Jump to content
Dogomania

SZCZENIACZEK sunia mix rottweilera już w nowym domku w Krakowie!!! Dziękujemy :)


Chesti

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ufffff co za ulga :multi:

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w sprawę. A w szczególności Uli, pani Joli (Ada-jeje) oraz pani Magdzie. Nie wiem co byśmy bez Was zrobiły.
Bardzo bardzo dziękuję!

Mam nadzieję, że sunia lepiej trafić nie mogła (a wnioskując po rozmowie z przemiłą panią Jadwigą, jej syn który brał pieska też musi być super) i że będzie jej się tam dobrze żyło. Mam nadzieję, że kiedyś gdzieś będzie można zobaczyć jej zdjęcia z nowego domku. :loveu:

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i... oby więcej takich udanych adopcji!

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się też, to mili ludzie i szanują zwierzęta. Mam stały kontakt z p.Jadwigą i czasem popytam o małą. Pozdrawiam serdecznie wszystkie RATOWNICZKI. To co robicie, jest piękne. Magda,Toy i Amba

Link to comment
Share on other sites

Linka, cieszymy się razem z Tobą, ale teraz najważniejsze jest, by nie dopuścić już więcej to niechcianej ciąży suki. Następnym razem domek dla szczeniąt może się nie znaleźć...

W tej sytuacji najbardziej słuszną decyzją byłoby wysterylizowanie dorosłej suki. Czy rodzice rozważają tą ewentualność? Bo teraz właśnie jest dla niej dobry czas na wykonanie zabiegu, dochodzi do siebie po ciąży i porodzie i dobrze byłoby zdążyć przed kolejną cieczką.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...