Jump to content
Dogomania

Biała Lajza znaleziona w Katowicach na Paderewskiego - szuka domu.


Bjuta

Recommended Posts

Mąż biegając dzisiaj po Muchowcu spotkał Magdę biegającą z Łajzą - więc na pewno ma dziewczyna dobrą opiekę :-) Na Fb na portalu briardzim odezwała się osoba zainteresowana Łajzunią - zobaczymy co z tego wyjdzie :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przykra wiadomość...
W czwartek dzwoniła do mnie Oliwia z fundacji, która przejęła Łajzę z pytaniem czy mogę załatwić dom na "kilka dni, weekend majowy" dla Łajzy, bo opiekunka z DT musi wyjechać. Po kilku chwilach okazało się, że.. wyjeżdża jeszcze tego samego dnia!! Nic nie mogłam zrobić, ponieważ byłam w pracy, mieliśmy kolegium, potem jechałam na praktyki do lecznicy i w domu byłam o 22, wysłałam kilka smsów, wykonałam parę telefonów ale nikt w ciągu paru godzin nie był w stanie nic załatwić. Oliwia powiedziała, że jakby co, to Łajza trafi do hoteliku.. Boże, to już 5 zmiana "domu" u tego psa w ciągu miesiąca :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Bjuta']A kto spisał umowę adopcyjną i sprawdzał dom? Ja ją ciągle ogłaszam! Nie miałam pojęcia że znalazła dom! Czy jest jakaś pewność, że Lajza dobrze trafiła??[/QUOTE]
Mieszkam w jednej klatce z tą Oliwią i chodzę z nią do szkoły.. Wydawało mi się, że to zaufana osoba, prowadzi Fundację Przyjaciele Zwierząt. Kiedy nie było gdzie Łajzy wsadzić i groziło jej schronisko, Oliwia wzięła ją na stan fundacji i załatwiła DS, potem dziewczyna z DS-u wyjechała nagle za granicę na 10 dni i Łajzie znowu groziło schronisko (dowiedziałam się o tym na 2 godziny przed wyjazdem tej dziewczyny, byłam wtedy w pracy). Oliwia wsadziła ją do hoteliku ale Łajza była tam 2 dni, bo strasznie źle go znosiła i trafiła do innego DT. Powiem szczerze, miałam już duże wyrzuty sumienia, że w ogóle ją z podwórka zgarnęłam :(
W każdym razie z Oliwią mam "nieco utrudniony kontakt", po prostu działamy na innych falach i nie potrafię się z nią dogadać, nawet jeśli chodzi o Łajzę.. W końcu mi powiedziała, że Łajza jest w domu stałym w Żywcu i ma się świetnie. Nie chciała (nie miała czasu) podać więcej szczegółów, a na propozycję wstawienia zdjęć i info na Dogo, wyśmiała mnie i nie chcecie wiedzieć, co powiedziała.. :(

p.s. wiem, że jeśli chodzi o wzierzęta jest naprawdę w porządku, poświęca się im całkowicie. Ino w kontaktach z ludźmi jest.. ciężka :razz:

Link to comment
Share on other sites

A rozumiem... Przestraszyłam się, że to DS myśli "że to śmieszne" a to było o pośredniku. To lepiej. No to zdejmuję Lajzie ogłoszenie. A czy Oliwia udostępni nr tel tego DS? Można by zadzwonić. Ja się mogę podjąć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Przepraszam, że dopiero teraz ale urlop i choroba Fridzi...
Dostałam informację od wolontariuszki, u której była - Magdy że sunia ma dom stały w Żywcu - konie, inne psy - podobno super. Nr do wolontariuszki - 602-519-074. Ona powinna wiedzieć coś więcej o Łajzie i DS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...