Jump to content
Dogomania

SZCZENIACZEK sunia mix rottweilera już w nowym domku w Krakowie!!! Dziękujemy :)


Chesti

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

piesek bedzie mial chyba nowy domek w sobote rano :multi:
tj. w sobote zostanie przetransportowana wiec nie bede juz jej u mnie szczepic. dobrze ?
bo jednak to wiaze sie z czasem którego niestety nie mam :shake: nie chodzi o pieniadze.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jesli wszystko sie ulozy i zgramy transport tak aby sunia mogla byc u mnie w sobote na 8.00 rano to przekaze ja w Katowicach osobie ktora zawiezie ja do domku docelowego w Katowicach, bo ja jade dalej do granicy z trzema psiurami ktore odbieram w Katowicach. Czekam jeszcze tylko na ostatnia wiadomosc kto ja odbierze w Katowicach jak rowniez czy znajdzie sie ktos kto dostarczy sunie do mnie.

Link to comment
Share on other sites

No to cudownie Linka dowiedz sie dokladnie ile ma kosztowac sterylka u waszego weta i mi napisz a ja dowiem sie ile by kosztowala u nas w Chrzanowie bo my mamy tu male rabaty i moze bedzie taniej. Ale to uzgodnimy sobie znow na PW. Jestes dzielna.

Link to comment
Share on other sites

No to może ja napisze, Chesti pewnie nie ma czasu.
Otóż dziś raniutko zadzwoniła do mnie znajoma, Madzia z Krakowa, o której pisałam wczoraj i spytała, czy sunia jest nadal do wzięcia, bo domek się zakochał i chce ją natychmiast :lol: Przy czym okazało się, że to naprawdę fajny domek i Madzia przekona ich do podpisania umowy. Moje pośrednictwo stało się zbędne - zadzwoniłam więc do Chesti (sorki Karola za pobudkę :p) i ona już dogadała się z Madzią , a resztę napisze Wam sama :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...