Jump to content
Dogomania

Agility w podkarpackim


magda_f

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem, bo ostatnio jak powiedziałam koleżance że chcę z Luną trenować to ona mnie wyśmiała i powiedziała, że jak chcę trenować to żebym sobie kupiła bordera a nie się błaźniła z cockerem :(

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do Tarnowa, na sportową niedzielę. :)

[quote]Klasa "POCZATKUJACY":
1. Przywitanie - 10pkt
[b]2. Rzucanie do kosza piłkami przez przewodnika - 10pkt - to dla rozluźnienia właściciela psa[/b]
3. Przejście na luźnej smyczy z jednym skrętem w lewo lub w prawo 10pkt
4. Zostawanie psa na miejscu przez 30 sekund
a. z pomocnikiem trzymającym psa na smyczy 10pkt
b. bez pomocnika - uzyskane punkty razy 2
5. Przywołanie psa z odległości 5m
a. z pomocnikiem 10pkt
b. bez pomocnika pkt. x 2
6. Skok przez przeszkodę
a. z przewodnikiem 10pkt
b. bez pomocy przewodnika pkt. x 2
7. Pokaz ulubionej zabawy z psem 10pkt
[/quote]
:lol:



[quote]Swoje zgłoszenia należy przesyłać mailowo do 5 maja 2011r. na adres [email][email protected][/email] podając:
a) swoje dane (imię i nazwisko),
b) dane psa (imię, rasa, wiek),
c) do której klasy się zgłaszacie,
d) wpisując zdanie na koniec „Wyrażam zgodę na wykorzystanie materiałów zdjęciowych z wizerunkiem mojej osoby i mojego psa wykonach w trakcie zawodów sportowych maj 2011 organizowanych przez Pozytywne Szkolenie Psów „W Psim Świecie”, w materiałach promocyjnych i na stronach [url]www.wpsimswiecie[/url] oraz [url]www.piestarnów.pl[/url] „
[/quote]

Też się zgłosicie :) ?
Do jutra czas ^^.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collie']a czy można śmiało pójść na zajęcia agility z 8 letnim psem ?[/QUOTE]

Jeżeli nie ma problemów zdrowotnych i nadwagi to myślę, że można spróbować :) Tylko ja już bym nie obciążała mu stawów kładką i palisadą, a hopki ustawiała na Skach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Jeżeli nie ma problemów zdrowotnych i nadwagi to myślę, że można spróbować :) Tylko ja już bym nie obciążała mu stawów kładką i palisadą, a hopki ustawiała na Skach.[/QUOTE]
Dziękuję za odpowiedz ;)
Zdrowa jest, wagę ma prawidłową. Ćwiczymy tez dogfrisbee , wiec zaczęliśmy trochę agility. Zastanawiam sie nad zapisaniem do ZKwP na treningi agility , ale problem jest w tym , ze Nela nie jest zbyt ufna co do obcych osób jak i miejsc. Z psami ma dobry kontakt ,ale czasami po prostu się boi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collie']Dziękuję za odpowiedz ;)
Zdrowa jest, wagę ma prawidłową. Ćwiczymy tez dogfrisbee , wiec zaczęliśmy trochę agility. Zastanawiam sie nad zapisaniem do ZKwP na treningi agility , ale problem jest w tym , ze Nela nie jest zbyt ufna co do obcych osób jak i miejsc. Z psami ma dobry kontakt ,ale czasami po prostu się boi.[/QUOTE]
To na Twoim miejscu poprosiłabym instruktora o to abyś mogła wejść wcześniej z psem na plac(sam na sam) i zapoznała Nelę z placem, aby sobie poniuchała trochę itd.
A z obcymi osobami jest tak, że nie daje im się dotknąć czy w ogóle nie może przy nich pracować, bo się boi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']To na Twoim miejscu poprosiłabym instruktora o to abyś mogła wejść wcześniej z psem na plac(sam na sam) i zapoznała Nelę z placem, aby sobie poniuchała trochę itd.
A z obcymi osobami jest tak, że nie daje im się dotknąć czy w ogóle nie może przy nich pracować, bo się boi?[/QUOTE]
spróbujemy , tylko najpierw się zapiszemy do związku.

Niektórych ludzi po prostu obwąchuje merdając ogonem , ale czasami jak obca osoba chciała ja pogłaskać to Nela się skuliła i cofnęła

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Czy bylby ktos chetny kto pokazal by mi na czym to polega (wlasciwie od czego zaczac), moze wdpolny spacer z pogadanka? Szczyl ma ok pol roku nakrecony na prace jakos zawrotnie nie jest ale chcemy to zmienic, wiem ze trzeba miec psa nakreconego na zabawke albo smaki moja jest pol na pol szalu z jego praca nie ma ale wiem ze im wiecej poświęconego czasu i roznych zajec tym bardziej mozna psa nakrecic na współprace

Link to comment
Share on other sites

Z tego co mi Karolina (z forum Chien) mówiła, to ma być około 350zł za 24 spotkania, ale dokładnie jeszcze nie wiadomo.
Treningi w poniedziałki i środy.
26 marca jest spotkanie organizacyjne w siedzibie oddziału Rzeszów.

[url]http://www.oksp.rzeszow.pl/kursy.html[/url]

Co do ceny i ilości spotkań nie mam 100% pewności.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jako, że temat Rzeszowskiego Agility został podjęty w galerii Demowatej ([url]http://www.dogomania.pl/threads/210698-Demi-i-spo%C5%82ka?p=18915066#post18915066[/url]) - pozwlę sobie podnieść temat, żeby o Agi mówić tu, a nie w galeriach :D

No więc tak, wiem, zapewne głupio pytam, ale: mam dla Luniaka piłkę zapachową, i kupiłam jej drugą, miała być taka sama, i jest ten sam zapach, wielkość... no, prawie wszystko, tylko ta pierwsza jest błękitna, a druga bardziej granatowa... Mogą takie być..? :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...