Jump to content
Dogomania

Lopez,wyżeł niemiecki ZNALAZŁ DOM!!!


Romka

Recommended Posts

Romka wszystkie wyzly szukajace domow, kopiujemy do nas na SOS dla wyzlow
telefony w trakcie kopiowania takie musialy byc, on juz u nas wisi dlugo
jak pies idzie do adopcji- wpisujemy ze adoptowany
na naszej str jest od 11 czerwca
?

Edited by Ati
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ati']Romka wszystkie wyzly szukajace domow, kopiujemy do nas na SOS dla wyzlow
telefony w trakcie kopiowania takie musialy byc, on juz u nas wisi dlugo
jak pies idzie do adopcji- wpisujemy ze adoptowany
na naszej str jest od 11 czerwca
?[/QUOTE]

Tak sobie tylko rozważam... bo jak kopiujecie to powinny być z telefonami moim i koleżanki ,TAK JEST W PIERWSZYM POŚCIE,WĄTEK ZAKŁADAŁAM JA,a ta nagła zmiana nie jest mi dziwna...naprawdę,pewne rzeczy już przerabiałam z wolontariuszkami LEONA...

Link to comment
Share on other sites

Romko, to nie my zmieniłyśmy dane, nie wiem jak to się stało , ze numery tel na FB są nie do Ciebie. W każdym razie poprzez FB poprosiłyśmy Panią D. z Leona o wyjaśnienie całej tej sytuacji i dostałysmy cały elaborat chyba na Twój temat, choć w ogóle nie o to nam chodziło. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']Romko, to nie my zmieniłyśmy dane, nie wiem jak to się stało , ze numery tel na FB są nie do Ciebie. W każdym razie poprzez FB [B]poprosiłyśmy Panią D. z Leona o wyjaśnienie całej tej sytuacji i dostałysmy cały elaborat chyba na Twój temat, choć w ogóle nie o to nam chodziło.[/B] :([/QUOTE]
Magiel i żenada........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']Romko, to nie my zmieniłyśmy dane, nie wiem jak to się stało , ze numery tel na FB są nie do Ciebie. W każdym razie poprzez FB poprosiłyśmy Panią D. z Leona o wyjaśnienie całej tej sytuacji i dostałysmy cały elaborat chyba na Twój temat, choć w ogóle nie o to nam chodziło. :([/QUOTE]
Nie dziwi mnie to wcale,to już kolejna informacja z FB o podobnej sytuacji.Nawet wiem co tam może być napisane...to trwa już 2 lata...od zawsze miałam inne zdanie, niż Koło LEON,na temat adopcji psiaków z naszego schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Na wątku psiakow ze schroniska łowickiego moderator pisał[quote name='Szamanka'][B][COLOR=#006400]

Wątek dotyczy psów ze schroniska. Skoro była tu o nich mowa i szukano im domów - aż w końcu je znalazły: grzecznością jest poinformowanie o losie psiaków dogomaniaków. Mnóstwo osób interesowało się ich losem.
Zatajanie takich info jest dziecinne, a przede wszystkim nieuczciwe wobec osób, którym los tych psów leżał na sercu.[/COLOR][/B][/QUOTE] Tym bardziej mam nadzieję, że losy Lopeza nie będą dla nas tajemnicą...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...