Jump to content
Dogomania

ZiwiPeak


olga2309

Recommended Posts

Witam , mój pies jak dotąd był na gotowanym jedzeniu niestety ciągle problemy z jego apetytem, wymiotami,zatruciami i trudnością w trawieniu ugotowanych warzyw itp. zmusiła mnie do powrotu na karmę suchą. zdecydowałam się na Ziwipeak. Dziś psina zjadła pierwszą porcję ze smakiem ( zobaczymy jak będzie później). Ale do rzeczy: zastanawia mnie skład tej karmy.
A oto skład
(zawartość mięsa min. 73%, zawartość ryby min.12%): dziczyzna - mięso, dziczyzna - wątroba, dziczyzna - żołądki, dziczyzna-serca i nerki, ryby, nowozelandzkie małże zielone (min. 3%), lecytyna, olej rybny, inulina (cykoria), suszone wodorosty, pietruszka Witaminy: wit. D3, wit. E, tiamina mononitrate, ryboflawina, D-calcium pantothenate, kwas foliowy, wit.B12, wit.B1 Minerały chelatowane: żelazo, miedź, magnez, cynk, selen, potas. Naturalnie konserwowane mieszaniną tokoferoli.




Czy może się ktoś wypowiedzieć kto ma większe doświadczenie w wyborze karmy dla psów?
Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Czytałem o tych karmach bardzo dobre recenzje na amerykańskich forach o szkoleniu i hodowli psów. Recenzje były tak dobre, że sam zacząłem sprawdzać, czy te karmy są dostępne w Polsce.

Zmieniaj i testuj karmy pod okiem weterynarza :)

Pozdrawiam
Michał
[URL="http://www.szkola-doberman.pl"]Szkoła Doberman[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja bardziej zwracam uwagę na smakołyki, a nie na karmę podstawową. Chociaż się wypowiem na temat smakołyków. Moim zdaniem są beznadziejne. Mało intensywnie pachną, nie można na nich śladu położyć, psu jest obojętnie czy dostanie czy nie. Smakołyków nie polecam. Nie wiem jak karma, bo nie próbowałem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...