Jump to content
Dogomania

Baron potrafi się już uśmiechać... Wspaniały wyżeł z Kundelka czeka na DOM!


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

[quote name='lilk_a']może jest ktoś z Kundelka żeby to sprawdzić ....[/QUOTE]

[quote name='bakusiowa']Pisałam do Collie. Napisała, że nie chodzi do schroniska od dłuższego czasu. Nie podała żadnych innych osób.[/QUOTE]

Bo w Kundelku dużo się zmieniło. Tam już nie ma wolontariatu. Spróbuję zadzwonić, ale czarno to widzę.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

To przykre, że tak się stało, że psiak nie znalazł domu i przykro mi, że mnie przypadło tę wieść przekazać, ale Pani Małgosia - wolontariuszka z Kundelka taką wieść dziś mi przekazała:

 

"Panie Adamie mój kolega mi napisał jeszcze wczoraj, że go nie ma, ale dopytałam i dziś mi napisał, że piesek zmarł"

 

Co tu dodać? Tylko to, że bardzo mi smutno  :( :( :(  :( :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W 2014 nie było go na stronie schroniska w dziale psy do adopcji.

Pani Małgosia dowiedziała się tylko, że odszedł. Nie dowiedziała się dokładnie kiedy... Bardzo prawdopodobne, że ponad rok temu, bo wolontariuszką jest od roku, a sama psiaka nie kojarzyła. "Wczoraj"  - to chodziło o czas uzyskania informacji po tym, jak ją o to poprosiłem.

 

W każdym  razie BARON już na pewno za Tęczowym Mostem i nie możemy mieć złudzeń, że jest inaczej... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...