Jump to content
Dogomania

Yogi-rasy Kudlacz Super Cundle-Hairy!!:) olsztyn


patch75

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='patch75']

laluna, kobieto, Ty jestes teraz moderatorem?:razz:[/quote]
No tak się złożyło i czuje sie jak pierwszy dzień w szkole kiedy zaczełam prace jako nauczycielka. Głowa mi pęka i nie wiem za co mam sie zabrać i gdzie nie nacisnać aby nie wywalic czyjes wypowiedzi przez przypadek.
Taki moment oszołomienia co gdzie jest i co mam zapamietać i przeczytać.Mam nadzieje ze mi obwody wytrzymaja i nie dojdzie do wyładowania:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']No tak się złożyło i czuje sie jak pierwszy dzień w szkole kiedy zaczełam prace jako nauczycielka. Głowa mi pęka i nie wiem za co mam sie zabrać i gdzie nie nacisnać aby nie wywalic czyjes wypowiedzi przez przypadek.
Taki moment oszołomienia co gdzie jest i co mam zapamietać i przeczytać.Mam nadzieje ze mi obwody wytrzymaja i nie dojdzie do wyładowania:evil_lol:[/QUOTE]

Napewno nie dojdzie :) I gratulacje :) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']No tak się złożyło i czuje sie jak pierwszy dzień w szkole kiedy zaczełam prace jako nauczycielka. Głowa mi pęka i nie wiem za co mam sie zabrać i gdzie nie nacisnać aby nie wywalic czyjes wypowiedzi przez przypadek.
Taki moment oszołomienia co gdzie jest i co mam zapamietać i przeczytać.Mam nadzieje ze mi obwody wytrzymaja i nie dojdzie do wyładowania:evil_lol:[/quote]

spokojnie, wierzymy w Ciebie;) to my obydwie w szkolnictwie zatrudnione:cool3: Gratulacje z awansu! Cieszymy sie:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Wiecie co jeszcze dobrze by podać wzrost Yogiego.
Patch w szkolnictwie to ja pracowałam trzy lata, potem zmieniłam zainteresowania i profil studiów. Ale szkoła była całkiem fajna.[/QUOTE]

W czwartek go mniejwiecej zmierzemy :) Wyczeszemy i takie tam, no i zrobie focie i wstawie na watek ;P :)

Link to comment
Share on other sites

przemek, zapomnilismy zmierzyc Yogiego, cholera; ja dzis ostatni dzien bylam w schronisku przed wyjazdem i chcialam wszystkie swoje psy wyprowadzic,oprocz tego zobaczylismy starego bardzo chorego psa i z tego wszsytkiego zapomnielismy:-(

przemek, kiedy bedziesz znowu w schronie?jak bedziesz nastepnym razem, to prosze cie zmierz go

ja od nastepnego tygodnia moge na dogo nie byc dlugo-nie wim kiedy bede miec dostep do netu:-( przemek, wszelkie zapytania dtyczace Yogiego bede kierowac do Ciebie,ok? bede wchodzic jak tylko bede moga

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patch75']przemek, zapomnilismy zmierzyc Yogiego, cholera; ja dzis ostatni dzien bylam w schronisku przed wyjazdem i chcialam wszystkie swoje psy wyprowadzic,oprocz tego zobaczylismy starego bardzo chorego psa i z tego wszsytkiego zapomnielismy:-(

przemek, kiedy bedziesz znowu w schronie?jak bedziesz nastepnym razem, to prosze cie zmierz go

ja od nastepnego tygodnia moge na dogo nie byc dlugo-nie wim kiedy bede miec dostep do netu:-( przemek, wszelkie zapytania dtyczace Yogiego bede kierowac do Ciebie,ok? bede wchodzic jak tylko bede moga[/QUOTE]

Ok :) Ja w schronie będe jutro to go zmierze :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...