Jump to content
Dogomania

Czechy - BRNO - 23/24 czerwca 2007 - międzynarodowa


musia

Recommended Posts

[quote name='Bardotka']Gratuluję sukcesu:loveu:
Myśmy też dotarły do Brna:cool3:
Tesca przywiozła CAC i CACIB tym samym skończyła championacik czeski z czego okropnie się cieszę:multi:[/quote]
Bardociu - WIELKIEEEEEEE GRATKI !!! :p

[quote name='simbik']Jestem pod bardzo dużym wrażeniem terenów wystawienniczych w Brnie i organizacji całości wystawy. Z dużą chęcią tam się jeszcze pojawie... mimo, że z efektów jestem średnio zadowolona. Czeski pies którego pokonaliśmy w Ostravie tym razem dostał wniosek, a my ulokowaliśmy się na drugiej pozycji. Zobaczymy jak nam pójdzie w Mlade Boleslav, niestety zadanie nie proste, bo w tym roku Czesi nie przewidzieli innego sędziego niż Czecha dla dogów na rzadnej z wystaw w 2007...[/quote]
simbik tym bardziej gratuluje i tego :)) Też to zauważyłam :-o [SIZE=1]Moze to sposób na zbyt dużą ilość gości ?? :roll:
[SIZE=2] A dogowe staweczki możesz wrzucić ?? :p[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja tez res. CAC :mad: :diabloti: :lol:

ale.... no wlasnie... ale po championie czech... i co teraz???????? CAC przechodzi na mnie???

w katalogu - niestety nie z Brna - ale np. z Pragi 2006/Ostravy 2007 pisze ze jesli CAC dostal champion czech to res. CAC zamienia sie w CAC - i to nalezy potwierdzcic w jakims tam sekretariacie - bynajmniej ja tak zrozumiałam...

pozatym ile res. CAC = CAC??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovi']Bardociu - WIELKIEEEEEEE GRATKI !!! :p


simbik tym bardziej gratuluje i tego :)) Też to zauważyłam :-o [SIZE=1]Moze to sposób na zbyt dużą ilość gości ?? :roll:[/SIZE]
A dogowe staweczki mozesz wrzucić ?? :p[/QUOTE]

Wyniki są już na czeskiej stronce [URL="http://www.nemecka-doga.cz/index.phtml?page=vystava&id=248"][B][COLOR="Red"]TUTAJ[/COLOR][/B][/URL]
i o dziwo tym razem uwzględniono lokaty polskich psów :cool3: , ale CAJC z Ostravy już nam nie wpisali :siara: .

Zerknij za to na obsade sędziów w dogach na 2008 [URL="http://www.nemecka-doga.cz/index.phtml?page=text&t=273"][COLOR="Red"][B][TUTAJ[/B][/COLOR][/URL]
... intryguje mnie czy w innych rasach też tak jest :hmmmm:

[SIZE="4"]Tymczasem mam pytanie do biegłych w czeskim. Strasznie intryguje mnie jedna część opisu, jak mniemam to właśnie wada za którą mamy bdb, bo resztę opisu zrozumiałam i to raczej superlatywy :lol: :

Co znaczy :[I] [COLOR="YellowGreen"]s ne zcela polochym temenem[/COLOR]
[/I]?[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']ja tez res. CAC :mad: :diabloti: :lol:

ale.... no wlasnie... ale po championie czech... i co teraz???????? CAC przechodzi na mnie???

w katalogu - niestety nie z Brna - ale np. z Pragi 2006/Ostravy 2007 pisze ze jesli CAC dostal champion czech to res. CAC zamienia sie w CAC - i to nalezy potwierdzcic w jakims tam sekretariacie - bynajmniej ja tak zrozumiałam...

pozatym ile res. CAC = CAC??[/quote]

napewno res CAC przemienia sie w CAC jesli za Championem ale z tego co wiem tylko jeden tak mozna :roll: tylko tego ostatniego nie jestem pewna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik'][SIZE=4]

