Jump to content
Dogomania

Polamany Malutek ze schronu - pojechał do NOWEGO DOMU :-))


fona

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Będzie mógł chodzić. Może się samo wyleczy antybiotykiem, a jak nie, trzeba będzie amputować paliczek, czyli palec chyba.
Ronju, Łapuchna to miała mieć, wyjaśnisz, o co dokładnie chodzi, bo ja też nie za bardzo wiem?

Słuchajcie, mam mokre oczy.
Zadzwoniła dziewczyna. Jest zainteresowana adopcją Malutka. Dziś - jak mi się uda dojechać - mamy się spotkać na SGGW.

Kciukasy potrzebne. Wrażenie bardzo pozytywne. Bardzo, bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

ja juz chyba dzisiaj sama sobie swoje paliczki polamałam ...tak zaciskam łapska :evil_lol: ....oby te dni okazały sie dla calej trojki szczęsliwe ...Malutek ślicznoto oby szczescie ci dopisało .....szybciutko do domku ...bo ciotka Fona osiwieje z powodu finansów ...a jeszcze za mloda kobitka na naturalne pasemka....

Link to comment
Share on other sites

jeszcze nie ...Iwona chyba dzisiaj do faceta zadzwoni ,choc powiedzial ze dzisiaj albo jutro rano sie odezwie ...ale Iwona juz nie moze wytrzymac , tym bardziej ze kobitka sunki moze trzymac tylko do niedzieli ....ale spoko nie denerwuj sie ...zalatwiaj dzisiaj sprawe Malutka ....dzisiaj to najwazniejsze ...do niedzieli jeszcze pare dni....a kobitka sympatyczna wiec Iwona sobie z nia poradzi jakoś ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fona']Będzie mógł chodzić. Może się samo wyleczy antybiotykiem, a jak nie, trzeba będzie amputować paliczek, czyli palec chyba.
Ronju, Łapuchna to miała mieć, wyjaśnisz, o co dokładnie chodzi, bo ja też nie za bardzo wiem?

[/quote]
Łapci wet nie amputowal palca, on sie nie zrosl ale poki nie daje stanu zapalnego to ma zostac tak jak jest.Paluszki sa bardzo wazne w chodzniu,a Lapcia ma dodatkowo zniszczone srodrecze, wiec nawet chory plauszek jest podpora:cool3: Lepszy rydz niz nic:p
Jesli Malutek ma zdrowa reszte lapki a paluszek sie slimaczy i nie goi to dla niego pewnie bedzie lepsza amputacja...

Link to comment
Share on other sites

znowu dramat, rudasek dzwonil :placz: :placz:
w starych zakladach byla suka z osmiorgiem szczeniat i mezem, Rudasek ja odkryl w sobote, bylismy u niej, jacys ludzie sie nia opiekowali.
Dzis Piotr zadzwonil, ze wlasnie Sabina i male sa w samochodzie, a psa jakis facet lapie.
Juz ustalilismy, ze jest to hycel. Chce je zawiezc do nasecho schronu, a tam w izolatce po pierniczkach trzy psy.
Zreszta szczeniaki dostana parwo w schronie albo wet je uspi.

Link to comment
Share on other sites

Fonka, Łapcia była leczona 8 tyg antybiotykiem (a początkowa diagnoza amputacja dwóch palców albo całej łapki). był stan zapalny kości - przeniósł się na kość z tkanki miękkiej (długo nieleczony uraz). podobno ta kuracja antybiotykowa przy takich poważnych stanach ma trwać właśnie około 8 tygodni

Link to comment
Share on other sites

Dzieki, ronju.

Bylam dzisiaj u Malutka, udalo sie :)
Byla ze mną dziewczyna zainteresowana adopcją. Zabrałyśmy małego na spacer. Pani w szpitalu mówiła, że tylko na siku i z powrotem, zreszta on sam podobno wraca. Wyszłyśmy, a Malutek ziu, ziu, i leci, i wacha. Musialysmy go stopować, bo ciągle chciał biegać, tarzać się, niemożliwy jest. Posuwa nieźle na tych trzech łapkach, a przednia była dzis bez opatrunku, biednie wygląda... ;[

Niesty jest decyzja o jak najszybszej amputacji tego palca. To juz bedzie drugi, zostaną po bokach. Są właśnie takie zmiany, jakie ronja opisuje, w tkance miękkiej też. Operacja będzie możliwa dopiero jak biodro już będzie zdrowe.

Zapytałam o rachunek:
na dziś: 245 zł + 3 doby 60 zł
305 razem

operacja paliczka - ok. 300 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...