Jump to content
Dogomania

Wilczarz irlandzki


speed

Recommended Posts

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No i możecie mnie zeszkalować, ale ja jestem innego zdania.

Zwierzyna jest po to, aby ją jeść a nie podziwiać.

Owszem, sarna na łąkach, albo taniec żurawi to boski widok i też lubię podziwiać, ale nie mam nic przeciwko polowaniu.

Oczywiście nie mówię tu o wybijaniu wszystkiego jak leci, ale o polowaniu zgodnie z wytycznymi PZŁ.

Mam okazję i może wybiorę się na polowanie z psami (nie moimi!), ale nie wiem czy przetrzymam widok zabijania zwierząt. Nie wiem. Ale to, że myśliwi polują nie bulwersuje mnie.

Link to comment
Share on other sites

Gasyou

Oj tak królewski :) Afgan to ruch :lol:

Znam ludzi kochających przyrodę, nie majcych psów mysliwskich albo w ogóle nie mających psów.

Dla mnie to oczywiste dlaczego taki pies a nie inny. W sumie to było pytanie retoryczne :)

Carragan

Ciagle zapominam Tobie napisać, że w Świerkalńcu widziałam malego wilczarza i nawet chciałam go zaczepić, ale ludzie (wy ?) trzymali się jakoś na uboczu.

A poza tym nie zaczepia się młodych (i nie tylko ) psów :)

Wirka

Nie będziemy Cię szkalować. Każdy ma prawo do własnego zdania i nie wszyscy muszą lubic to samo. Ja nie jestem za polowaniem i uważam, że to, co się u nas dzieje nie ma nic wspólnego z prawem PZŁ. Ale to moje zdanie.

A Tobie życzę, żebyś jednak wytrwała :) Odważna jesteś :)

Link to comment
Share on other sites

Rotti

zgadza sie pytanie było humorystyczno-retoryczne :)

Wirka

Nie mam najmniejszego zamiaru zeby cie szkalowac a nawet oburzac sie. Nie mam nic przeciwko prawdziwemu polowaniu (ludzi myslących) tyle ze to nie dla mnie. Mam znajomych mysliwych których szanuje za podejscie do zwierzat ale znam i takich których powinno wypuscic sie w las przed nagonka :)

Link to comment
Share on other sites

heh Gasiu bo Cerry wyszedl ze mna na pierwszy spacer...Rotti to nie byl moj wilczarz....TO byla sunia,Saggitarius,10dni starsza od mojego a doslownie jego polowa....

A co do polowan

Nie mam takze nic przeciwko polowaniu ale takiemu gdzie sie selekcjonuje zwierzeta i likwiduje np.chore,a nie te najpiekniejsze i najzdrowsze bowiem np.poroze bedzie ladnie wygladac nad kominkiem :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Carragan

Przepraszam ze cie tak usilnie przesladowałem pytaniami na temat twojego odejscia ale sie strasznie przeraziłem ze wyszłas bo nikt sie nie odezwał a ja akurat szorowałem garnek :)

Poroże jest ładne ale na jeleniu a nad kominkiem mozna powiesic fajne zdjecia :)

Rotti

Jakie sa spotykane umaszczenia afganów?

Link to comment
Share on other sites

jesli szorowales garnek to jestem w stanie Ci wybaczyc ale jeszcze chetniej bym wybaczyla jakbys to moje garnki szorowal :wink: :wink: .

Zartuje.Wyszlam bo Cerry uznal ze chce wyjsc.Dzisiaj wyszlismy na dluzszy spacer do sklepu (szlam jako towarzysz i nie wchodzilam do sklepu wiec niech nikt sie nie oburza....).i od razu bylo "O jaki piekny,sliczny,ma tylko 4,5 m-ca ?!,nie ugryzie,mozna poglaskac itp itd".A Cerry wniebowziety bo kolejne lapy do glaskania...... 8)

Link to comment
Share on other sites

Carragan

Zdecydowanie się zgadzam :)

Można również powiesić plastikową atrapę ;) :lol: :lol: :lol:

Gasyou

Od białych do czarnych :)

Oczywiście żartuję. Już wymieniam, o ile wszystkie potrafię.

Białe, szare, czarne, czarne podpalane, domino, pręgowane, złote, złote z maską...

Szare, pręgowane i złote w róznych odcieniach.

Chyba tylko tyle pamietam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...