Jump to content
Dogomania

DOG CHOW DISC CUP 2007 - zaproszenie!!


drado

Recommended Posts

buuu szkoda ze tak daleko :placz: ( ale za to we wrocławiu trez ma cos byc :evil_lol:)
a tak swoja droga to w liscie startowej jest chyba błąd :p :
[FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2][B]SuperMinidistance:[/B][/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]...........?[/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]1Wanda & Jinx[/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]2Marzena & Cassy[/SIZE][/FONT][/FONT]
[B][FONT=Arial][SIZE=2]3Justyna & Uma[/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]4Aneta & Farina[/SIZE][/FONT][/FONT]
[B][FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]5Justyna& Uma[/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]6Marek & Luna[/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]7Martyna & Raisa[/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]8Mariusz & Karmel[/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]9Wiesław & Bajka[/SIZE][/FONT][/FONT]

czy to moze dwie rozne osoby sa? :cool3:

mam nadzieje ze bedzie duuuzo fot do ogladania i filmikow :diabloti:
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lulla Luck']...Z wielkich wojazy!:diabloti:

Nas nie podejrzewam o takie ekstremium i chyba nie wybiore się:evil_lol:[/quote]
Rozumiem, że planujesz zakwalifikować się do Finału już w Krakowie:diabloti:. Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Darek tak sie ucieszyl z mojego startu w tej imprezie, ze postanowil dac mi i Umie az dwie Szanse w kategorii Open :-) Bardzo dziekuje, chetnie skorzystam ;-)

A tak na serio to bardzo sie ciesze, ze spotkam sie w koncu z wami po takiej dlugiej przerwie!

Link to comment
Share on other sites

Zglosilismy sie....:) o zgrozo.. moglby ktos podpowiedziec comozna robi jeszcze z psim dzieckiem?? Narazie mama strasznie malo pomyslow bo dziecie nie moze skakac:) Ale nie korzystajac rady Darka jednak zaczelma rzucam u niskie rzuty..tylko one mi wychodza... pies nie odbija sie praktycznie od ziemi. czy takie rzuty mozna wykonywac na young dog. bo nie moge sciagnac regulaminu ze strony....i czy mozna robic np. jakies sztuczki i puszczac rollery?:] to nieobciach?;] Powiedzice mi pprosze to bedzie moj pierwszy raz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynkao']czy takie rzuty mozna wykonywac na young dog. bo nie moge sciagnac regulaminu ze strony....i czy mozna robic np. jakies sztuczki i puszczac rollery?:] to nieobciach?;] Powiedzice mi pprosze to bedzie moj pierwszy raz :)[/quote]
mozna... a rollery sie licza jak normalne rzuty... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Zostało 5 dni do zamknięcia zgłoszeń!!!
Lista jest piękna, zapowiada się niesamowity poziom!
Oczywiście najwięcej emocji w Open - przede wszystkim rewanż za finał w Warszawie! Robin (drugie miejsce) kontra Viva - zwyciężczyni pucharu w Open, dołączy do nich zwyciężczyni pucharu w Young dog - Zorika!!!Pozostałe psy na pewno tanio skóry nie sprzedają.
W Starters - w większości nowe twarze i zawsze pojawia się jakiś dogfrisbowy geniusz
W Young dogs zobaczymy kto będzie rządził w przyszłym sezonie.
W Minidistance spodziewam się ostrej walki, myślę, że kilka następnych psów będie miało na koncie magiczne 22,5 pkt (na razie zaliczyli to tylko Ulfi i Tymon)

[URL]http://www.discbusters.com/disc_cup_07_2ls.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

zaluje ze nie bede mogla tego zobaczyc ;) to proszę chociaz o duuuuuuzo fotek i obszerna relację ;)

martynka, nie widze Was w YoungDogsach! dlaczegoz to?! :cool3:

[quote]wix, dasz radę:diabloti:[/quote]

zrobic wiochę? w to nie watpie, tozto moja specjalnosc :cool3: a tak powaznie.. musze sie gleboko zastanowic, sopockie frisbee kusi.. oj kusi :lol: w sumie Rastowata bedzie miala juz prawie rok.. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wendka']wix: mysl pozytywnie!
duzo dobrego slyszalam o Rascie[/quote]

milo mi to slyszec :oops: :oops: :multi:

[quote]wiec tam jest link "zgloszenie itd", kliknij i masz 2 miesiace na to by sobie troszke pocwiczyc ;)[/quote]

juz mialam nawet wypełnione, no aaaleee.. :lol: :lol: jeszcze musze sie miliard razy zastanowic ;) no ale w wakacje cos tam pokombinujemy, moze cos sie urodzi z tych naszych kombinacji ;)

Link to comment
Share on other sites

jutro zamykam listę!
powoli zapraszam, Dogomaniaków na zawody - adres na [URL="http://www.dogfrisbee.pl"]www.dogfrisbee.pl[/URL] zakładka Kraków. Zawody będą od 9 rano, ale najlepsze będzie się działo od ok. 14-15 - finałowe prezentacje freestyle i druga runda minidistance.
Rekordowa liczba uczestników, niesamowicie zdolni debiutanci, rewanże za poprzedni sezon, desant z Czech jeden Amerykanin z Sopotu - nie mogę się doczekać!

Link to comment
Share on other sites

mam głupie ptanie ale wszedzie duzo pisze a ja znalazłam dwa terminy, zawody w krakowie sa dzisiaj tak? no to szkoda:( bo chciałam pojechać a za późno sie dowiedziałam, a w Moim Psie i w kalendarzu z Mojego Psa, gdze sa zaznaczone imprezy DOG CHOW DISC CUP Kraków;07 jest zapisane na wtorek:(((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aten@']super było :D[/quote]
W to akurat wierzę :lol: , ale prosimy o więcej szczegółów, jakieś wyniki... Wiem tylko, że nieźle wiało, więc mogło dojść do niespodzianek, ale może ktoś podałby jakieś szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']W to akurat wierzę :lol: , ale prosimy o więcej szczegółów, jakieś wyniki... Wiem tylko, że nieźle wiało, więc mogło dojść do niespodzianek, ale może ktoś podałby jakieś szczegóły.[/quote]
ojj, wiało wiało, ale zawodnikom to nie przeszkadzało. Świetnie dali sobie radę. Co do wyników, to nie wiem, nie mam głowy do imion, pamiętam tylko twarze :lol: Zresztą oficjalnych wyników nie znam, wyjechaliśmy przed ich ogłoszeniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...