Jump to content
Dogomania

CACIB Warszawa - 13-14.07


owczarek'ab

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']Czy ktoś wybiera się w niedzielę czysto jako widz z aparatem i nie miałby ochoty o 12:20 podejść pod ring spanieli tybetańskich i porobić zdjęć? :)[/QUOTE]
Ja będę jako widz z aparatem, ale o tej godzinie będę przy nowofundlandach i tam będę robić zdjęcia, chyba, że do 12.20 skończą bo wchodzą o 11.45 a jest 19 psów. Na którym ringu są spaniele? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Ja będę jako widz z aparatem, ale o tej godzinie będę przy nowofundlandach i tam będę robić zdjęcia, chyba, że do 12.20 skończą bo wchodzą o 11.45 a jest 19 psów. Na którym ringu są spaniele? ;)[/QUOTE]

Przypuszczam, że sędziowanie nowofundlandów potrwa jakąś godzinę i skończy się już po mojej rasie, ale w rasie czego Spaniele Tybetańskie są na ringu 19 pana R. Kanasa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Ok to jak mi się uda to podskoczę na chwilę, tylko napisz jak cię rozpoznam w razie czego :)[/QUOTE]

Będą tylko 3 spaniele tybetańskie i ja będę z suczką w młodzieży :) mile widziane zdjęcia wszystkich 3 spanieli :) jakby się udało to bardzo dziękuję, a jakby się nowofundlandy przedłużyly - nic się nie dzieje, może ktoś ze znajomych będzie coś robił tam i coś wymyślę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Będą tylko 3 spaniele tybetańskie i ja będę z suczką w młodzieży :) mile widziane zdjęcia wszystkich 3 spanieli :) jakby się udało to bardzo dziękuję, a jakby się nowofundlandy przedłużyly - nic się nie dzieje, może ktoś ze znajomych będzie coś robił tam i coś wymyślę :)[/QUOTE]
Spróbuję podskoczyć i pstryknąć dla ciebie zdjęcia jeśli są tylko 3 sztuki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Czy ktoś wybiera się w niedzielę czysto jako widz z aparatem i nie miałby ochoty o 12:20 podejść pod ring spanieli tybetańskich i porobić zdjęć? :)[/QUOTE]

Postaram sie pstryknąć wam parę fotek. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doma17']Postaram sie pstryknąć wam parę fotek. ;)[/QUOTE]

Ooo dziękuję bardzo, byłabym wdzięczna :) gdybyś mnie znalazła przed oceną to proszę podejdź, najprawdopodobniej będę w rzucającym się w oczy błękitnym żakiecie. Powiem Ci co i jak :)

Link to comment
Share on other sites

Pilnie potrzebny nam transport w niedzielę, z Pionek (ewentualnie z Radomia, jakoś podjedziemy pociągiem) do Starej Miłosnej na wystawę i powrót... samochód nam padł :( i do weekendu go nie reaktywują.... A pociągami i autobusami wychodzi, że mamy 4 przesiadki... :(

My to : 2 osoby + 2 małe, na kolankowe, psy ...

Może ktoś ma wolne miejsce?? Oczywiście dołożymy się do benzyny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia&Lola']u nas sobota pracująca, więc niestety nie będziemy w weekend. mam nadziję, że chiły są w nd abym mogła podjechać i je zobaczyć.
idę sprawdzić kiedy one.[/QUOTE]
grupa 9 jest w niedzielę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia&Lola']Widziałam właśnie :) A wiesz moze od której godziny będą?
Słuchajcie jak to jest z psami które nie biorą udziału w wystawie, da radę "przemycić" 1kg czi? ;)[/QUOTE]
od 10 na 17 ringu tu masz rozpiskę [url]http://www.warszawa.zkwp.pl/2013_Warszawa_plan.pdf[/url]

ktoś już dzwonił i pytał czy może wejść ze szczeniakiem pomeraniana, ale powiedzieli w związku, że jak piesek nie jest zgłoszony to nie wolno, ale z tego co widziałam, ma być chłodno to pod kurtkę schowaj :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']od 10 na 17 ringu tu masz rozpiskę [URL]http://www.warszawa.zkwp.pl/2013_Warszawa_plan.pdf[/URL]

ktoś już dzwonił i pytał czy może wejść ze szczeniakiem pomeraniana, ale powiedzieli w związku, że jak piesek nie jest zgłoszony to nie wolno, ale z tego co widziałam, ma być chłodno to pod kurtkę schowaj :evil_lol:[/QUOTE]

Rok temu byliśmy bez psów, a upał był jak cholera... To i dobrze, że chłodniej w tym roku :) oby tylko nie padało.

No tak, do torby bez problemu na wejście ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia&Lola']Rok temu byliśmy bez psów, a upał był jak cholera... To i dobrze, że chłodniej w tym roku :) oby tylko nie padało.

No tak, do torby bez problemu na wejście ;)[/QUOTE]
Też byłam w tamtym roku to myślałam, że umrę tam. W ciągu 3 godzin, gdzie pewnie 1,5 godziny przesiedziałam pod tym daszkiem byłam cała brązowa od tego słońca, psy się męczyły, ale nie pomyśleli, żeby więcej tych wielkich namiotów rozłożyć, może w tym roku pomyślą :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ojj pamiętam, jedne rasy były pod namiotem, gdzie chociaż nie było tego słońca. A tak jak czi były wystawione na słońcu i widać było zarówno po psach jak i właścicielach, że byli bez sił..

No cóż, zobaczymy organizację w tym roku :)

Już się nie mogę doczekać tych wszystkich śliczności! :D

Link to comment
Share on other sites

W tamtym roku nowofundlandy były wystawiane w pełnym słońcu, leżały przed wejściem na ring opatulone mokrymi ręcznikami, zasłaniane parasolami a obok pod namiotem były wystawiane w tym czasie chyba beagle, które no nie oszukujmy się raczej lepiej znoszą taki upał bo są jasne i mają krótką jasną sierść, a nie czarne długie, dwuwarstwowe gęste futro. Patrzyłam na pogodę i ma lekko padać :shake: Chciałam, żeby było chłodniej, ale bez deszczu:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja spróbuję oblecieć wszystkie ringi sobotnio-niedzielne, robiąc zdjęcia. Siakieś kotyliony pozapinać, w zeszłym roku zdjęć co niemiara, okazało się w obiektyw wpadały nie te osoby co być powinny. Mieszkam obok miejsca wystawy i na wszystko z chłodnym okiem, mój diabeł tasmański się nie łapie, to przynajmniej uszczęśliwię kogoś zdjęciami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...