Jump to content
Dogomania

zagraniczne/polskie hodowle


Magea3

Recommended Posts

Witam wszystkich ;)
już od dłuższego czasu poszukuję pudelka. Interesują mnie miniaturki, ewentualnie średnie, koloru obojętnego (tylko nie czarny, bo jakoś nie przepadam ;p).
i właśnie mam do was pytanie. Ze swoim przyszłym psem chciałabym uprawiać agility, więc powinien byc on po dobrych rodzicach. Dlatego chciałam zapytać, czy znacie jakieś hodowle zagraniczne/polskie, gdzie psy mają osiągnięcia w tym sporcie? Interesują mnie zwłaszcza Czechy, ponieważ nie jest tam aż tak daleko i sporo jest hodowli.
dziękuję za odpowiedzi ;D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Magea3']Witam wszystkich ;)
już od dłuższego czasu poszukuję pudelka. Interesują mnie miniaturki, ewentualnie średnie, koloru obojętnego (tylko nie czarny, bo jakoś nie przepadam ;p).
i właśnie mam do was pytanie. Ze swoim przyszłym psem chciałabym uprawiać agility, więc powinien byc on po dobrych rodzicach. Dlatego chciałam zapytać, czy znacie jakieś hodowle zagraniczne/polskie, gdzie psy mają osiągnięcia w tym sporcie? Interesują mnie zwłaszcza Czechy, ponieważ nie jest tam aż tak daleko i sporo jest hodowli.
dziękuję za odpowiedzi ;D[/QUOTE]
Ja mam suczke z czeskiej hodowli, ktorej absolutnie [B]nie polece!
[/B]Oba psy od tej samej matki, po roznych ojcach mama duze problemy z biodrami. Oba kupione do agility.

Link to comment
Share on other sites

psy z Interstudio biegają w agility. Najlepiej było by przejechać się po zawodach i pogadać z właścicielami pudelsów, po jakich rodzicach, z jakiej hodowli itp.
Tak na prawdę to nie warto patrzeć na hodowlę, bo jeśli ma kilka suk to szczyle po jednej mogą być stworzone do sportu, a po drugiej kompletnie się nie nadawać... raczej bym patrzała na rodziców a nie przydomek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']psy z Interstudio biegają w agility. Najlepiej było by przejechać się po zawodach i pogadać z właścicielami pudelsów, po jakich rodzicach, z jakiej hodowli itp.
[/QUOTE]
Ale chyba nie w Polsce?
W Pl sa pudle z Czech (w tym dwa kulawe) glownie. Jeden od Beaty MAtlawskiej. Jeden srebrny z NIemiec. Wiecej nie kojarze....Chyba, ze ta nowa suczka Ani Trojan jest z Interstudio, ale ona dopiero zaczyna przygode z agility.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

O i tu się mylicie, że w Pl nie ma nikt badań stawów:evil_lol: Właśnie wczoraj moja Mona Liza Trójkolorowa kokarda wróciła z badań rzepek z Czech i wynik jest oczywiście 0/0( wynik wbity w rodowód) . Nie tylko ona ma to badanie , są samce które tez je mają.

Edit: sorka chodziło , o to ze nikt nie robi - faktycznie nie ma lekarza, który ma na to uprawnienia. Trzeba jechac do Czech

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...