Jump to content
Dogomania

Socjalizacja;) różyczek


Dudek

Recommended Posts

Faktycznie z socjalizacją z psami możemy troszkę zaczekać, zwłaszcza, że dzisiaj nie spodobała mi się jedna kupka;) (nie była tragiczna ale na zimne trzeba dmuchać). W środę będą miały dopiero 2 szczepienie.
Zapraszam na razie bez psiaków (mam dom otwarty w weekendy oraz w pon., śr. i pt. od 17;) wtorki i czwartki są 'trudniejsze' bo wracam do domu dopiero po 20:shake: )

Ale na Polach Mok. w gronie 'wyrośniętych' grzywaczy musimy się koniecznie spotkać!!!! ja w tą niedzielę nie bardzo mogę, bo mamy gości ale jestem otwarta!!! Teraz robi się ciepło i jest długo widno:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

widzisz Dudek to ja muszę poczekać aż będzie można z psami przyjechać do ciebie albo będziemy mogły się spotkać z psami np na Polach bo akurat w pon i pt jestem w Wawie z Toffikiem; sob, ndz, śr z Molly na i we wtorki to zależy ale też z którymś.Tak więc tylko czw mam wolny-bez psi:evil_lol: a po 20 to dla mnie za późno bo jeszcze do domku muszę dojechać.

Na spotkanie na polach jestem otwarta w środy i weekendy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dudek']Faktycznie z socjalizacją z psami możemy troszkę zaczekać, zwłaszcza, że dzisiaj nie spodobała mi się jedna kupka;) (nie była tragiczna ale na zimne trzeba dmuchać). W środę będą miały dopiero 2 szczepienie.
Zapraszam na razie bez psiaków (mam dom otwarty w weekendy oraz w pon., śr. i pt. od 17;) wtorki i czwartki są 'trudniejsze' bo wracam do domu dopiero po 20:shake: )

Ale na Polach Mok. w gronie 'wyrośniętych' grzywaczy musimy się koniecznie spotkać!!!! ja w tą niedzielę nie bardzo mogę, bo mamy gości ale jestem otwarta!!! Teraz robi się ciepło i jest długo widno:multi:[/QUOTE]

Kiedy organizujecie spotkanie na P.Mok.? Bo ja 2 i 3 czerwca jestem na Służewcu. Chętnie bym się wyrwała na spacerek. No i miałabym okazję poznać takie piekne grzywki :loveu:
Dudku, a jak będę w W-wie to chętnie się wproszę, posocjalizujemy Różyczki, a przy okazji chętnie o ogrodach poplotkujemy. Mam "chysia" na punkcie lili wodnych. Kiedyś nawet zawodowo się tym zajmowałam :eviltong:
Z której strony W-wy mieszkasz?

Link to comment
Share on other sites

hihihi Duny nie trzeba się bać bo jest słodziakiem ale mi chodziło o to, że bedzie teraz rekonwalescentką;)

Ja mieszkam na Mokotowie i nawet mam blisko na Służewiec:lol: zapraszam :)

Ilka - moze w takim raze umowimy sie na spacer??:loveu: ja z kolei podpytam sie 'doswiadczonych hodowcow' jak postepują w czasie kwarantanny - bo nie chciałabym przeginać ani w jedną stronę ani w drugą:oops:

Link to comment
Share on other sites

Na spacer chętnie. Do ilu hodowców zadzwonisz tyle usłyszysz różnych rad, bo na to nie ma jednej mądrej. Ale przecież nie muszę wchodzić do maluchów tylko możemy właśnie tak jak napisałaś iść na spacerek, umówić się na Polach- bo tam mi w sumie najbliżej. To co za tydzień w weekennd?

Link to comment
Share on other sites

No to świetnie, jak będę się wybierać to odezwę się wczesniej.
Przy Polach mieszka moja kuzynka, włascicielka whippeta, ale podczas ostatniej wizyty zakochała się w Myszy :evil_lol:Będę ją musiała też wyciągnąc na spacer, może się całkiem "nawróci" na grzywki?:evil_lol:
Pomyślcie czy dałybyście radę zrobić sabat 2 lub 3 czerwca. Wiem, że to jeszcze daleko do tej daty, ale miałabym Was możliwość "hurtem" poznać :p

Link to comment
Share on other sites

Dobra to jesteśmy umówione. Teraz muszę wyjść z domu a przydałoby się stworzyć oddzielny temacik i może ktoś by się skusił. Tylko ja mogę dopiero od 14.00 bo wcześniej to na przedszkolu jesteśmy, a czy sob czy ndz to mi obojętne. Jak będzie ci się chciało to stwórz ten temacik a jak nie to jak przyjdę to zrobie.

Link to comment
Share on other sites

przy 4 latce wytrwały tylko najbardziej wytrwale czyli Wessi i Whoopi:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: koniecznie chciała je nosic tak jak lale (najlepiej za lapy:shake: ) ale dzisiaj odwiedziła nas znajoma z synkiem (6 lat) i było REWELACYJNIE!!! generalnie dzisiaj był dzień obfitujący w gości bo i wpadła sąsiadka i moja babcia:cool3: wesoło było a dzieci chyba będą dobrze spać:evil_lol: no i nareszcie je ustawiał też ktoś inny a nie pańcia;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

witam po przerwie (nawet nie mam kiedy przeczytać zaległych postów)
[B]Ajcka[/B] - bardzo się cieszę, że dałaś się namówić na wizytę:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
i jak będziesz miała kiedyś chwilkę to gorąco zapraszam - małe bąki muszą być wymiziane bo inaczej dzień stracony:evil_lol:

znowu nie mam zdjęć socjalizacyjnych bo jakoś nie miałam głowy;)

ale jest latająca Wessi:loveu:
[IMG]http://img522.imageshack.us/img522/9338/wessibiegarm1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...