Jump to content
Dogomania

chory pies


dzasta1232

Recommended Posts

Witam. Mój problem dotyczy psa nie wiem czy to odpowiednia rubryka w której mogę zadać to pytanie jednak proszę o poradę. Wraz z byłym mężem mam psa. W tej chwili wyprowadziłam się z mieszkania w którym mieszkaliśmy razem. Pies został z ex mężem. Na chwilę obecną pies przebywa u mnie ponieważ ex mężowi urodziło się dziecko z drugiego małżeństwa i postanowiłam zabrać psa na jakiś czas do siebie. Ustalałam z nim że pies może zostać u mnie nie dłużej niż miesiąc ponieważ właściciel mieszkania które teraz wynajmuje skarży się na hałas. Pies jest chory i potrzebuję natychmiastowej operacji. Ja jestem bezrobotna a ex mąż zarabia całkiem nieźle. w książeczce zdrowia psa jako właściciele wpisani są była teściowa oraz szwagier. Mąż nie chce psa z powrotem tłumacząc się małym dzieckiem a ja nie mam pieniędzy aby pomóc psu. Czy osoby wpisane w książeczce zobowiązane są do pokrycia kosztów operacji? proszę o pomoc (mąż chce oddać psa do schroniska lub uśpić)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...