Jump to content
Dogomania

Rolf - ideał psa, bernardyna, przyjaciela ... [']['][']


marymek

Recommended Posts

[quote name='panienkabubu']taaaaaaaaaaaaaaaaaak:evil_lol: zostawie wszystkie :evil_lol:[/quote]


kurcze :loveu:
powiedzmy że będzie 10 maluszków, za rok ... wyjdziesz na spacer, 12 smyczy w dłoni i pomyśl sobie że każdy pies pobiegnie w inną strone :lol:
matko, ale Ci zazdroszcze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 921
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marymek']kurcze :loveu:
powiedzmy że będzie 10 maluszków, za rok ... wyjdziesz na spacer, 12 smyczy w dłoni i pomyśl sobie że każdy pies pobiegnie w inną strone :lol:
matko, ale Ci zazdroszcze :evil_lol:[/QUOTE]
hahahah, już to sobie wyobrażam, musiałabym mieć 10metrowe smycze, żeby móc je wszystkie utrzymać, hahaha, błagam nie pisz tak, bo jeszcze wykrakasz, że naprawde z nimi zostane i nikt nie kupi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']Jejku.... wydało się:oops::oops::oops::oops::evil_lol:[/quote]


no widzisz sierotko? :lol:
teraz sie pewnie ślinisz skulona pod biurkiem ze strachu :evil_lol:


[QUOTE]hahahah, już to sobie wyobrażam, musiałabym mieć 10metrowe smycze, żeby móc je wszystkie utrzymać, hahaha, błagam nie pisz tak, bo jeszcze wykrakasz, że naprawde z nimi zostane i nikt nie kupi :evil_lol:[/QUOTE]


oj tam, najwyżej sie podzielimy, Ty pięć i ja pięć i będzie gites :razz: :evil_lol:

[QUOTE]Marysia, wklej jakieś nowe fotki Rolfika, no przecież my się już za nim stęskniliśmy :cool3: :loveu: :loveu:[/QUOTE]

nie ma sprawy, tylko musze poszukać jakichś na których rolfo jest czysty, pachnący i bez ślin :loveu: :cool3:

[QUOTE]Rolfik jest imponujacy :razz:[/QUOTE]

miło mi to słyszeć :loveu:
mi to on imponuje tylko tym, ze nawet jak coś zbroi to sie nie przejmuje, robi mine jakby chciał powiedzieć ,,No co? w końcu żyje sie tylko raz" i idzie dalej do swoich zajęć :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']no widzisz sierotko? :lol:
teraz sie pewnie ślinisz skulona pod biurkiem ze strachu :evil_lol:
[/quote]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Skąd wiesz? :O Skąd wiesz?:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Dzień dobry:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Skąd wiesz? :O Skąd wiesz?:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Dzień dobry:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/quote]


No widzisz, przede mna nic sie nie ukryje :evil_lol:
bry dzionek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']Bry dzionek, dzionek bry dzik ma bardzo ostre kły:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
Już się nie moge doczekać wiesz czego:loveu:
RYWALIZACJA!:diabloti:
:evil_lol:[/quote]

wiem, wiem :loveu:
tez sie nie moge doczekać :cool3:
ale bedziemy w innych grupach wiekowych :eviltong:
w każdym razie ... podbijemy ringi (a raczej pobijemy sędziów :lol:) :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']No widzisz:cool1:
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Wiesz, że masz do mnie przyjechać :P[/quote]

No jasne, ale dopiero przez wakacje :eviltong:

nie mam chwilowo aparatu, pożyczyłam kuzynkowi ale jak mi odda to wam nowe fotki powstawiam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']No jasne, ale dopiero przez wakacje :eviltong:

nie mam chwilowo aparatu, pożyczyłam kuzynkowi ale jak mi odda to wam nowe fotki powstawiam :loveu:[/quote]
Kuzynowi?:-o A co on chce zdjęcia samochodom robić?:-o Pfff.... my wolimy Rolfka!:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hej sierrroto
A ja dzisiaj w Radomiu bernardynki oglądałam.... A ty nie e :eviltong: (tylko, że sprzed obiektywu uciekały...:cool3:)
I wkurzyłam się bo p.Marcinkowska przedłużyła MP o dwie godziny, miałam nadzieję, że zostanę, a musiałam spieszyć na pociąg... :shake: :shake: :angryy:
Pogadamy na gg :cool3:
Jeszcze coś- o czym się tu gada?! Hem? Be ze mnie? :eviltong: (Bez emnie, Bez mnie- Boże, jak to się pisze? :o) Goldenka, Maryśka, mówicie o Ustroniu czy Krakowie? Bo jak o Krakowie tio wiecie... możecie sobie marzyć o Zw Dnia bo... ja wsio zgarne z grzywaczem :fadein: :cool3:
(:grin: :grin: :grin:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EveL']Hej sierrroto
A ja dzisiaj w Radomiu bernardynki oglądałam.... A ty nie e :eviltong: (tylko, że sprzed obiektywu uciekały...:cool3:)
I wkurzyłam się bo p.Marcinkowska przedłużyła MP o dwie godziny, miałam nadzieję, że zostanę, a musiałam spieszyć na pociąg... :shake: :shake: :angryy:
Pogadamy na gg :cool3:
Jeszcze coś- o czym się tu gada?! Hem? Be ze mnie? :eviltong: (Bez emnie, Bez mnie- Boże, jak to się pisze? :o) Goldenka, Maryśka, mówicie o Ustroniu czy Krakowie? Bo jak o Krakowie tio wiecie... możecie sobie marzyć o Zw Dnia bo... ja wsio zgarne z grzywaczem :fadein: :cool3:
(:grin: :grin: :grin:)[/QUOTE]
jak masz zdjęcia, to bardzo proszę, bo oba bernardyny, to moje znajome, bo dwie suczki były :loveu::loveu:


