Jump to content
Dogomania

Barko siwy duch


kropi124

Recommended Posts

Dzięki za linka ;-)

 

On nie wykazywał problemów w kontaktach z psami, za to do suk fakt ostro go ciągnęło.

U nas jest trochę inaczej, bo strasznie ciągnie jak idę z inną osobą i nie ważne czy jest jakiś inny pies czy go nie ma. Chciałabym to trochę wypracować, ale brak mi osoby, która poświęciłaby dla nas na to swój czas. 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, te ciągnięcie przy każdym, pies, człowiek.
U mnie na wiosce czy nawet w mieście ludzie się patrzą jak na debila bo uczy psa ładnego chodzenia na smyczy.
I albo znajdzie się taka osoba co mnie zacznie przekonywać że lepsza kolczatka, albo go myśliwemu oddać.
Mam tylko nadzieje że te jego 8 latek to są JESZCZE lata szczenięce. Tylko miej teraz takiego starego szczeniaka ;)

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że tą młodość odkrywa na smyczy :(
Ogólnie powiem ci że po tych nie całych dwóch latach z Barko nauczyłam się w cholerę dużo. Ze względu na to że Kropcia była agresorem to Barko jest ciotą w porównaniu z nią. Pies na niego szczeknie a on skacze na mnie tak jak bym miała go wziąć na rączki bo jakiś pies na niego szczeka i to jest takie straszne... I idź z takim wielkim durnym psem do ludzi :D i słuchaj że to szczeniak doga niemieckiego.

Ale ON jest bardzo cwanym psem i wszystko wychodzi na to że to ja nie potrafię się dogadać z własnym 38 kilogramowym wyżełkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Hah :) Dzisiaj jest w miare ładna pogoda, do szkoły nie poszłam więc może wybiorę się z piesełem do miasta na spacer, poćwiczymy, znowu wysłucham paru dziwnych komentarzy  :evil_lol: i se pójdę.

 

Ostatnio strasze małżeństwo sobie stało i ja szłam z Barko :

- to to jest pies?

- Tak pies.

- a nie suka?

- To to jest pies, a dokładnie samczyk :grins:

 

śmiać mi się z tego chciało, ale Barkowi chyba mniej skoro to ni suczka ni samczyk :grin:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz jakoś ogarniam. Tylko nie podoba mi się że nie ma aktualnych wyświetleń postów do tematów i się przez to gubię, bo na e-maila mi też tak szybko to nie przychodzi.  :lookarou:

Gorzej jest też że często w postach nie mogę nic wkleić np. minek czy linków.

Link to comment
Share on other sites

Jadł coś w krzakach i się nie odwołał... a jak po niego poszłam to spieprzał z ogonem pod dupskiem, bo wiedział że będzie Pańci krzyk i koniec spaceru. Jak go w końcu dorwałam to zapięłam krótko na smycz i ruszyłam do domu.

No i... po drodze zaczepiła mnie kobieta w samochodzie i tak jechała za mną całą ulicę mówiąc, że obserwuje mnie już jakiś czas i nie daje się psu załatwić, że on chce siku a ja go tak krótko trzymam, że on nie ma możliwości

Link to comment
Share on other sites

Ahh te nowe dogo, nie skleciłam do końca zdania.. :nonono2:

 

W każdym bądź razie trzymałam go krótko i szłam szybko, w momencie gdy coś zmajstruje nie ma wąchania trawki, wcześniej latał 2h, na psie się nie wyżywam, a ta nie dawała mi spokoju i nie odpuszczała więc powiedziałam jej, że jak los zwierząt jest dla niej ważny to niech idzie do tozu albo do schroniska.

 

Nie ogarniam niektórych ludzi jak nic się nie dzieje to wciskają swoje mądrości :look3: Mój pies wg niej ma teraz chorować, także czekam.

Link to comment
Share on other sites

Te zarozumiałe babska. :lmaa:  

 Mi o dziwo Barko nic dzisiaj nie zeżarł. Za to super fajnie się skupiał, ale jego szybkie ruszanie z komendy noga na luz trochę mnie przeraziło, bo ruszył tak jak by miał się rzucić w pogoń. Ale przeżyłam

:D Poszalał i marudny pod wieczór się zrobił. Ciągle się wierci. 

Co do tego forum, wkurzam się okropnie bo chciałam opisać nasz spacer i albo wyskakuje mi błąd, albo odświeża się i nic nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...