Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, [B]niestety[/B] musze [B]sprzedać RITE[/B] bo tak ma na imię wystawiana suczka ma ona około [B]3,5 roku[/B] (waga podobnie [B]3,5kg[/B]) lecz ja mam ja od listopada zeszłego roku, mimo usilnych starań moja [B]druga suczka jej nie akceptuje[/B] i RITA szuka nowego domu.
[B]Suczka jest odchowana[/B] i juz w takim wieku ze nie sprawia problemow wychowwczych:) [B]Spokojna i ugodowa[/B], pragnie kontaktu z człowiekiem, idealnie nadaje sie jako towarzyszka [B]dla DZIECKA[/B], [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Red]u mnie rodziła tylko raz nie wiem jak to było poprzednio ale ostatatnio miała [B]4 szczeniaki[/B][/COLOR].[/SIZE][/FONT] [B]Zdrowa z bujnym włosem[/B], myslalem nawet o fryzurze na sznaucera:) bo jest co pielegnowac.
WSZELKIE INFORMACJE [B][SIZE=4]xxxxxx[/SIZE][/B]
Rasa dopuszczona do obrotu w Polsce, kupujący zobowiazany jest do zapewnienia humanitarnego transportu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agunia_so']Dopuściła ją, zarobiła na szczeniętach i teraz jest jej nie:angryy:potrzebna. Miała ją rok i gdyby tak naprawde jej pieski by sie nie dogadywały to juz wczesniej by ja sprzedała, lub nawet oddała.[/QUOTE]

Zgadzam sie w 100%:angryy: rozmnożyć, zarobić na szczeniakch podać beznadziejny powód i oddać:shake::angryy::angryy::angryy:

[quote name='Balbina12']no jak się nie dogadują...[/QUOTE]
Wiesz co ja mam jednego psa i właśnie zamierzam kupic sobie yorka:loveu: i jakby Nika:loveu: sie z nią nie dogadywała nigdy bym nie oddała suni ani jednej ani drugiej :p:angryy:. A jak by było aż tak źle ze Nika by chciała sunie zagryźć czy jeszcze coś (odpukać) to bym yorka oddała do kogoś z rodziny jeszcze jako szczeniak żeby sie do mnie nie przyzwyczaiła a nie czekać rok aż sie rozmnoży zeby choć troche na niej zarobić:angryy::angryy::angryy::shake:

Link to comment
Share on other sites

U mnie dwa pieski się nie zabardzo dogadują i jakos nie oddaje ani jednego ani drugiego... Tak trzymała ją opiekowała jak miała szczeniaki wtedy nie był to dla niej problem ze psy się "nie dogadują" Kasa zarobiona suczka niech spada... Szok i brak zrozumienia dla uczucia zwierząt... Zwierze to nie jest przedmiot :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anastazja&Aleksander']736602380 dopiero dopatrzylam zdjecie bylo robione w ostatniej ciąży, czyli w maju, w sierpniu maluchy zosały sprzedane i we wrześniu została wystawiona na licytacje.

edytuje-pomyliłam aukcje z poprzednia suczka.[/QUOTE]

:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:

Taaak niech suka urodzi i jak już nie będzie dała rady rodzic to zostawić tak? I po co? I po co ją kryć skoro sie nie dogaduje z drugą?:angryy::shake:

Link to comment
Share on other sites

[url=http://lubieyorki.republika.pl/ogloszenia.htm]Strona o Yorkshire Terrierach[/url]
wejdzcie na tą stronę oglądałam sobie takie rzeczy i o ...
trafiłam może troszkę stare wpisy ale było coś takiego :


[I]Kupię (do[B] 300zł)[/B] lub przyjmę yorka -[B] miniaturkę[/B], pieska, proszę o pomoc, ponieważ bardzo chciałabym mieć takiego pieska, ale nie stać mnie na taki wydatek. Z góry dziękuję!
[/I]Kontakt xxxx


[I]Chętnie kupię Yorka na wiosnę 2007r. w woj. łódzkim,[B] waga rodziców do 1 kg cena do 900 zł z odrobaczeniem i szczepieniami[/B].Uwaga mogę kupić dopiero na wiosnę 2007r,[/I] [I][B]ma mieć gdzieś do 8 tygodni[/B].[/I] kontakt: xxxxxxxxx

no może te 8 tyg to nie problem duży ...


