Jump to content
Dogomania

Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele


Asia & Ginger

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jeszcze się nie szykuję, bo to dosc odległy termin, a tyle mam spraw na głowie po drodze. ;)
Poza tym codziennie od 6 do 12 jesteśmy na polu, bo musimy zbierac truskawy (a dokładniej to ludzie zbierają, a ja ważę). Gingerka oczywiście nam towarzyszy i kopie dziury na całym polu. Po 3 godzinach jest już tak padnięta, że śpi pod samochodem. :lol:
A dzisiaj Gingerka przeryła mi w ogródku rządkę rzodkiewek w poszukiwaniu nie wiem czego. :mad: Nawet to ufociłam, zamiast ją pogonic, bo tak się zabawnie wczuwała. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia_pie']Ja jeszcze się nie szykuję, bo to dosc odległy termin, a tyle mam spraw na głowie po drodze. ;)
Poza tym codziennie od 6 do 12 jesteśmy na polu, bo musimy zbierac truskawy (a dokładniej to ludzie zbierają, a ja ważę). Gingerka oczywiście nam towarzyszy i kopie dziury na całym polu. Po 3 godzinach jest już tak padnięta, że śpi pod samochodem. :lol:
A dzisiaj Gingerka przeryła mi w ogródku rządkę rzodkiewek w poszukiwaniu nie wiem czego. :mad: Nawet to ufociłam, zamiast ją pogonic, bo tak się zabawnie wczuwała. :eviltong:[/quote]


ooo to ciekawe :) ja się zastanawiam już, bo nawet nie wiem czy pojadę do tej anglii czy jak... kompletnie nic... dlatego też zaczęłam sie interesować barziej zlotem :P

A Ty może pokazesz nam te przeryte fotki Gibngerki :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]ja nigdzie za granice nie wyjeżdżam i nie zamierzam wyjechać będę jedną z polskich obywatelek które zostaną w kraku gdy inni go porzuca:evil_lol:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Tak na prwdę to ja poprostu kompletna ciapa z języków jestem:P[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5356/p4150467ziw5.jpg[/IMG]
Śliczne:loveu::loveu::loveu::loveu:alez z Ginger modelka, a imie naprrawde jak do spanielki pasuje świetnie!!
Asia_pie Ty z Wrocławia jesteś co nie? Ja w sobote tam jade szalec na juwenaliach bo beda niezle jaja bo disco polo ma byc:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:i jade sie dobrze zabawic;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]ja nigdzie za granice nie wyjeżdżam i nie zamierzam wyjechać będę jedną z polskich obywatelek które zostaną w kraku gdy inni go porzuca:evil_lol:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkorange]Tak na prwdę to ja poprostu kompletna ciapa z języków jestem:P[/COLOR][/B][/quote]
Pati, a o co chodzi? :hmmmm:

[quote name='KaRa_TC'][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5356/p4150467ziw5.jpg[/IMG]
Śliczne:loveu::loveu::loveu::loveu:alez z Ginger modelka, a imie naprrawde jak do spanielki pasuje świetnie!!
Asia_pie Ty z Wrocławia jesteś co nie? Ja w sobote tam jade szalec na juwenaliach bo beda niezle jaja bo disco polo ma byc:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:i jade sie dobrze zabawic;)[/quote]
Dzięki KaRa. :loveu:
Co do imienia, to bardzo długo nie mogliśmy się zdecydowac, chyba z miesiąc Gingerka chodziła bezimienna. :oops:
Były różne propozycje, moja babcia proponowała imię Kora, sąsiad Sonia, jeszcze inny Liza, a pewna sasiadka Bella (do tej pory tak woła na Ginger). :mad:
Ja się jednak uparłam na Ginger, chociaż rodzinka nie była do końca przekonana.
A w okresie ząbkowania Ginger była nazywana Gryzeldą. :evil_lol:

