Jump to content
Dogomania

Canisulin a cena


aguskaq

Recommended Posts

Witaj,poziom cukru skacze zawsze,musisz wyczuć ile dawać bo jest lepiej jak pies ma więcej cukru niż mniej.Jak pisałem mój pekin waży ok.5kg i przy wyniku ok.300 daję mu 1,5 kreski na strzykawce u40,ty możesz dać 2,ale potem sprawdź po ok.5-6 godz.A co do pobierania to pieski mają dookoła uszka cieniutką żyłkę,musisz ją wypatrzeć i tam pobierać(zaręczam że dojdziesz do wprawy)a nie z łapki,dasz radę na początku zawsze są problemy,do puki nie wyczujesz co się dzieje to mierz cukier min.2-3 x dziennie i sobie zapisuj czy po jedzeniu czy przed i staraj się to robić o tej samej godzinie.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek6602']Witaj,poziom cukru skacze zawsze,musisz wyczuć ile dawać bo jest lepiej jak pies ma więcej cukru niż mniej.Jak pisałem mój pekin waży ok.5kg i przy wyniku ok.300 daję mu 1,5 kreski na strzykawce u40,ty możesz dać 2,ale potem sprawdź po ok.5-6 godz.A co do pobierania to pieski mają dookoła uszka cieniutką żyłkę,musisz ją wypatrzeć i tam pobierać(zaręczam że dojdziesz do wprawy)a nie z łapki,dasz radę na początku zawsze są problemy,do puki nie wyczujesz co się dzieje to mierz cukier min.2-3 x dziennie i sobie zapisuj czy po jedzeniu czy przed i staraj się to robić o tej samej godzinie.
Pozdrawiam[/QUOTE]



Witam Maciek6602!

[COLOR=#4444FF]U naszej 9 letniej suczki wykryto w maju tego roku cukrzycę
[/COLOR] :-( Chciałabym się dowiedzieć- jako nowicjusz - czy jeśli naszej suni tak strasznie na wieczór skacze cukier- teraz ma 371 :( to czy nic się nie stanie jeśli jej podam jakąś mniejszą dawkę insuliny, by zbić jej cukier?? Boję się, bo wet kazał podawać insulinę 1x dziennie:( Sunia bierze insulinę Lente WOS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...