Jump to content
Dogomania

SZCZENIACZEK sunia mix rottweilera już w nowym domku w Krakowie!!! Dziękujemy :)


Chesti

Recommended Posts

Przyjechali znajomi mojej cioci ogladac sunie ..


ale nie podoba sie narzeczonemu tej dziewczyny a jej tak.
podejma decyzje do jutra.


oby :mad::mad:


Widzicie ze moi rodzice i rodzina tez jest zaangazowana..
ps. raczej do Warszawy tak szybko sie nie znajdzie dojazdu a to z 6-7 h jazdy autem :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Linka_930']
Przyjechali znajomi mojej cioci ogladac sunie ..


ale [B]nie podoba sie narzeczonemu[/B] tej dziewczyny a jej tak.
podejma decyzje do jutra.

[/quote]

To może lepiej niech Jej nie biorą...będziemy szukać innego domku, takiego który od razy Ją pokocha!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidelek2']To może lepiej niech Jej nie biorą...będziemy szukać innego domku, takiego który od razy Ją pokocha!!!!!!!!!!!!![/quote]
może lepiej ją tam dać na tymczas..zawsze jakies rozwiązanie...suczka w schronisku może nawabic się jakiegoś choróbstwa

Link to comment
Share on other sites

Halo! Czy ktoś odpowie na pytanie: co z nr tel? Czyj tam umieścić? Bo jak wiadomo nie wszyscy ludzie mają komputer, lub ewentualnie dostęp do niego :roll:, a to wyraźnie zmniejsza szanse na znalezienie domu dla pieska... A jak wiadomo czas nagli:cool1:...

Zaraz wychodzę z domu, więc mogłabym jeszcze rozwiesić parę ogłoszeń - a bez numeru kontaktowego nie ma sensu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']
może lepiej ją tam dać na tymczas..zawsze jakies rozwiązanie...suczka w schronisku może nawabic się jakiegoś choróbstwa
[/quote]

To jest rozwiazanie tylko, że Oni jeszcze sie nie zdecydowali - mają dać znać dzisiaj ;)

Link to comment
Share on other sites

Linka nie poddawaj sie pros rodzicow dalej jesli nie damy rady do czwartku. Oczywiscie mysle tez ze do Warszawy mozna by ja bylo przewiezc ale trzeba dac ogloszenie na watku transportowym, trzeba wykorzystac kazda sytuacje maksymalnie. Dawalam ci nr.tel. na PW czydzwonilas tam i pytalas o domek.

Link to comment
Share on other sites

Ktoś pisał o przewożeniu małej do Warszawy.

Możliwe, że uda mi się załatwić transport. Ale to już jutro i jeszcze nie gadałam z tą osobą (BTW sprawdzoną), dostałam tylko podpowiedź od dziewczyny z Alloszczura :*
Mam pytać? To nadal aktualne???

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Czy ja mogę prosić o jakiś nr kontaktowy do właścicielki pieska, który można by umieścić na ogłoszeniach, ponieważ nie ma go tam, a to drastycznie zmniejsza szanse na zgłoszenie się osoby chcącej ją (suczkę) zaadoptować:roll:.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...