Jump to content
Dogomania

dzasta1232

Members
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

dzasta1232's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. niestety weterynarz nie chce rozłożyć kosztów leczenia na raty, dziękuję za informację, napewno skontaktuje się z poleconymi organizacjami
 2. Witam. Mój pies to 2 i pół roczny mieszaniec bernardyna, suka. Problemem jest stwierdzenie po badaniach USG guza strickera. U psa od długiego czasu występowało krwawienie z pochwy, oraz jest ona bardzo powiększona (około 20cm) tak jak i sutki. Psu wypada sierść oraz ma lekko podrażnioną skórę. Dostała wiele różnych antybiotyków oraz innych leków, które w ogóle nie są skuteczne, wręcz przeciwnie, podrażniają żołądek oraz wywołują wymioty. Nie stać mnie na operację psa. Proszę o pomoc.
 3. Witam. Mój pies to 2 i pół roczny mieszaniec bernardyna, suka. Problemem jest stwierdzenie po badaniach USG guza strickera. U psa od długiego czasu występowało krwawienie z pochwy, oraz jest ona bardzo powiększona (około 20cm) tak jak i sutki. Psu wypada sierść oraz ma lekko podrażnioną skórę. Dostała wiele różnych antybiotyków oraz innych leków, które w ogóle nie są skuteczne, wręcz przeciwnie, podrażniają żołądek oraz wywołują wymioty. Nie stać mnie na operację psa. Proszę o pomoc.
 4. Witam. Mój pies to 2 i pół roczny mieszaniec bernardyna, suka. Problemem jest stwierdzenie po badaniach USG guza strickera. U psa od długiego czasu występowało krwawienie z pochwy, oraz jest ona bardzo powiększona (około 20cm) tak jak i sutki. Psu wypada sierść oraz ma lekko podrażnioną skórę. Dostała wiele różnych antybiotyków oraz innych leków, które w ogóle nie są skuteczne, wręcz przeciwnie, podrażniają żołądek oraz wywołują wymioty. Proszę o pomoc.
 5. Witam. Mój problem dotyczy psa nie wiem czy to odpowiednia rubryka w której mogę zadać to pytanie jednak proszę o poradę. Wraz z byłym mężem mam psa. W tej chwili wyprowadziłam się z mieszkania w którym mieszkaliśmy razem. Pies został z ex mężem. Na chwilę obecną pies przebywa u mnie ponieważ ex mężowi urodziło się dziecko z drugiego małżeństwa i postanowiłam zabrać psa na jakiś czas do siebie. Ustalałam z nim że pies może zostać u mnie nie dłużej niż miesiąc ponieważ właściciel mieszkania które teraz wynajmuje skarży się na hałas. Pies jest chory i potrzebuję natychmiastowej operacji. Ja jestem bezrobotna a ex mąż zarabia całkiem nieźle. w książeczce zdrowia psa jako właściciele wpisani są była teściowa oraz szwagier. Mąż nie chce psa z powrotem tłumacząc się małym dzieckiem a ja nie mam pieniędzy aby pomóc psu. Czy osoby wpisane w książeczce zobowiązane są do pokrycia kosztów operacji? proszę o pomoc (mąż chce oddać psa do schroniska lub uśpić)
×
×
 • Create New...