Co znaczy :[I] [COLOR=YellowGreen]s ne zcela polochym temenem[/COLOR]
[/I]?[/SIZE][/quote]

Czy na pewno jest tam słowo "polochym"? (bo takiego nie ma nawet w ośmiotomowym słowniku języka czeskiego). W opisie chodzi o ciemię, jest ono nie w pełni takie, jak powinno być. Być może chodzi o słowo "poloha", które oznacza położenie, pozycję itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejka']Czy na pewno jest tam słowo "polochym"? (bo takiego nie ma nawet w ośmiotomowym słowniku języka czeskiego). W opisie chodzi o ciemię, jest ono nie w pełni takie, jak powinno być. Być może chodzi o słowo "poloha", które oznacza położenie, pozycję itp.[/QUOTE]

Serdecznie dziękuje za pomoc :lol: bo też mnie to cały czas gnębi. Tak samo udało mi się dowiedzieć że chodzi o ciemię, ale ten drugi wyraz mi za nic nie pasuje. Opis jest maszynopisem, ale być może to kwestia literówki, w takim pośpiechu może się nie jedna zdarzyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Opis jest maszynopisem, ale być może to kwestia literówki, w takim pośpiechu może się nie jedna zdarzyć.[/quote]

Raczej ortografii :lol: Myślę, że chodzi o nie do końca prawidłowe ułożenie (położenie) ciemienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Bardzo, bardzo jest mi potrzebny skan/zdjecie katalogu ze stawką charcików włoskich, grX FCI 200 italsky [EMAIL="[email protected]"]chrik. [email protected][/EMAIL] z góry dziękuje.[/QUOTE]

Ktoś już przesłał ?? Czy wysłać :lol: ?

[quote name='Agappe']badzo poprosze o staweczke [B]AKIT (AKITA-INU)[/B][/QUOTE]

PSY
Kl.młodzieży
CUSEN GO KUMADE
Kl.pośrednia
BUDO Z ROHACKOVKY
EIKYU NIPPON-RYU
ACHIKO GO AKITA INU OF CACIC
Kl.otwarta
KENDO KEN AMANA
Kl.championów
CHAKIRI Z BAMBUSOVEHO HAJE

SUKI
Kl.młodzieży
CINTE GO KUMADE
GEISCHA TOMIMOPA
Kl.pośrednia
SARA Z BAMBUSOVEHO HAJE
Kl.otwarta
ANY AIERSEN
BI Z HRABOVSKEHO DVORA
Kl.championów
ZUI REI AKITA INU OF CACIC

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Ktoś już przesłał ?? Czy wysłać :lol: ?



PSY
Kl.młodzieży
CUSEN GO KUMADE
Kl.pośrednia
BUDO Z ROHACKOVKY
EIKYU NIPPON-RYU
ACHIKO GO AKITA INU OF CACIC
Kl.otwarta
KENDO KEN AMANA
Kl.championów
CHAKIRI Z BAMBUSOVEHO HAJE

SUKI
Kl.młodzieży
CINTE GO KUMADE
GEISCHA TOMIMOPA
Kl.pośrednia
SARA Z BAMBUSOVEHO HAJE
Kl.otwarta
ANY AIERSEN
BI Z HRABOVSKEHO DVORA
Kl.championów
ZUI REI AKITA INU OF CACIC[/quote]

dziekuje bardzo!!! poprosze jeszcze dane [B]sędziego[/B], który sędziował akity

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']Ja bym prosiła stawkę gordonów i irlandów czerwono-białych ;)
I jaki sędzia je oceniał.[/quote]

sędzia - Hejda Josef (CZ)

[B]Gordony
[/B]
Psy
młodzież
Odin Bojandoli

Suki
pośrednia
Quina z Holubicke Strane
otwarta
Munroc Continental

[B]Irlandy (Red and White)[/B]

Psy
championy
Ch. Cleo Bojandoli

Suki
pośrednia
Ursula Bohemia Thalset
użytkowa
Lena Bojandoli
championów
Gigi Conquerer Zita of Hidden Irland

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...