marymek, JH sie szykuje? :cool3: z rolfikiem?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Hej sierrroto
A ja dzisiaj w Radomiu bernardynki oglądałam.... A ty nie e :eviltong: (tylko, że sprzed obiektywu uciekały...:cool3:)
I wkurzyłam się bo p.Marcinkowska przedłużyła MP o dwie godziny, miałam nadzieję, że zostanę, a musiałam spieszyć na pociąg... :shake: :angryy:
Pogadamy na gg :cool3:
Jeszcze coś- o czym się tu gada?! Hem? Be ze mnie? :eviltong: (Bez emnie, Bez mnie- Boże, jak to się pisze? :-o) Goldenka, Maryśka, mówicie o Ustroniu czy Krakowie? Bo jak o Krakowie tio wiecie... możecie sobie marzyć o Zw Dnia bo... ja wsio zgarne z grzywaczem :fadein:
(:grin: :grin: :grin:)[/quote]mówimy Evel o Ustroniu, bo wiemy że w KrK nie mamy z Tobą szans :p
(ile dałaś w kopercie? :cool3:) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote]o! ja też będę w krk i ustroniu :cool3::loveu:[/quote]jak miło :loveu:

[quote]ak masz zdjęcia, to bardzo proszę, bo oba bernardyny, to moje znajome, bo dwie suczki były :loveu::loveu:


marymek, JH sie szykuje? :cool3: z rolfikiem?:cool3:[/quote]ano sie szykuje :cool3:
bez rolfka :eviltong:
ale w sprawie JH mam do Ciebie interes (a raczej do mnie, ale bedziesz miała w nim swój "udział" :lol:), ocz. nie chce pożyczać Halszki, nic związanego z pozyczaniem psa, cosik inego, ale wstydze sie zapytać :oops:


[quote]No niestety nie mam fotek :placz:[/quote]i kto tu jest sierotą? :cool1::cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']mówimy Evel o Ustroniu, bo wiemy że w KrK nie mamy z Tobą szans :p
(ile dałaś w kopercie? :cool3:) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
No i po jakiego bernardyna piszesz takie rzeczy na publicznym forum?! Już ci nie powiem żadnej tajemnicy bolku :diabloti:

[quote name='marymek']ale w sprawie JH mam do Ciebie interes (a raczej do mnie, ale bedziesz miała w nim swój "udział" :lol:), ocz. nie chce pożyczać Halszki, nic związanego z pozyczaniem psa, cosik inego, ale wstydze sie zapytać :oops:[/quote]
Bolku, pytaj się Kasi, bo nie zdążysz do Krakowa, mimo, że poszli ci na ręke i przedłużyli termin do końca maja :cool3:

[quote name='marymek']i kto tu jest sierotą? :cool1::cool1:[/quote]
Eeee? Ty bolku...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EveL']No i po jakiego bernardyna piszesz takie rzeczy na publicznym forum?! Już ci nie powiem żadnej tajemnicy bolku :diabloti: [/quote]

pseplasam Loleczku :loveu:
nigdy więcej nie powiem, że dajesz sędziom łapówki, obiecuje :loveu: :lol:


[quote]Bolku, pytaj się Kasi, bo nie zdążysz do Krakowa, mimo, że poszli ci na ręke i przedłużyli termin do końca maja :cool3: [/quote]

a nie mówiłam że przedłużą? :cool3:
Kasi zapytam jak sie jakoś w sobie pozbieram, bo troche sie boje :roll:
a nie wiem czy do Kraka sie odważe :eviltong:
ale Ustron - musze byc :cool3:


[quote]Eeee? Ty bolku...:eviltong:[/quote]

widze że musze Cie oświecić - Ty Lolas :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...