody, bo ćwiczył podstawy w innym miejscu a teraz chciałby ćwiczyć na torze w Bydgoszczy w sekcji?[/quote]
Szefostwa nie ma, ale myślę, że po prostu powinnaś przyjść na sekcję i pokazać, co potrafisz. Jeśli pies zna wszystkie przeszkody i parę zmian, bez sensu żebyście chodzili na kurs dla początkujących. Jeśli jesteście na poziomie w miarę zaawansowanym, warto pochodzić na sekcję. Jeśli nie czujesz się jeszcze bardzo pewnie, możesz pochodzić do grupy "pokursowej". Magda na pewno Ci doradzi, co będzie lepsze dla Was.
Btw: sekcja w niedzielę o 15.30. Ewa rządzi;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli może być ktoś z grupy mniej zaawansowanej to by się znaleźli chętni na sobotni trening;) tym bardziej, że w niedzielę o 15.30 to znowu nie mogę :-(. Jeśli w sobotę nas przyjmiecie to do godziny się dostosujemy - mieszkamy blisko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...