Jump to content
Dogomania

pies w typie teriera walijskiego Laki-Bax wrócił do swojego właściela


gosiaczek1984

Recommended Posts

[quote name='abilab']Laki chyba nie sniłes ze bedziesz takim farciarzem ? , ale powiem Ci że miejscówki na parapetach masz zajefajne pogapic sie można i wygrzac w słoneczku i jestes mega przystojny i masz bardzo ładna obróżke[/QUOTE]

Miejscówkę sobie wykupił na stałe,,bardzo mu się tam spodobało,na gołębie sobie coś mruczy,dzisiaj ,albo jutro Lakuś przyjeżdza z mamą do mnie w odwiedziny,a ja mam psa i fretkę,bedzie wesoło

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sprawdzałyście mu tatuaż może posiada.Jest piękny.A komendy pojmie tylko potrzeba troszeczkę czasu na to.Bardzo dobrze sprawdza się nauczenie psa na wracanie do nogi na dwa głośne klaśnięcia,nie trzeba się wydzierać jak zaistnieje taka potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Sprawdzałyście mu tatuaż może posiada.Jest piękny.A komendy pojmie tylko potrzeba troszeczkę czasu na to.Bardzo dobrze sprawdza się nauczenie psa na wracanie do nogi na dwa głośne klaśnięcia,nie trzeba się wydzierać jak zaistnieje taka potrzeba.[/QUOTE]

Wiesz ogolnie patrzylysmy,ale powiedz gdzie najczesciej jest tatuaz?

Link to comment
Share on other sites

No jaki zbieracz z niego widze marcheweczka tez sie tam znalazła a może by Lakiego tak na dłuższej lince lub taśmie prowadzac w miejscach gdzie mógłby troche luzniej pochodzic powęszyc ? A i jeszcze jedno nie zauważyłam u niego adresówki zdecydowanie bezpieczniej gdyby ją miał w razie W pozdrawiamy cieplutko i czekamy choc na krótka relacje z gościny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abilab']No jaki zbieracz z niego widze marcheweczka tez sie tam znalazła a może by Lakiego tak na dłuższej lince lub taśmie prowadzac w miejscach gdzie mógłby troche luzniej pochodzic powęszyc ? A i jeszcze jedno nie zauważyłam u niego adresówki zdecydowanie bezpieczniej gdyby ją miał w razie W pozdrawiamy cieplutko i czekamy choc na krótka relacje z gościny[/QUOTE]

Laki ma smycz taśmową bardzo długą,arsenał am niezły,byłam dzisiaj jednak ja w odwiedzinach,oj łobuz jest straszny,skacze do góry jak piłka zaraz wkleje pare zdjęć,miejsce zabaw to były moje kolana,tatuażu nie ma,na uchu wewnątrz ma takie małe zgrubienie jakby blizna,dzisiaj mama rozmawiała z policjantem i on mówił,że on go jakiś czas temu widział jak przy jednej drodze cały czas biegał za autami,teraz to tez mu zostało,trzeba go trzymać krótko jak auto jedzie ,bo ma napdy skakania na auto jak jedzie,myślę,że był wyrzucony auta,wstaje o 5,30 codziennie,ma to zakodowane na pewno z poprzedniego domu,jego pasja jest zjadanie chusteczek higienicznych,wygrzebie każdą z kieszeni ,torebki,uwielbia plastikowe butelki do zabawy

Link to comment
Share on other sites

Laki ma już domek,ale proszę pomóżmy temu małemu a'la terierkowi znaleźć chociaż dom tymczasowy,piesek jest w mordowni Oluskiej ,tam życie się kończy,czas staje w miejscu,psy tracą tam nadzieję z dnia na dzień,ten piesek tam znika,nie wiadomo czy przeżyje ,jest pełen strachu i lęku,pomóżmy wolontariuszką go wyciągnąć i znaleźć dom

[IMG]http://farm9.staticflickr.com/8098/8570750322_7dd81775e3_z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...