Jump to content
Dogomania

Dwa wygłodniałe psiaki na lańcuchu. (mix jamniś i onek)


keria

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam dzisiaj u psiaków!
Powiem Wam, ze sama jestem w szoku ale już widać jak na dłoni, ze przytyły!!!
Jamniś waży na oko ze 2-3 kg więcej, wygląda o niebo lepiej.:loveu: Ma jeszcze matowa i zniszczoną sierść ale teraz to jest już[SIZE=3][COLOR=#008000] pies.[/COLOR][/SIZE]
Po onku aż tak bardzo nie widać, bo ma dłuższą sierść ale ma jakby ładniejsza szatę, i nie jest już taki skurczony tylko bardziej wyprostowany.
Nie myślałam, że tak szybko będzie widać efekty a tu proszę miła niespodzianka.
Psy przywitały mnie szczekaniem ale wydaje mi się, że jamniś już mnie chyba poznaje bo to jest taki szczek zaciekawiony bardziej.
Niestety jest i gorsza wiadomość, że karma pomału się kończy i wystarczy może na tydzień półtora. :roll:
W ogóle pani bardzo dziękowała mi za paczkę. Mówiła, że się bardzo przydała na święta a dużą kawą była już całkiem zachwycona. Mówiła także, że mąż podłapał jakąś pracę ale dopiero jest drugi dzień i nie wiadomo jak będzie.
Jakby ktoś miał zbywającą suchą karmę,może być lekko po terminie ważności, obojętnie jaką lub jego psiaki nie chcą czegoś jeść to bardzo proszę o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Dulska! Ja od siebie też coś dołożę, myślę, że teraz zamówię jakąś już mniej energetyczną karmę i może nieco tańszą. Na tym wątku dziewczyny mi coś polecały zaraz to sprawdzę jakie ceny itp.
Prośba od pani jakby ktoś miał jakieś niepotrzebne mogą być po terminie makarony kasze itp, ona i mąż nadal czekają na pierwszą wypłatę męża i nie mają co do garnka włożyć.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzałam właśnie ceny karm no i chyba nie ma tańszych niż ten bosch, Brit , i jeszcze Royal C. club. Wszystkie za około 110 zł za 15 kg.
Czy którąś z tych karm możecie polecić?
Tam jak widzę ten Bosch energy się sprawdził więc w razie " w" zrobię powtórkę.

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja wygląda następująco.
Jashowa zadeklarowała 80 zł :multi:
Dulska 50 zł :multi:
Więc wystarczy mi na 15 kg karmy i drobne zakupy dla właścicielki. Ja dołożę ile mogę do okrągłego rachunku i powinno wystarczyć na taki zakup jak ostatnio.
Bardzo się cieszę, że znów się udało, mam nadzieję, ze u pani sytuacja się choć troszkę poprawi i psiaki nie będą znów głodować, najważniejsze, ze przed kolejną zimą będą wzmocnione i obrośnięte tłuszczykiem :lol:
Postaram się zrobić zdjęcia psiaków bo jak do tej pory nie miałam jakoś sposobności, po prostu głupio jakoś tak nie pasowało. może po drugim zakupie pani się nie będzie bała że robię zdjęcia, bo psiaki już nie są takie zabiedzone.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam i tak trochę się nad tą karmą zastanawiałam - może Josera Economy? Generalnie na pewno gorsza od Brita czy Boscha ale piszą, że też lepsza od marketówek no i na pewno od samej kaszy...:shake: 20kg kosztuje ok. 85zł, ktoś pisał że można również wymieszać z lepszą karmą żeby było po prostu więcej, ale ja doświadczenia w mieszaniu różnych karm nie ma i sama nie wiem. Patrzyłam również na Purine Dog Chow ale to praktycznie to samo a cenowo wychodzi tyle co Bosch więc się nie opłaca.
Moje jedzą właśnie Josere póki co ale z linii Emotion i są bardzo zadowolone;)

Link to comment
Share on other sites

Dziś przyszła do mnie paczka z jedzonkiem dla psów, zrobiłam fotki, bo niestety w zooplusie nie wysyłają żadnych paragonów. Jeśli to konieczne to mogę załączyć zamówienie z mojego sklepowego konta.
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/201212/226059/756320/00000009.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tutaj paczka dla właścicielki, zapomniałam tylko do zdjęcia wyciągnąć serka z lodówki, mam nadzieję , że wybaczycie.
Kkoleżanka obiecała mi też używaną obróżkę bo jamniś to ma bardzo zniszczoną i podrutowaną obróżkę.
Jadę zawieźć żarełko albo jutro albo we czwartek.
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/201212/226059/756320/00000007.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zawiozłam dziś karmę dla psiaków. Jamniś właśnie konsumował kość, którą dostał od pani, jak się pojawiłam wywlókł ją zza budy i się chwalił co on to ma, łypiąc na mnie cwaniackim jamniczym spojrzeniem :evil_lol:. Onek już wsunął swoją więc miał możliwość mnie obszczekać.
Wreszcie mam fotki !
Zobaczcie jak jamniś po ponad miesiącu dobrego odżywiania wypiękniał!
Szkoda że nie ma porównania przed dokarmianiem. Ale mogę wam powiedzieć, ze różnica jest szokująca.
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/201212/226059/756320/00000012.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Co on sobie teraz myślał to chyba wiem.
" ooo przyjechała ta od jedzonka, ogonem zamerdam. Ale sorki dziś nie mam czasu się witać, bo mam fajną kość :razz:, zobacz co mam ale i tak nie dam :evil_lol: "
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/201212/226059/756320/00000013.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...