Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2008 = Nominacja CRUFTS 2009


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='katik']Tak, ja z Magią będe w szczeniakach i mamy 1 konkurentkę w klasie. :cool3: I liczę na 2 lokatę, ale to będzie debiut małej na ringu. Bardzo jestem ciekawa jak Magia zachowa sie na ringu (ona chyba zgłupieje widząc tyle psów i ludzi), no i ciekawe czy spodoba sie sędzinie.
Cieszę się, ze Was spotkamy. :multi:[/quote]

super! Będę trzymać kciuki za Magię. Mojego Terry'ego to będzie trzecia wystawa, ale też mam obawy, czy nie zgłupieje, bo ma chyba adhd ;)

u nas w młodzieży Terry ma 2 poważnych konkurentów, więc pewnie szanse mamy tylko na trzecie miejsce, ale liczę że coś podpatrzę od specjalistów i że Terry będzie szczęśliwi widząc tyle innych cairnów.
Więc do zobaczenia na ósmym ringu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']Kurcze co jest z tymi Katowicami :shake: Wszystkie psy nagle kontuzjowane, bądź cieczkują, właściciele chorują :roll:[/quote]

Ja mam zgłoszone 2 suki... ale tylko jedna pojedzie:shake: Druga miesiac po cieczce i ciazy urojonej z brazowym nosem:shake:
Coś w tym musi byc:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=darkred][U]Oferuję swoją pomoc przy wystawianiu psiaków w Katowicach.[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=darkred][U]Jestem w sobotę.[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Potrzebujesz kogoś do wystawienia swojego podopiecznego - skontaktuj sie ze mną
PW, mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , gg: 3912750, kom: 0 -504-728-745

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika'][B][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=darkred][U]Oferuję swoją pomoc przy wystawianiu psiaków w Katowicach.[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=darkred][U]Jestem w sobotę.[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Potrzebujesz kogoś do wystawienia swojego podopiecznego - skontaktuj sie ze mną
PW, mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , gg: 3912750, kom: 0 -504-728-745[/QUOTE]
Przekażę tą informację do mojej koleżanki, która być może będzie Cię właśnie potrzebować :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pokoik1']Ale w końcu to XIII wystawa w Katowicach :angryy:[/quote]

No właśnie, że też ja tego nie zauważyłam, jak zgłaszałam! 13 zawsze była dla mnie pechowa. Mój pies jest w klasie z psem z Czech, któremu w całej karierze wystawowej raz zdarzyło się zająć 2. lokatę, na kilkudziesięciu wystawach zgarniał wszystko. Klasa otwarta jest pusta, to nie - mnie się zachciało championów. A do tego ja mam zapalenie zatok i nie wiem, czy jest sens wlec się w tej sytuacji po przegraną, zwłaszcza że jesteśmy na lodowisku, więc pewnie jeszcze się doprawię. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']A ja uważam, że zawsze jest sens.[/quote]

Sens byłby wtedy, gdybym była zdrowa. Zastanawiam się nad sensem nie dlatego, że mój pies najprawdopodobniej przegra (w końcu nie pierwszy raz i nie ostatni), tylko dlatego, że koszmarnie się czuję i nie wiem, jak wytrzymam 6 godzin jazdy samochodem i parę godzin na lodowisku. :(

Link to comment
Share on other sites

Nie no, zastanawiam się czy jest sens jechać po przegraną w sytuacji, gdy jestem chora. Dla wygranej pewnie bym się poświęciła. ;) Jest kilka za i przeciw dla mojego wyjazdu na tę wystawę. Za przemawia to, że spotkałabym się z kilkoma osobami, z którymi mam okazję spotykać się tylko na wystawach, i że zobaczyłabym, jak wystawia się po raz pierwszy w klasie młodzieży młodsze rodzeństwo mojego psa. Przeciw przemawia moja choroba, duże prawdopodobieństwo przegranej i fakt, że nie lubię wystawy w Katowicach i zgłosiłam mojego psa tylko na zasadzie "dla towarzystwa Cygan dał się powiesić". :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Buuu... Beata... Aż tak źle jest? Kuruj się! :)

U nas też pechowo. Stawka minimalna, ale mała wiedziała, którą łapę rozwalić - przedramię, idealnie frontem do sędziego :/ Więc przy porównaniu... Cóż... Ale że rzadko mam wystawę niemal pod nosem, oczywiście będziemy :)

Link to comment
Share on other sites

Ech... super pierwsza wystawa w życiu- numer 13 :placz: no ale dla moich rodziców 13 to szczęśliwa liczba :razz: my też jedziemy- ja zdrowa, Birka zdrowa i matka zdrowa! :evil_lol: Jutro będę przygotowywać Birkę- konieczna kąpiel i dokładne szczotkowanie i powtórzenie pozy wystawowej i prawidłowego chodu :eviltong:
Wszyscy się mnie pytają czy się stresuję przed tą wystawą :P ja no trochę... ale to chyba pies się powinien stresować nie ja! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B][U][COLOR=darkred]PILNIE POSZUKUJE TRANSPORTU DO KATOWIC (SOBOTA).[/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=darkred]JADE (jak oczywiście ktoś o dobrym serduchu się znajdzie) SAMA, BEZ PSA. ;-) Rzeszów-Katowice.[/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=darkred]DOKŁADAM SIĘ DO PALIWA. :-)[/COLOR][/U][/B]


GG: 2449980
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Love-Wab']Ja juz mam potwierdzenie a wy??[/quote]

Ja już z tydzień... :)

Kto jeszcze będzie w niedziele? :)


[COLOR=red][B]Do sobotniaków: Proszę o zdjęcia leonbergerów! [/B][/COLOR][COLOR=black]- i jakby ktoś z nimi też na ringu był i by mu się nudziło, to szczególnie interesuje mnie klasa otwarta suk, gdzie jest 5 i młodzieży psów, gdzie jest 7![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...