KaRa nie jestem z Wrocławia, mieszkam koło Rawicza, to pomiędzy Wrocławiem a Poznaniem. ;)
Ale we Wrocku studiuję zaocznie (a raczej już kończę studia). :multi:
Na juwenalia się jednak nie wybieram, bo rodzinka do nas przyjeżdża na weekend. :cool1: Ale jaja to będą rzeczywiście z tym disco polo. Podobna ta "muzyka" wraca. :cool3:
A poza tym to zbieramy codziennie truskawki, żebyś później mogła je kupic w pozańskich sklepach (i nie tylko poznańskich). :eviltong: :p Jadłaś już w tym roku truskaweczki? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Aha, rzeczywiście. Już kapuję. ;) Luiza (Cerber) coś wspominała o wyjeździe do Anglii. Ja też się raczej nie wybieram. :shake: Chociaż z anglika byłam nawet dobra. :cool3: Ale niemiecki to była kompletna klapa (nauczyciele zmieniali się co pół roku jak nie częściej) i po prostu nie lubię tego języka. :shake:

Zaraz wrzucę fotki jak Gingerka mi pomaga w ogródku. :loveu: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Truskawek w sklepach nie kupuje, gdyz mam obok domu posadzone cale pole truskawek:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bo my bardzo lubimy truskawki i jeszcze pare brzoskwin :evil_lol:. A Rawicz tez wiem gdzie jest bo sie jezdzi czasem przez niego;)
A co do imienia to faktycznie Twoja wersja jest najelepsza tamte by do niej widac,ze nie pasowaly:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia_pie']Aha, rzeczywiście. Już kapuję. ;) Luiza (Cerber) coś wspominała o wyjeździe do Anglii. Ja też się raczej nie wybieram. :shake: Chociaż z anglika byłam nawet dobra. :cool3: Ale niemiecki to była kompletna klapa (nauczyciele zmieniali się co pół roku jak nie częściej) i po prostu nie lubię tego języka. :shake:

Zaraz wrzucę fotki jak Gingerka mi pomaga w ogródku. :loveu: :eviltong:[/quote]

no ja z aongola tez nie jestem najgorsza :P chociaż mogłabym być lepsza :eviltong: :eviltong: zobaczymy co tam sie załatwi z tą Anglią, ale szczerze powiedziawszy w ogóle mnie tam nie ciągnie nie...
A co do niemca, to ja bardzo nie lubię tego języka tak jak Ty... to jest język twrady i coś mi nie wchodzi już wolę rosyjski... rusek jest lekim językiem i może dlatego...

Link to comment
Share on other sites

KaRa, czyżby z Ciebie też była "farmerka"? :evil_lol: ;) Ja uwielbiam truskawy. :loveu: Mamy ich "tylko" 6,5 ha. :cool3:
Czereśnie też mamy (już dojrzewają) i wszelkie inne drzewka owocowe i ogródek warzywny. Ogólnie to lubię grzebac w ogródku. :eviltong:

[quote name='Pianka']Nie widze fotek:placz:[/quote]
Od dwóch dni nie mam neta. :mad: :placz:
Łączę się przez modem, ale w takim tempie wrzucanie fotek to katorga. :angryy:
Wrzucę jak odzyskam połączenie ze światem. :cool3:
Albo może dam radę kilka fotek pokazac - zobaczy się. :eviltong:

Luiza, ja ruskiego też nie lubię, miałam w podstawówce, ale nauczyciel mnie lubił i nie musiałam się zbytnio uczyc. :cool3: ;) Ale jakoś mi nie podchodzi. :shake: Angielski jest ok. :p

Link to comment
Share on other sites

Oj, faktycznie posty zezarlo :( A szkoda, bralam sie akurat na ogladanie Twojej galerii, kiedys bylo tyle fotek :))

Masz abrdzo sliczna cockerke, super ze lubi jezdzic samochodem (moj nie, ma chorobe lokomocyjna :(), Ginger swietnie pozuje na zdjeciach ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia_pie']KaRa, czyżby z Ciebie też była "farmerka"? :evil_lol: ;) Ja uwielbiam truskawy. :loveu: Mamy ich "tylko" 6,5 ha. :cool3:
Czereśnie też mamy (już dojrzewają) i wszelkie inne drzewka owocowe i ogródek warzywny. Ogólnie to lubię grzebac w ogródku. :eviltong: [/quote]
U mnie też różne dziwne rzeczy rosną, ale to babcia sobie robi uprawy na naprawdę małej przestrzeni...

