Jump to content
Dogomania

2 z 23 żyć jedzie do radysów - 20 już jest bezpiecznych, mamy czas do 27.05.13 r


longue

Recommended Posts

  • Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kopiuje wiadomość z FB:
Psiak o którym wiemy bardo niewiele: przerażone oczy w schroniskowym boksie, warczenie na widok człowieka, niechęć do opuszczania budy i oczywiście łatka psa agresywnego... [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wszyscy wiemy, że agresja Maxa wynika, ze strachu , z przerażenia. Ale bądźmy szczerzy: jakie Max ma szanse na szybką adopcję? Jest psiakiem właściwie już skazanym na Radysy... [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jedyny ratunek dla niego to dom tymczasowy, czyli miejsce gdzie powili Max będzie maila szanse nauczyć się na nowo ufać...

[/FONT][/COLOR][IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/969912_376756532430566_407731016_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Przypominam, ze deklarowalam oplacenie miesiaca dla psiaka do 300zł, ostatecznie 2 miesiace, gdyby nie znalazl szybko domu lub szukanie deklaracji bylo powolne, a tak moze byc;/. Niestety nie moge obiecac oplacenia hotelu w kolejnch miesiacach bo moze mi to wykonczyc finanse.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Przypominam, ze deklarowalam oplacenie miesiaca dla psiaka do 300zł, ostatecznie 2 miesiace, gdyby nie znalazl szybko domu lub szukanie deklaracji bylo powolne, a tak moze byc;/. Niestety nie moge obiecac oplacenia hotelu w kolejnch miesiacach bo moze mi to wykonczyc finanse.[/QUOTE]

Olena84 pamiętam o twojej deklaracji, jesteś wspaniała. Tylko skąd później weźmiemy pieniążki na zapłacenie kolejnych miesięcy w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='longue']Olena84 pamiętam o twojej deklaracji, jesteś wspaniała. Tylko skąd później weźmiemy pieniążki na zapłacenie kolejnych miesięcy w hoteliku.[/QUOTE]

A no wlasnie wiem:(, tyle ze czesto pies trafia do hotelu juz z dlugiem bo nie ma od razu zadnej deklaracji, a tutaj moze jakos da sie zrobic i bazarek i pozbierac te delaracje, z drugiej strony tez nie moge naciskac, bo potem beda gromy na mnie spadac;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Miśkę wczoraj ogłosiłam, przepraszam, że tak późno, ale ostatni tydzień był nie taki, jak się spodziewałam i po prostu nie mogłam znaleźć czasu:([/QUOTE]

Kochana nie ma za co przepraszać, bardzo Ci dziękuję z całego serca. Kochani kopiuję wiadomość z FB:
[FONT=arial]Szanowni Państwo juz wiele razy było zadawane pytanie ILE MAMY CZASU ABY OCALIĆ PSY ??? teraz napewno mamy MAŁO 27.05.13 ODBEDZIE SIE PRZETARG NA SPRZEDAZ ZABUDOWANEJ NIERUCHOMOSCI GRUNTOWEJ NA KTOREJ ZNAJDUJE SIE PRZYTULISKO INFORMACJA O PRZETATRGU RAZEM ZE ZDJECIEM Z SATELITY ZAMIESZCZONA JEST NA STRONIE PRZEDSIĘBIORSTWA KOMUNALNEGO SP.ZOO W SIEMIATYCZACH[/FONT]
[URL="http://pksiemiatycze.pl/new_www/index.php?option=com_content&view=article&id=92%3Asprzeda-zabudowanej-nieruchomoci-gruntowej&catid=3%3Aprzetargi&Itemid=20"]http://pksiemiatycze.pl/new_www/index.php?option=com_content&view=article&id=92%3Asprzeda-zabudowanej-nieruchomoci-gruntowej&catid=3%3Aprzetargi&Itemid=20[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']O matulu:(
Longue, tak dla uściślenia, zostało 8 psiaków, tak?
Ile jest psiaków, które wymagają pracy, cierpliwości? Takich na pierwszy rzut oka "słabo adopcyjnych"?[/QUOTE]

Więc tak podsumowując domów potrzebują jeszcze 5 psiaków :

Leon
Tila
Miśka
Sulina
Max

W bezpiecznych miejscach są:
Aslan
Benek
Dżek
Roxi
Florek
Miodek
Roko

Według mnie najsłabsze szanse na adopcję ma Max.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ja też obiecałam pomoc przez miesiąc w opłaceniu hoteliku. Aniu miesiąc, dwa miesiące to długo żeby coś znaleźć.
Zobacz ile psów uratowałyście.
Skorzystajcie z oferty, wierzę ,że się uda. Pamiętaj o mojej radzie....

Link to comment
Share on other sites

jeśli było to pytanie do mnie to nie koniecznie chodzi mi o bezpłatne domy ale przede wszystkim ds. Tylko nie wywózka....
Olena Twoja opcja jest bardzo fajna, kochana ciotka Ewu również proponowała, więc na prawdę uważam, że warto to przemyśleć i to teraz...zaraz może być za późno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']jeśli było to pytanie do mnie to nie koniecznie chodzi mi o bezpłatne domy ale przede wszystkim ds. Tylko nie wywózka....
Olena Twoja opcja jest bardzo fajna, kochana ciotka Ewu również proponowała, więc na prawdę uważam, że warto to przemyśleć i to teraz...zaraz może być za późno.[/QUOTE]

Ja też tak uważam ;) W takim szybkim tempie udało Wam się znaleść domki dla tylu psiaków, może z tymi też tak będzie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...