Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
agneeesxd

Gdzie na spacer? BYDGOSZCZ

Recommended Posts

Tak jak w temacie, zwracam się do bydgoskich właścicieli czworonogów :lol:
Złożyło się tak, że od przyszłego tygodnia przyjdzie mi się opiekować dwoma zwariowanymi labradorami, przez okres około 2 miesięcy.
Ich właściciele wyjeżdżają do Norwegii, niestety na razie bez swoich psiaków żeby poszukać na miejscu pracy i mieszkania.
Przez ten czas labki będą u mnie, no i tu pojawia się pytanie- gdzie na spacer żeby je wymęczyć, wybiegać i żeby nie dostać mandatu za to że psy idą bez smyczy.
Mieszkam na szwederowie ale mam samochód więc psy do bagażnika i wszędzie dojedziemy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właściwie o Myślęcinku nawet nie pomyślałam, nie wiedziałam, że zrobili tam coś takiego. Kawałek mamy ale może warto. Agresywne nie są do nikogo jak to labradory- raczej przeciwnie, jedynie Fu może być zazdrosny trochę o Kaję jak jakiś inny kawaler będzie się do niej przystawiał bo to jego "kobieta" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
my spotykamy sie co 2 tygodnie w niedziele,godzina jest zalezna od pogody ,na spotkaniu buldogow ;jezdzimy z naszymi 2 suniami z Os .Gory,nie zabieramy tylko 3 z sun-13-letniej astuni ,bo to i wiek i ona coraz mniej toleruje inne psy...wiem ,ze ludzie codziennie bywaja tam z psiakami zeby sie wybiegaly,szczegolnie mieszkancy Os .Lesnego....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Warto dodać, że raz na hmmm miesiąc? robimy też większe spotkania "psiospacerowe". Spotykają się psy 'normalne' i te ze schroniska z wolontariuszami. Warto wpaść. Wymieniamy się wiedzą, robimy zdjęcia, jest nieraz pyszne ciasto... :D :) Socjalizujemy nasze schroniskowce z innymi psami.

Pomysł wyszedł ze schroniska, aby edukować ciut zacofane burki. Naprawdę szczerze, bardzo, bardzo zapraszam na spotkania. Za każdym razem ustalamy miejsce i datę spotkania aby pasowała ona dla wszystkich.
Zazwyczaj jest to Myślęcinek lub inne lasy, gdzie psy mogę się troszkę odprężyć.

Jak coś usłyszę o następnym spotkaniu to tu się odezwę :)
Jeszcze raz zapraszam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z Szwederowa to trochę daleko ale moze ? za marketem Auchan na gliniankach mogą swobodnie biegać a także skorzystać z kąpieli.Poza tym jak dojedziesz do Cmentarza przy Wiślanej /glównym wjazdem/ to za cmentarzem po przejściu przez nieczynne tory masz olbrzymi bezpieczny teren wybiegowy.Masz samce ? jak reagują na inne psy ? pytam bo ja mieszkam w tamtej okolicy a mam BPP./samca/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Announcements

×
×
  • Create New...