[quote name='asia_pie']Od dwóch dni nie mam neta. :mad: :placz:
Łączę się przez modem, ale w takim tempie wrzucanie fotek to katorga. :angryy:[/quote]
Doskonale Cię rozumiem :razz: Mnie nie było od rana do nocy we wtorek i w tym czasie ktoś zassał wirusa... Oczywiście wszystko jest na mnie, a net chodzi z taką prędkością, ze bosz... :crazyeye:

[quote name='asia_pie']Luiza, ja ruskiego też nie lubię, miałam w podstawówce, ale nauczyciel mnie lubił i nie musiałam się zbytnio uczyc. :cool3: ;) Ale jakoś mi nie podchodzi. :shake: Angielski jest ok. :p[/quote]
U mnie z językami nie za bardzo... Rosyjskiego uczyłam się w podstawówce i gimnazjum, ale ta nauka była nastawiona na dogadanie się... teoretycznie. Tak naprawdę to co roku uczyliśmy się tych samych opowiadanek na pamięć... masakra :shake: Z anlika co roku zmieniali mi się nauczyciele i dopiero teraz w LO zaczęłam łapać, ale ciężko momentami idzie :shake: A niemca zaczęłam w LO i też generalnie nie przepadam... ale jakoś idzie;)

pozdrowionka dla Gingerki i jej pańci i czekamy na fotki :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia_pie']

Luiza, ja ruskiego też nie lubię, miałam w podstawówce, ale nauczyciel mnie lubił i nie musiałam się zbytnio uczyc. :cool3: ;) Ale jakoś mi nie podchodzi. :shake: Angielski jest ok. :p[/quote]

ja osobiście nigdy rosyjskiego się nie uczyłam, ale mam w rodzinie prawdziwego 100% Rosjanina i jak on zacznie mówić po rosyjsku to się rozpływam... on ma taki fajny akcent...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajduk4']Oj, faktycznie posty zezarlo :( A szkoda, bralam sie akurat na ogladanie Twojej galerii, kiedys bylo tyle fotek :))

Masz abrdzo sliczna cockerke, super ze lubi jezdzic samochodem (moj nie, ma chorobe lokomocyjna :(), Ginger swietnie pozuje na zdjeciach ;) ;)[/quote]
Zeżarło posty? Mi nic nie zażarło. Już mi nie zżera na szczęście. :p :mad:

[B]Kajduk4[/B], witaj w naszej galerii. :loveu:
Dziękuję za komplementy pod adresem Gingerki. :loveu:
A co do choroby lokomocyjnej, to byłaś może u weta? Na pewno by przepisał jakieś tabletki, żeby psiaczek się dobrze czuł.
Moja ciocia ma ONka i jak był jeszcze młody, to też źle znosił podróże, haftował dalej niż widział, ale ciocia dawała mu tabletki i z czasem się przyzwyczaił i już ich nie potrzebuje.

Gingerka znosi podróż wyśmienicie, zagląda przez okna, a jak już się znudzi kładzie się i śpi. Najdłuższa podróż jaką przebyła do tej pory to był wyjazd do rodzinki do Niemiec, mieszkają w Leverkusen (koło Koln), więc to chyba coś koło 800 km. :cool3:

[B]Monia[/B], dzięki z pozdrowionka. :loveu:

A teraz długo wyczekiwane przez Was fotki. ;) :eviltong:

Gingerka ogrodniczka. :loveu:

[IMG]http://img237.imageshack.us/img237/6177/p5160714zrj6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/11/p5160716zfs5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img237.imageshack.us/img237/3109/p5160718zge0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img237.imageshack.us/img237/9131/p5160719zbj2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/1498/p5160722zys6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7444/p5160725zmy0.jpg[/IMG]

