Jump to content
Dogomania

ZiwiPeak - opinie, pytania itd.


Dioranne

Recommended Posts

Postanowiłam założyć taki wątek, aby swobodnie móc porozmawiać o wszystkim dotyczącym tej karmy.
Sama planuję od czasu do czasu podawać ją swojemu przyszłemu psu. Przyciągnęła mnie do siebie naturalnym składem, a także dobrymi opiniami, które do tej pory zdążyłam zobaczyć.

[B]ZiwiPeak Daily Dog Cuisine - dziczyzna (370g)[/B]
Skład: [I](zawartość mięsa min. 66%): dziczyzna - mięso, dziczyzna - wątroba, dziczyzna - serca, dziczyzna - żołądki, nowozelandzkie małże zielone, karagenina, minerały, witaminy, trójpolifosforan sodu, guma guar[/I]
Analiza:
[I]Białko surowe 11%
Tłuszcze surowe 7%
Błonnik surowy 1%
Wilgotność 79%
Popiół 1,5% [/I]
Cena: 10.19zł - [I][url]http://www.zoohurtowo.pl/pies/karmy_dla_psow/puszki/ziwipeak_daily_dog_cuisine,p58520448[/url][/I]

[B]ZiwiPeak Daily Dog Cuisine - dziczyzna i ryba (370g)[/B]
Skład: [I](zawartość mięsa min. 66%): dziczyzna - mięso, dziczyzna - wątroba, dziczyzna- serca, dziczyzna - żołądki, ryby, nowozelandzkie małże zielone, karagenina, minerały, witaminy, trójpolifosforan sodu, guma guar[/I]
Analiza:
[I]Białko surowe 11%
Tłuszcze surowe 7%
Błonnik surowy 1%
Wilgotność 79%
Popiół 1,5%[/I]
Cena: 10.19zł - [I][url]http://www.zoohurtowo.pl/pies/karmy_dla_psow/puszki/ziwipeak_daily_dog_cuisine,p439915336[/url][/I]

[B]ZiwiPeak Daily Dog Cuisine - jagnięcina (370g)[/B]
Skład: [I](zawartość mięsa min. 66%): jagnięcina - mięso, jagnięcina - wątroba, jagnięcina - serca i nerki, jagnięcina - żołądki, nowozelandzkie małże zielone, karagenina, minerały, witaminy, trójpolifosforan sodu, guma guar[/I]
Analiza:
[I]Białko surowe 10%
Tłuszcze surowe 8,5%
Błonnik surowy 1%
Wilgotność 80%
Popiół 1,5%[/I]
Cena: 10.19zł - [I][url]http://www.zoohurtowo.pl/pies/karmy_dla_psow/puszki/ziwipeak_daily_dog_cuisine,p1496973992[/url][/I]

[B]ZiwiPeak Daily Dog Cuisine - jagnięcina, dziczyzna i żołądki (370g)[/B]
Skład: [I](zawartość mięsa min. 66%): jagnięcina i dziczyzna - żołądki, jagnięcina i dziczyzna - mięso, nowozelandzkie małże zielone, karagenina, minerały, witaminy, trójpolifosforan sodu, guma guar[/I]
Analiza:
[I]Białko surowe 10%
Tłuszcze surowe 8,5%
Błonnik surowy 1%
Wilgotność 79%
Popiół 1,5%[/I]
Cena: 10.19zł - [I][url]http://www.zoohurtowo.pl/pies/karmy_dla_psow/puszki/ziwipeak_daily_dog_cuisine,p689022658[/url][/I]

Link to comment
Share on other sites

od czasu do czasu? Pies to nie człowiek i nie potrzebuje urozmaiceń. Sama tak urozmaicałam psu dietę że biedny ma problemy z trawieniem.
Zdecyduj się na jedną karmę od początku do końca, tak będzie psiakowi służyć najbardziej :)
Kilogram tej karmy to 75zł przy czym wiele karm można znaleźć też bardzo dobrych i w o wiele lepszej cenie :)

Link to comment
Share on other sites

Na pewno nie będę mu podawać tej karmy codziennie, nie chcę żeby dostał biegunki. Na stałe będzie jadł suchą (TOTW), a mokra miała być tylko dodatkiem raz na jakiś czas. W takim razie po co produkują mokrą karmę? Dzień w dzień psa nimi karmić nie można, jako dodatek też nie...

Link to comment
Share on other sites

jak nie można? Można karmić zgodnie z zaleceniami mokrą karmą. Sama bym karmiła puszkami gdyby stać mnie było na kilka dużych puszek dziennie :) Weterynarz początkowo zalecał mojemu same puszki gdy powiedziałam że jest niejadkiem.

Link to comment
Share on other sites

Witam myślę, że ma trochę wygórowaną cenę jak na ten skład jeśli ma być jako dodatek do suchej karmy no to musiałby być dosyć często podawany bo jeśli tylko od czasu do czasu to może za każdym razem wystąpić problem z żołądkiem ze względu na zmiany pokarmu

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

U mnie akurat się nie sprawdziła pomimo swojej ceny. Mam szczeniaka maltańczyka, który jakby mógł zjadł wszystko, a puszki z jagnięciną nie tyka :/ zamówiłam tylko jedną przy okazji, może spróbuję jeszcze z innym smakiem. W ogóle zwymiotował pierwszy raz jak dodałam do suchej 3 razy po zjedzeniu, ale nie kojarzyłam tego z karmą tylko pomyślałam, że widocznie czegoś się najadł na podwórku dzień wcześniej.. Później mieszałam ponownie z suchą i sprawdzałam dając same mokre i nic pies nie tykał. A saszetki z pedigree wcina aż uszy się trzęsą. Radzę kupować ostrożnie puszkę na początek, aby nie wtopić kasy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...