Jump to content
Dogomania

Sunia z wypalonymi łapkami...Odnaleźli się właściciele!!!! Już w swoim domku!


Moriaaa

Recommended Posts

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neris']Słuchajcie a pamiętacie sunię która była u Amiśki? Gil był i gil a po 2 tygodniach okazało się że to nosówka i wtedy jż nic się nie dało zrobić...[/quote]

Ciotka...wiem...nawet nie chcę o tym myśleć.
Choć z tego co mówili to jest reakcja na antybiotyk, który podawali jej w schronie..więc to już optymistyczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Chart, czy dasz się wykorzystać, jako wet? :oops:
Zajrzyj, bo ja mam juz taki metlik we łbie, że hej...:

nie jestem w stanie prześledzić wszystkiego, ani też ze mnie żadna wyrocznia, ot wiejski wyrobik - choć z miasta ;)
Z tego co widzę - widzę niestety czarno, mam pytanie - czy dostaje sterydy? Przy guzach czesto bardzo pomaga - oczywiście tylko objawowo - zestaw antybiotyk + steryd - zmniejsza odczyny zapalne, obrzęki, itp.
otwierać czy nie - o tym musi zadecydować ten, kto go widział, oglądał rtg, czyli ma obraz całości.
Odpadam, bo nieubłaganie zasypiam, a od rana cóż - nowy dzień i te same obowiązki. Najgorsze jest to, że coraz wcześniej robi się jasno i moje charty kategorycznie żadają wyjścia już o WPÓŁ DO SZÓSTEJ!!!!!!!:-x

Link to comment
Share on other sites

[quote name='t_kasiek']Lusia jest pięknie :) bardzo do niej pasuje....a to prawda, że bedzie mogła chodzic ?? Skad wiecie ??[/quote]

Moriaaa pisała, że sunieczka chodzi już teraz na tych pałeczkach-opatrunkach, a pani doktor /Chart/ potwierdziła, że będzie mogła chodzić w specjalnych - wyściełanych bucikach!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...