Jump to content
Dogomania

Katalogi:D Proszę o pomoc


AlaNowak

Recommended Posts

Proszę o pomoc tych, którzy jeżdżą na wystawy. Mianowicie chciałabym stworzyć bazę polskich basenji, a jedną z kopalni wiedzy są oczywiście katalogi wystawowe. Chciałabym prosić o poświecenie chwilki czasu na przejrzenie katalogów i napisanie mi czy to na PW czy też na meila dane psów:imię + przydomek, umaszczenie, data urodzenia, nr rodowodu, nr rej., nazwy ojca oraz matki i jaki jest właściciel psa.

Poniżej napisze może, jaki psy mam, żeby ktoś nei pisał na marne:
ART OF NOICE Loango, PAKANYA Liwang, HERE AND THERE Asiaczek, I AM NOT AN ANGEL Ypsylon, CHATTANOOGA CHOO CHOO Ypsylon, FELMERIA-FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek, PEPSI COLA Ypsylon, Pulcinella TARANTELLA, Jasiri Sukari RE BAR MCENTIRE, ONLY Stellanova, ICE FROM AFRICA Stellanova, JELLY JOSHREEN Asiaczek, Klassic`s A STAR IN STRIPES, PÓJDŹKA Straznik Lasu (potrzebny nr PKR), BI BAHATIKA Loango, BUMBALA BAHATI Loango, DOUBLE VINNY Dream of Africa, Abotere`s ADUNBI, GAZAR SUN ADN SHADOW Asiaczek, IT`S RAINING MAN Ypsylon, CHADDYBABA CHABUR Ypsylon, FARIQUE_FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek, Faraoland VICTORY& FREEDOM, YUPPI YOO YEI Ypsylon, EASY RIDER Liwang, Abotere`s WAHZIRI, PUCHACZ Straznik Lasu, JAZZY BOY Asiaczek, BARUBARU Loango, TORO Ekado, LHIS LHAM Ypsylon, PRIDE OF AFRICA Ypsylon.

Uff, koniec:)

adres e- mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

A czy ja moglabym odgrzac watek i doczepic sie do tematu? Ja w tej samej sprawie, potrzebuje informacje o psach rasy Irish Soft Coated Wheaten Terrier, taki sam schemat jak prosil(a) YaBear-CubCammy. Kazde info jest dla mnie przydatne. Dla ulatwienia moge podac ze czesc psow moze byc w katalogach dosc starych, rok 2000 i wczesniej.

Psy o ktorych szukam informacji to:

[FONT=Verdana]ALICE[/FONT][FONT=Verdana] from Wheaten Heaven[/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]ARGOS Samantino Polonica[/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]EMMA Aspekt[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]ESTERA Aspekt[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]KARLCHEN vom Wolfshorst[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]OKI WHEATEN vom Wolfshorst[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]Mechta Poeta UTRENNAYA ZVEZDA [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]ŻANETA Aspekt[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]Moj email to [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo prosze na priv, jak wygodniej :smile: [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]Pozdrawiam,[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]Paulina[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

wpiszę tu, żeby ktoś drugi raz nie szukał:

[B]ESENCJA Awangarda Pszeniczna[/B]
pszeniczne, 23.04.2001, 64960/I/01, PKR.III-44522 (Walk On Top Wheaten Rebel's-Ch.PL AMIYUKI Samantino Polonica) hod.i wł. Magdalena Czapiewska

[B]Ch.PL AMIYUKI Samantino Polonica[/B]
pszeniczne, 11.12.1998, 61732/I/98, PKR.III-39091 (Lollypops SCATMAN JOHN-CH.Pl,MŁ.CH.PL ALICE from Wheaten Heaven) hod. Emanuel Strojek wł. Magdalena Czapiewska

Link to comment
Share on other sites

ŻANETA ASPEKT
pszeniczna, 31-XII-2003, PKR.III-?, nr.rej.70707/I/03, (Ch.PL Nugat Awangarda Pszeniczna; Brigitte Bardot Kni-York), h.&wł. Barbara Frelek

EMMA ASPEKT
pszeniczna, 4-IX-2004, PKR.III-52983, nr.rej.72381/I/04, (Ch.PL Nugat Awangarda Pszeniczna; Brigitte Bardot Kni-York), h.&wł. Barbara Frelek

ESTERA ASPEKT
pszeniczna, 10-IX-2004, PKR.III-?, nr.rej.1208/XLVIII/04, (Ch.PL Nugat Awangarda Pszeniczna; Brigitte Bardot Kni-York), h. Barbara Frelek, wł.Dominika Kłosińska

Na razie tyle znalazłam

YaBear-CubCammy - czy masz już wszystko czy czegoś Ci jeszcze brakuje z basenji?

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']ŻANETA ASPEKT
pszeniczna, 31-XII-2003, PKR.III-?, nr.rej.70707/I/03, (Ch.PL Nugat Awangarda Pszeniczna; Brigitte Bardot Kni-York), h.&wł. Barbara Frelek

EMMA ASPEKT
pszeniczna, 4-IX-2004, PKR.III-52983, nr.rej.72381/I/04, (Ch.PL Nugat Awangarda Pszeniczna; Brigitte Bardot Kni-York), h.&wł. Barbara Frelek

ESTERA ASPEKT
pszeniczna, 10-IX-2004, PKR.III-?, nr.rej.1208/XLVIII/04, (Ch.PL Nugat Awangarda Pszeniczna; Brigitte Bardot Kni-York), h. Barbara Frelek, wł.Dominika Kłosińska

Na razie tyle znalazłam

YaBear-CubCammy - czy masz już wszystko czy czegoś Ci jeszcze brakuje z basenji?

