Jump to content
Dogomania

Yorkowe popoludnie w Promenadzie - Warszawa


Wind

Recommended Posts

Hmmm ... slyszalam, ze 14 lutego od godz. 16.00 w Promenadzie ma sie odbyc popoludnie dla posiadaczy Yorkow i ich milusinskich. Oczywiscie wszystko polaczone jest z akcja charytatywna na rzecz Schroniska. Bedzie m.in. licytacja ubranek dla yoreczkow.

Czy slyszeliscie cos na ten temat ? A moze ktos sie wybiera :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BBBBUUUUUUUUUUUU

Szkoda, ze nas nie bedzie. :cry: Niestety nie mozemy w ten weekend przyjechac. Najwczesniej w Warszawie pojawimy sie w marcu. :cry:

Ale jest tyle Warszawiakow wsrod milosnikow yorkow, ze nie wyobrazam sobie, zeby nie bylo relacji na dogomanii z tego dnia. Licze na was. :wink:

Milej zabawy.

Link to comment
Share on other sites

Wind,

Ja czytałam o tym w "Moim Psie", wszystko się zgadza, ma byc też pokaz mody dla yorków, sławni ludzie ze swoimi yorkami. Ja sama chciałam się tam wybrać, ale cóż ta "durna" choroba mnie wzieła i z wyjazdu nici :( Mam nadzieję że ktoś z dgm się tam wybiera i chociaż nam tu zda realcję z imprezy :wink:

Pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Wind,

cieszę się że jedziesz na tą psią imprezkę :wink: Żałuje tylko że jestem chora bo byśmy miały swietną okazję do spotkania :-? A tak ja muszę w domu siedzieć i to w ferie :cry: Ehh no nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyc wam (Tobie i Majeczce) świetnej zabawy i czekać na relację :wink:

Pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Wind łatwo będzie mnie poznać, będę miała yorka na rękach :lol: :lol: :lol:

A tak na poważnie: osoba płci żeńskiej w żółtej kurtce i osoba płci brzydkiej w czerwonej kurtce 8)

Jak takowe zobaczysz to podejdź i powiedz hasło: DOGOMANIA 8)

Jeżeli opiszesz siebie to może będzie nam łatwiej :roflt: a potem to już wtedy :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Skibi ....

Wiesz co to chyba nas bedzie latwiej rozpoznac:

ja - oczywiscie lepsza polowa w dluuugim czarnym plaszczu z dluuuugimi blond wlosami z yorkiem na rekach ;)

moja gorsza polowa - to jedynie 198 cm wzrostu - kurtka jasny szary z czarnym :-)

Ufff ... poznasz na pewno i krzycz "Dogomania" :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Ale wam zazdroszcze, tyle sie umawialismy na spotkanie i nic nie wyszlo, a ty nagle w 2 godziny sie umowily i sie spotkaja. :evil:

jak nie bedzie zdjec, to sie juz wiecej tutaj nie odezwe. :evil: :evilbat: :wink:

iwa, obiecuję, że wezmę cyfrówkę i potem wstawię jakieś zdjątka :fadein: :D

Link to comment
Share on other sites

Pati,

Show jest dopiero od 16. Poza tym Majka ma jeszcze koncowke cieczki ... wiec byc moze udamy sie tam bez psa :(

I jeszcze jedno, mamy troche planow Walentynkowych, ktore zaczynamy urzeczywistniac od samego poranka. Chcemy odwiedzic pare galerii fotograficznych (wiesz, ze to moj "konik"), a taki maratonik nie jest mozliwy w ciagu normalnego tygodnia.

W niedziele, tez mnie nie bedzie. Jade odwiedzic Mame a to prawie 300 km od Warszawy.

Jednakze od przyszlego tygodnia, az do nastepniej cieczki Majki bedziemy na treningach :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...