[I][B]Kupię Yorka bez rodowodu, ale czystej rasy.[/B] Najlepiej samczyk ok. 8 - tygodniowy. Cena ok. 800zł woj wielkopolskie. Najdogodniejszy dla mnie termin to połowa czerwca 2005r.
[/I]Kontakt: xxxxxx

(te pogrubione -głupota)


[I]Planuję nabyć szczeniaka pieska yorka. [B]Piesek nie musi mieć rodowodu, ale musi być czystym Yorkiem[/B]. Proszę o kontaky w tej sprawie. Janusz z Białegostoku. [/I]


[I]Kupię małego szczeniaczka Yorka najlepiej aby był to pies. Od 200 do 500zł bez rodowodu,z okolic Białegostoku.PILNIE!!!
[/I]bardzo proszę o szybki kontakt:



[I]Mam do sprzedania suczkę Yorka w połowie sierpnia [B](będzie miała wtedy 6 tygodni).[/B] Matka i Ojciec są Yorkami z rodowodem. Poznań. 1200zł [/I]


[I][B]Yorki bez rodowodu z bardzo dobrym pochodzeniem[/B],zdrowe,ładnie umaszczone sprzedam.Cena 1100zł.[B]Oferuje również pieska do krycia,miniaturkę,daje ładne potomstwo[/B].Szczecin [/I]



[I]Chętnie kupię pieska - yorka, szczeniaczka, w cenie do 500zł. [B]Nie musi posiadać rodowodu lecz zależy mi aby był rasowy.[/B] Najlepiej z okolic Lublina.
Kontakt :[/I]


(pogrub. mnie dobiło)


no i jakieś jeszcze tam są ostatnia osoba nawet dodała zdj. jak ma wyglądać jako dorosły pies .

... brak słow ...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkGreen][B]Po ostatnich postach, które miałam "przyjemność" tutaj przeczytać informuję, że wszystkie posty dot. kobiety i jej chorego dziecka zostaną usunięte. Nie wierzę jak można pisać takie rzeczy!

Druga sprawa - twierdzicie, że Balbina narzuca swoje zdanie. Nie musicie się z nim zgadzać. Jeśli twierdzi, że w życiu zdarzają się wypadki, że trzeba oddać psa to jej osobista opinia.[/B][/COLOR] W tej kwestii sama się z nią zgadzam chociaż na pewno byłoby to dla mnie trudne i starałabym się załatwić sprawę z jak najlepszym wynikiem. Nie wyczytałam, żeby Balbina napisała, że najlepiej wysłać psa na drugi koniec świata... najgorsze są te dopowiedzenia wyssane w palca. I te stwierdzenia, że 'oddałabym dziecko i męża do teściów':cool1: Żałosne argumenty. [B]Tutaj napisałam własną opinię.[/B]

[COLOR=DarkGreen][B]I na koniec dodam, że Balbina dostała już ostrzeżenia za swój trolling. Kolejne punkty zbliżają ją do bana, więc wie, że musi się pilnować. Z Waszej strony chodzi tylko o to, żeby "nie karmić trolla".[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='...::Basia::...']sunia dosć ładna:lol::eviltong: widać że sie jeszcze na główce nie wybarwiła ale ogólnie to ładna:loveu: ale moim zdaniem lepiej kupić troche młodszego psiaka bo tak to mozesz mieć problemy z przyzwyczajeniem go do siebie:cool1::eviltong:[/quote]
Coś Ty Basia wymyśliła ??:evil_lol: Przecież to szczeniaki :eviltong:
Suńka ładniutka :loveu: piesek mniej :p Widać, że zadbane, łapki, uszka ładnie podcięte :cool3: Noo i cena zachęcająca ;)

