Jump to content
Dogomania

Yorkowe popoludnie w Promenadzie - Warszawa


Wind

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Yorkies szaaalejesz :wink: :D ,

widze że to prawda z tym "...zaczynasz od jednego a kończysz na 20..."(czy jakoś tak).

A na poważnie to co cie nakłoniło do kupna następnego Yorka :fadein:

yoreczka,

strona suuuper :D chyba jedna z najlepszych o Yorkach.

Właśnie jestem w trakcie oglądania fotek z Promenady.

A i na którym zdjęciu zrobionym przez Gosiek jest twoja sunia?

Link to comment
Share on other sites

Yorkies szaaalejesz ,

widze że to prawda z tym "...zaczynasz od jednego a kończysz na 20..."(czy jakoś tak).

A na poważnie to co cie nakłoniło do kupna następnego Yorka

Himka, dużo osób mi tak mówi ale cóż choroba yorkowa mnie chyba dopadła więc nie będę jej "leczyć" :lol: . A tak wogóle to fajnie miec taką wesołą gromadkę zwariowanych mordek w domciu :wink: , nio tylko teraz zastanawiam się na płcią :D Ale chyba jednak będzie....... SUNIA :D

POZDROWIENIA :fadein:

Link to comment
Share on other sites

A tak wogóle to fajnie miec taką wesołą gromadkę zwariowanych mordek w domciu

No pewnie :D ,

powiem Ci szczerze że ja też chciałabym kiedyś mieć taką gromadkę <ale mieszaną>, napewno ze 2 maltańczyki i 1 yorka, no i może jeszcze chihuahua :wink:, i tak sobie myślę, że przydałby się też jakiś większy, typu golden, czy wilczarz :roll: :wink: :D (nie no żartuję z tym wilczarzem ale przyznam że te psy mają coś w sobie).

Link to comment
Share on other sites

Yoreczka:

Ja również oglądałam fotki na twojej stronce, a tak a propos to masz śliczne pieski Planujesz jakieś mioty w najbliższym czasie bo ja w wakacje mam zamiar kupić sobie 3-go yorka z rod. i szukam hodowli

ponawiam pytanie bo je chyba pominieto :-?

POZDROWIENIA :fadein:

Pytania o mioty bardzo prosze kierowac na PW.

Dzieki

Mod - Wind

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej, na początek maźnę coś o sobie i mojej suni, a potem przejdę do tematu:DNo więc jestem nowa na tym forum, chyba się jakoś zaklimatyzuje :D , czytałam juz troszka waszych postów, ale nie miałam czasu się zarejestrować,a teraz już jestem :D Kika (moja suczka) oczywiście Yorkshire Terrierka nie posiadająca (niestety, lub stety :lol: ) rodowodu.Dziś to jest 4.04.04r skonczyła 11 miesięcy,a za miesiąc szykują się urodziny:D.Kika jest bardzo ładna (przepraszam,że się chwalę, ale cóż :D ), to psina z temperamentem :lol: .Ale kończę tę gadkę nie na temat i przejdę jak to się mówi do sedna sprawy :lol: , czyli do maźnięcia coś nie coś o PROMENADZIE Yorkasków, która odbyła się już co prawda trochę czasu temu, ale się odbyła. No więc na promenadzie byłam, a pojechałam tam pomimo ogromnej odległości, ale czego się nie robi dla przyjemności :P Szczerze mówiąc podobało mi się baardzo,ups powinnam dodać, że przez duże B :D Nigdy wcześniej nie widziała tak wiele psów tej samej rasy, pośród których trudno znaleźć choćby dwa takie same :o wszystkie piękne i wszystkie sie od siebie różniły,a to wzrostem, to znów maścią szaty.Kice wyraźnie spodobała się zabawa z Yorkami, które przybyły na galę.Jeden Pan stwierdził, iż jego suczka wygląda dokładnie tak samo jak jego, pytał z jakiej hodowli itp., przy czym jego suni nie było, jak powiedział siedziała sobie w domciu :D .

To chyba tyle..

P.S Mam zdjęcia i filmy(trochę nie wyraźne, robione cyfrówką) z Promenady więc jak są chętni moge przesłać. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że zainteresowani są 8) Tylko jeśli chodzi o filmiki to zdecydoanie na maile i nie wiem z jakimi skutkami :-? Ale na razie czas na fotosy z Promenady :wink:

_242296_n.jpg

_242314_n.jpg

Narazie tyle, w najbliższym czasie postaram się zamieścić więcej 8)

P.S Byłam na drugim piętrze, dlatego takie fotki, ale mam filmy bardziej wyraźne :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...