Pzdr[/quote]

Czy jestes pewna ze Emma i Estera maja inne daty urodzenia? Wg mnie to nie mozliwe, ale sprawdz prosze

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co - też kiedyś poszukiwałam danych o mojej rasie.
Datę urodzenia pewnie mają taką samą (to są miotowe siostry zapewne) tylko nie wiem która jest prawidłowa 10 czy 4 IX - niestety takie daty były w dwóch różnych katalogach.

Jeszcze mam to:

MECHTA POETA ULTRENNAYA ZVEZDA
pszeniczna, 21-VI-2004, PKR.III-52538, Nr.rej.24709/II/04, (Int.Ch. Mechta Poeta Master of City Jungle; Int.Ch.Wheatengale Brungilda), h. E.Filonevko, wł.Monika Małek

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']Bety, jeszcze jedna prosba czy mozesz sprawdzic gdzie mieszka wlascicielka tej ostatniej suczki? Wydaje mi sie ze Krakow, ale nie jestem pewna...[/quote]



Tak - mieszka w Krakowie - dane z 2005 roku, [dokładny adres mogę podać na PW jak potrzebujesz]
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']A jakby co, to przypominam że mamy u nas w BJ około 500 katalogów :p z różnych lat i miejscowości.

[URL]http://www.katalogiwystawowe.info/index.php?modules=katalogi[/URL][/quote]



Ja się coś nie mogę zebrać żeby zamówić potrzebne mi stawki - a widziałam tam kilka katalogów których mi brakuje. Trochę "przeraziłam się" szczegółową ankietą rejestracyjną - "tyle" tego trzeba wypełnić (hi hi hi)Pzdr

Link to comment
Share on other sites

podam wszystkie dane z katalogu W-wa 2007

QUARTERMASTER Ypsylon biało-rudy 17-12-2005 [CHADDY-BABA CHABUR YPSYLON - FLOWER YPSYLON ANANTY]

IT'S RAINING MAN Ypsylon[Ch.PL],tricolor,17-12-2003 [Ch.PL Tagri Edcher HARLEY DAVIDSON - Int.Ch., Zw.Eur. PEPSI COLA Ypsilon]

Jasir Sukari RE BAR MCENTIRE pregowana z białym,01-12-2005 [Ch.USA Jasir Sukari THE ILLUSTRATED MAN - Ch.USA Jasir Sukari SUPRISE PARTY]

NORA Ekado ruda z białym 28-01-2006 [Ch.PL IT'S RAINING MAN Ypsylon - MEGA MYSZ Strażnik Lasu]

PEPSI COLA Ypsilon [Int.Ch., Zw.Eur.,Ch.PL,Mł.Ch.PL,Zw.KL]rudo-biała,19-12-1999 [Ch.PL IGGY POP Out Of Africa - Ch.PL,Mł.Ch.PL Fallohide PIA ROSETTA]

chyba nic nie pomyliłam,mam nadzieję że sie przyda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']A czy ja moglabym odgrzac watek i doczepic sie do tematu? Ja w tej samej sprawie, potrzebuje informacje o psach rasy Irish Soft Coated Wheaten Terrier, taki sam schemat jak prosil(a) YaBear-CubCammy. Kazde info jest dla mnie przydatne. Dla ulatwienia moge podac ze czesc psow moze byc w katalogach dosc starych, rok 2000 i wczesniej.

Psy o ktorych szukam informacji to:

[FONT=Verdana]ALICE[/FONT][FONT=Verdana] from Wheaten Heaven[/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]ARGOS Samantino Polonica[/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]EMMA Aspekt[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]ESTERA Aspekt[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]KARLCHEN vom Wolfshorst[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]OKI WHEATEN vom Wolfshorst[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]Mechta Poeta UTRENNAYA ZVEZDA [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]ŻANETA Aspekt[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]Moj email to [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo prosze na priv, jak wygodniej :smile: [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]Pozdrawiam,[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]Paulina[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[/FONT][/FONT][/QUOTE]

mam o
EMMA Aspekt pszeniczna,10-09-2004,PKR.III-52983,72381/I/04,tat./chip A016 [Ch.PL NUGAT Awangarda Pszeniczna - BRIGGITTE BARDOT KNI-YORK],hod.Barbara Frelak Polska

Żaneta jest również w hodowli u p. B.Frelak

Link to comment
Share on other sites

jesli mozesz to wyslij mi ten adres. A z jakiego katalogu/wystawy to sa dane? Do hodowczyni/wlascicielki juz probowalam mailowac, ale nie bylo odpowiedzi. A ZK raczej danych mi nie poda tak poprostu(ochrona danych osobowych :roll: ), na moje maile tez nie odpisuja...

Link to comment
Share on other sites

adres jest z katalogu wystawy która była w Warszawie w zeszłą niedzielę
nie wiem czy moge publicznie, choc dane sa dostepne ,więc podaję na pw, tel.nie podali niestety
w zk mogłabyś datę ur.sprawdzić po nr tatoo,tak mi się wydaje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...