Moja mordka kochana. :loveu: :loveu: :loveu:
[IMG]http://img237.imageshack.us/img237/6850/p5160728zkf8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/6661/p5160742zad8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/290/p5160746zej1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/4994/p5160748zdt3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia_pie']KaRa, czyżby z Ciebie też była "farmerka"? :evil_lol: ;) Ja uwielbiam truskawy. :loveu: Mamy ich "tylko" 6,5 ha. :cool3:
Czereśnie też mamy (już dojrzewają) i wszelkie inne drzewka owocowe i ogródek warzywny. Ogólnie to lubię grzebac w ogródku. :eviltong: [/quote]
Nie, nie jestem;)Bo od dwóch lat nie chce mi sie truskawek z chwastow oczyscici i tak teraz rosna zarosniete bo z tego pola nie chce mi sie czyscic za duze jak dla mnie:evil_lol:. A czeresnie uwiebiam mialam pare drzewek ale nie mogly sie przyjac,a te co sie przyjely to mi sarny wyskubaly zima:roll: wiec czeresni nie mam:-(.

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/1498/p5160722zys6.jpg[/IMG]
Faktycznie ogrodniczka :lol::lol:Spaniele to chyba lubia kopac dolki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dajemy mu tabletki. Sprobowalismy z jednymi przez jakis czas - nic, biedny pisek sie tylko meczy i nie nawidzi samochodu. Z drugimi tez, i znowu nic... Teraz to probujemy og mnie wozic, zeby sie nie meczyl... Ale ogromna szkoda, poniewaz piesek moglby wtedy znami jezdzic na wycieczki, a tak to sie meczy, bo slini sie :(

[QUOTE] więc to chyba coś koło 800 km. [/QUOTE]

Ojeju, jak duzo! Ja moge tylko pomozyc, ze moj toffik przejedzie taka trase bez problemu... No coz, juz tak jest..

A ostatnie foty, wysmienite :)! Naprawde jest sliczna!

[QUOTE]Spaniele to chyba lubia kopac dolki[/QUOTE]

Moj to jego dziury sa znane w calym osiedlu, heheh, wszedize kopie :)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]Ja języków żadnych nie lubie a do tego jestem strasznie tepa:shake:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]W ogródku oprócz jakiś tam kwiatów nie mam nic bo ja lubię jedynie kosic trawę a od kwiatków to moja mam jest[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Za to uwielbiam truskawki a szczególnie kiedy się z nich koktail zrobi:loveu:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Piekne fotki:loveu:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Gingerka jak zawsze prześliczna:loveu:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]A co do jazdy samochodem to mój pies po prostu tego nie lu8bi autobusami czy tramwajami możemy jechać godzinami a w samochodzie po zamknięciu drzwi zaczyna piszczeć niemiłosiernie i to tak całą drogę:shake:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Nie pomogło nic ani przyzwyczajanie ani przetrzymanie wyje i koniec:shake:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Ale i tak go wszędzie zabieramy chodź moja mama mówi przy każdej wyprawie że on już ostatni raz z nami gdziekolwiek jedzie:evil_lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Widze, że tu też prace ogrodnicze idą pełną parą :cool3: Ale Ginger się przynajmniej tak nie brudzi, bo jest sucha. A ona idzie na ilość czy raczej na jakość ?? :cool3: Bo Kaja to jednak chyba na ilość :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Oj to zależy. Jak jesteśmy na polu i Gingerka znajdzie mysie nory, to kopie dopóki się nie dokopie do gniazda. A w miękkim terenie potrafi kopac takie
doły, że prawie cała się w nich mieści. Czasami wykorzystuję jej chęc kopania, kiedy chcę cosik posadzic, a nie mam przy sobie sprzętu. ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']A ta żółta obroża to jakaś przeciwko kleszczom ??[/quote]
Tak, dokładnie. :p
To obroża Kiltix firmy Bayer, pewnie znasz ;) (dla średnich psów kosztuje ok. 45 zł, ale jest na pół roku). Według mnie ta obróżka jest bardzo skuteczna i ma dobre zapięcie, które się nie rozpina.
Stosuję tylko takie zabezpieczenie przeciwko kleszczom i w tym roku Gingerka miała chyba tylko jednego tego paskudnika. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...