Jump to content
Dogomania

Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele


Asia & Ginger

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BBeta']Zdjęcia nie zostały wykorzystane do celów komercyjnych, więc nie rozumiem skąd takie straszne oburzenie :niewiem: Zgłoście nadużycie i po kłopocie...[/QUOTE]

Nikt (a bynajmniej tak mi się wydaje) nie jest tu strasznie naburmuszony. Można się zdenerwować przecież jak ci ktoś zjęcia 'kradnie' i uznaje je za swoje :roll:
To co robią te dzieciaki jest żałosne. I tyle mam do powiedzenia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']boshe.... jakie dzieciaki:shake: :shake: :shake: :shake:

smiac sie czy plakac[/quote]
Dzieci Neostrady się nudzą chyba. :cool1:

[quote name='Marta_Ares']zobacz co znalazłam jak troche poszperałam:angryy: :angryy:

[URL="http://nasza-klasa.pl/profile/21730322"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL][/quote]
No proszę, widzę, że nie tylko mi zazdroszczą Gingerki. :evil_lol:

[quote name='sandrulka']Nie dziwie Ci się że jesteś zła, ja bym zobaczyła że ktoś przywłaszczył sobie zdjęcia mojego Rudego to bym chyba zabiła!!!!:angryy:[/quote]
No do chęci zabicia kogoś to mi jeszcze daleko. ;)

[quote name='Magda&Bloom']Ahhh dzieciary to mają pomysły :cool3:[/quote]
Ja bym nigdy na to nie wpadła. :cool1:

[quote name='Izuuus']Boż. Co za smarkacze, aż szkoda słów :roll:
Jak tak w ogóle można :shake:[/quote]
[quote name='akira']Ja nie moge jakie dzieci :angryy:[/quote]
Gówniarzeria się dorwała do komputerów i szaleje. :mad:

[quote name='BBeta']Zdjęcia nie zostały wykorzystane do celów komercyjnych, więc nie rozumiem skąd takie straszne oburzenie :niewiem: Zgłoście nadużycie i po kłopocie...[/quote]
Zdjęcia zostały wykorzystane bez naszej wiedzy i pozwolenia, stąd oburzenie. A cel jest tu dla mnie zupełnie niezrozumiały. :roll:

[quote name='Izuuus']Nikt (a bynajmniej tak mi się wydaje) nie jest tu strasznie naburmuszony. Można się zdenerwować przecież jak ci ktoś zjęcia 'kradnie' i uznaje je za swoje :roll:
To co robią te dzieciaki jest żałosne. I tyle mam do powiedzenia :cool3:[/quote]
Dokładnie. ;)

[quote name='Estera']Asia postrasz dzieciaki czymś/ kimś :cool3:[/quote]
A mogiem Tobą postraszyć? :cool3:
Na pewno będą się bały jak powiem, że przyjdzie Esti Pesti i będzie krzyczeć. :cool3: :evil_lol:

[quote name='Marta_Ares']wczoraj o 7.30 zglosilam naduzycie, a zdjecia jak byly tak nadal sa:shake:[/quote]
Ja zgłosiłam nadużycie jak tylko się o tym dowiedziałam. Do tej pory nie zniknęły. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akira']Będziesz musiała chyba sobie troche poczekać ^^ :([/quote]
Wydaje mi się, że NK nic z tym nie zrobi. :shake:

[quote name='anetta']I Gingerke też sobie ktoś przywłaszczył...ładnie, ładnie...:mad:


[URL]http://i43.tinypic.com/6nqdz8.jpg[/URL] :loveu:

Każde zajęte swoimi sprawami :evil_lol: [URL]http://i42.tinypic.com/1zn0v0k.jpg[/URL][/quote]
Oni tak zawsze, każdy ma swoje sprawy. :evil_lol:

[quote name='basia bonnie']Asia gdzieś nam zaginęła! :([/quote]
No nie mów, że tak się stęskniłaś. :-o :evil_lol:

[quote name='Estera']Asi komputer się spsuł i nie chcą jej naprawić i oddać ;([/quote]
:placz:

[quote name='Izuuus']Kto nie chce naprawić i oddać? Bo się tam przejdę :mad:[/quote]
No ci co to niby się zajmują naprawą, a części sprowadzają ponad tydzień czasu. :angryy:

[quote name='moniska']No poprostu dziecinada/:shake::shake: nie mają co robić po prostu...:cool1:
Jakby ktoś zauważył zdjęcia moich zwierzaków to proszę o info.
Dałam komentarz w jednym koncie tu podanym. "Spowiadasz się z tego że kradniesz?"[/quote]
Ale komantarz. :lol: :evil_lol:

[quote name='moniska']Co tu taka cisza??[/quote]
Cisza, bo mnie nie było. :eviltong:

[quote name='cockermaister']No właśnie bardzo tu cicho:cool1: kiedy fotki:razz:[/quote]
Jak odzyskam kompa, czyli może jutro. :multi:
Jest nadzieja. :cool3:
Co ja głupia się łudzę, codziennie było jutro. :wallbash:

[quote name='Estera']Asia nadal nie ma komputera...[/quote]
Nie mam, ale jestem u kuzynki i korzystam. :cool3:

[quote name='Magda&Bloom']oj bidoka, dużo będzie miała nadrabiania :eviltong:[/quote]
A nawet mnie nie strasz, może do Gwiazdki się wyrobię. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']

A mogiem Tobą postraszyć? :cool3:
Na pewno będą się bały jak powiem, że przyjdzie Esti Pesti i będzie krzyczeć. :cool3: :evil_lol:

[/quote]Możesz możesz :cool3: Dzieci często reagują płaczem na mój widok (nie licząc mojej małej, która za każdym razem leci z rączkami wyciągniętymi ku górze :loveu: ).

A mi tam jest przykro, że nikomu mój Duszorek ani mój Szysz się nie podobają :shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Oby Ci ten komputer szybko oddali. A tymczasem powinnaś robić Gingerkowe fotki bo wiesz zaległości masz, a ja już się doczekać nie moge nowych fotek złotej panienki :cool3::evil_lol:[/quote]
Fotki robię na bieżąco, także jak tylko odzyskam kompa, to na pewno nie będziecie mieli powodów do narzekań. :cool3:

[quote name='Estera']Możesz możesz :cool3: Dzieci często reagują płaczem na mój widok (nie licząc mojej małej, która za każdym razem leci z rączkami wyciągniętymi ku górze :loveu: ).

A mi tam jest przykro, że nikomu mój Duszorek ani mój Szysz się nie podobają :shake::evil_lol:[/quote]
Podejrzewam, że nie tylko dzieci. :evil_lol: :diabloti:
A przeszukałaś już całą NK? Ja bym się tak jeszcze nie cieszyła. :eviltong:






Czy ktoś zauważył, że to już 600 stroniczka galerii Gingerki? :cool3:

No to pijemy! Ja stawiam! :cool3: :diabloti: :beerchug: :knajpa: :drink1: :drinking: :cunao: :cunao: :cunao: :laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']
Podejrzewam, że nie tylko dzieci. :evil_lol: :diabloti:
A przeszukałaś już całą NK? Ja bym się tak jeszcze nie cieszyła. :eviltong:






Czy ktoś zauważył, że to już 600 stroniczka galerii Gingerki? :cool3:

No to pijemy! Ja stawiam! :cool3: :diabloti: :beerchug: :knajpa: :drink1: :drinking: :cunao: :cunao: :cunao: :laola:[/quote]
No nikt inny oprócz dzieci płaczem nie reagował :cool3: Ręce załamywali, bali się, uciekali, ale nie płakali :shake::evil_lol:
Nie przeglądałam, bo nie mam czasu :eviltong:

Jak stawiasz to pijemy :drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1:

Link to comment
Share on other sites

Witam się wieczorkiem:loveu::loveu::multi:
czekamy na fotki panienki Gingerki:lol::cool3::cool3:
a no tak już 600 stronka pięknej Gingerki:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
:drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1:
:knajpa: :drink1: :drinking: :cunao: :cunao: :cunao: :laola:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...