Jump to content
Dogomania

Pomoc mamy naprawde fest


Martinee

Recommended Posts

Tam są cztery biszkoptowe ale ta najbardziej zestresowana,prawie nie żyjąca to chyba Tajga. Do niej właśnie wprowadziłem pogryzioną bidulkę/ może troch ę ją zaktywizuje. Jak pan pojechał/ a ja spokojnie grzebałem przy budzie/ to podchodziła do krat i bystrze patrzyła.Fajnie . Bałem się że padnie albo jest chora. Chyba strasznie boi się ludzi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Helga_psiaki']ja z nią nawet siedziałam dłuższy czas w kojcu, ale biedaczka się cały czas trzęsła i przeraźliwie bała:([/quote]


Biedactwo, musiała mieć jakieś traumatyczne przeżycia...

Słuchajcie, a kto prowadzi/prowadził stronę www schroniska w gaju?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Spadaj z tego wątku. Po takim poście Sikorki się na ciebie obrażą.A oberwę oczywiście Ja.:angryy:[/quote]


a na co tu sie obrażać, lepiej pakuj samochód i zrób fotki schroniskowym pieskom, ja nigdzie nie spadam :stop: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

witam pracuję od 7-18 tak więc jestem bardzo zmęczona- w weekend napewno znajdę więcej czasu i wpadne do OGONKÓW- czy wszystkie psiaki które są na stronce są jeszcze w schronisku??? Jasne psiaki były wystawiane w Tygodniu Ziemi Śremskiej, oraz moja koleżanka każdego szczeniaczka wystawiała w Głosie.... - ja zabierałam, przywoziłam jej i większość szczeniaczków z Głosu mieszka w Poznaniu:) są kontrolowane i mają się bardzo dobrze:) na tymczasie u mojej babuni była Efi która pojechala do Niemiec oraz Maksio z Brodnicy:) Doniuś może coś więcej na temat Efitki:D uf! naszego weterynarza oraz PANA SZPRYNA:d POZDRAWIAM!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']No jezu . nie obraziła się. Prymitywny Nikon- taki dla idiotów. Więc nie ciesz się za bardzo. Pozdrawiam.
Nie załapałaś coCaroolcia wstawiała mi wcześniej. Dopiero jak zagroziłem Modem spadła.[/QUOTE]
Aparat to aparat a wcale nie najgorsza firma a caroolcia to bardzo miła osobka , to chyba Pana córka jak tak to pewnie stosuje Pan zasady wychowawcze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piaskol']witam pracuję od 7-18 tak więc jestem bardzo zmęczona- w weekend napewno znajdę więcej czasu i wpadne do OGONKÓW- czy wszystkie psiaki które są na stronce są jeszcze w schronisku??? Jasne psiaki były wystawiane w Tygodniu Ziemi Śremskiej, oraz moja koleżanka każdego szczeniaczka wystawiała w Głosie.... - ja zabierałam, przywoziłam jej i większość szczeniaczków z Głosu mieszka w Poznaniu:) są kontrolowane i mają się bardzo dobrze:) na tymczasie u mojej babuni była Efi która pojechala do Niemiec oraz Maksio z Brodnicy:) Doniuś może coś więcej na temat Efitki:D uf! naszego weterynarza oraz PANA SZPRYNA:d POZDRAWIAM![/quote]


Czyli pieski schroniskowe są w dobrych rękach i ktoś o nie dba i ogłoszenia i strona www i domki tymczasowe - super!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evanescence']Aparat to aparat a wcale nie najgorsza firma a caroolcia to bardzo miła osobka , to chyba Pana córka jak tak to pewnie stosuje Pan zasady wychowawcze :)[/quote]


Znam haslo do tatuskowego konta na dogo i mu dla zaczepki namieszałam w avatarach ;) My tak się lubimy czasem przekomarzać :razz:

Dzisiaj była narada u Burmistrza w sprawie remontu schroniska. Znalazly się w miejskiej kasie całkiem konkretne pieniążki na remont wybiegów, więc wszystko jest na dobrej drodze do polepszenia warunków piecholkom.:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caroolcia']Znam haslo do tatuskowego konta na dogo i mu dla zaczepki namieszałam w avatarach ;) My tak się lubimy czasem przekomarzać :razz:

Dzisiaj była narada u Burmistrza w sprawie remontu schroniska. Znalazly się w miejskiej kasie całkiem konkretne pieniążki na remont wybiegów, więc wszystko jest na dobrej drodze do polepszenia warunków piecholkom.:multi:[/quote]
ooo! świetnie:multi: Może nasze mordki w końcu będą miały lepsze, schroniskowe życie:razz:

Link to comment
Share on other sites

No i co sikorki. Nie widziałem was w schronie/ wiem evenescens że masz do Śremu 12 km/ czytałem galeryjkę i podziwiałem sad/. Nie miałem czasu na foty. Rusza sę remont/Ok 4-6 tygodni/. Jeśli macie problemy z dojazdem to na necie pomożecie. Na lipiec planujemy otwarty dzień schronu. Niech l;udzie zobaczą jak wygląda. Może pomogą. Dla każdegom znajdzie się działka do pracy.Tylko to musi być pewne.
Pozdrawiam
Są szczeniaki ?????

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszamy ,że nas nie było ale był duży problem z dojazdem ,masarnia była zamknięta ale pojde jutro do mięsnego (sklepu) i się zapytam ostatnio widziałam
Wątki psiaków
Kropki
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6223028#post6223028[/url]
Rudy
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6223046#post6223046[/url]
Kaja
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6223069#post6223069[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evanescence']

Wszustkie Twoje info o opiekunie i te na forum i te na PW potwierdzam. Szczeniaki w ciężkim stanie:shake: . Ja jestem winny bo dałem im puchę jedzonka pewnie zatrutego. Bo jak były na suchej karmie/????/ to były zdrowe. A w miskach pomyje i rozmoczony chleb.

FAcet przebrał mierkę bo byłem grzeczny. Nie uwolni się ode mnie i mojej TZ która była ze mną. W poniedziałek dzonię do Burmistrza że ruszy nagonka/ szczuł mnie na Paulinę/ na nas wszystkich. A pami z urzędu miasta jest ich. Niestety Wet Ciborowski /0000/

Jestem maksymalnie wściekły i nie popuszczę. Wieddziała monuika kogo wpaKOWAĆ NA WASZ WĄTEK.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...