Link to comment
Share on other sites

Też tak uważam - fajna dziewczynka.
A takie ceny teraz sa coraz częstsze (tym bardziej, ze obnizenie ceny daje większą możliwość "wybrzydzania" w nabywcach :D)
O wiek się nie martw, jeśli mała jest rezolutna i wesoła jak większosć yorków to przyzwyczai się błyskawicznie. Biorąc psiaka w takim wieku masz z głowy szczepienia, kwarantanne, nauke czystości. Mała z pewnością wymieniła już też większość zębów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Coś Ty Basia wymyśliła ??:evil_lol: Przecież to szczeniaki :eviltong:
Suńka ładniutka :loveu: piesek mniej :p Widać, że zadbane, łapki, uszka ładnie podcięte :cool3: Noo i cena zachęcająca ;)[/QUOTE]

Po prostu mam lekkie uprzedzenie do takich piesków:eviltong:

[B]Anastazja&Aleksander[/B] sprawdź jak sunia sie zachwuje jak np. weźmiesz ją na ręce czy nie jest przypatkiem tak że jak jej pani do niej podchodzi to jest ok (cieszy sie itp) a jak ty ją weźmiesz na ręce to przestraszona i cała sie trzęsie (ja tak miałam i stąd moje uprzedzenie i wole nie kupować piesków starszych niż 4 mies:p)
Ale ze zdjęć jest jak najbardziej ok :):lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='...::Basia::...']Po prostu mam lekkie uprzedzenie do takich piesków:eviltong:

[B]Anastazja&Aleksander[/B] sprawdź jak sunia sie zachwuje jak np. weźmiesz ją na ręce czy nie jest przypatkiem tak że jak jej pani do niej podchodzi to jest ok (cieszy sie itp) a jak ty ją weźmiesz na ręce to przestraszona i cała sie trzęsie (ja tak miałam i stąd moje uprzedzenie i wole nie kupować piesków starszych niż 4 mies:p)
Ale ze zdjęć jest jak najbardziej ok :):lol:[/quote]

Ja sprzedalam suczke wlasnie 4-miesieczną i mala byla bardzo wystraszona nowych wlascicieli jedynie do ich dzieci chetnie podchodzila,to kwestia czasu i piesek sie przyzwyczai.:cool1:..tylko potrzeba duzo cierpliwosci i wiecej uwagi jej poswiecic i bedzie dobrze, a sunka z fotki ladniutka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='...::Basia::...']Po prostu mam lekkie uprzedzenie do takich piesków:eviltong:

[B]Anastazja&Aleksander[/B] sprawdź jak sunia sie zachwuje jak np. weźmiesz ją na ręce czy nie jest przypatkiem tak że jak jej pani do niej podchodzi to jest ok (cieszy sie itp) a jak ty ją weźmiesz na ręce to przestraszona i cała sie trzęsie (ja tak miałam i stąd moje uprzedzenie i wole nie kupować piesków starszych niż 4 mies:p)
Ale ze zdjęć jest jak najbardziej ok :):lol:[/quote]
Basiu ale to jest tylko i wyłącznie kwestia socjalizacji a nie wieku!

Link to comment
Share on other sites

Moj pierwszy pies to był amstaf, sonia ( [url]http://republika.pl/blog_wi_3665361/4509806/sz/amstaf03.jpg[/url] wygladała jak ta )była wzięta z klatki schodowej ktoś ją przywiązał po 2 dniach trafiła do mnie, pomimo wieku był to najwierniejszy pies jakiego znałam. Wiec wiek nie ma dla mnie znaczenia, no chyba że ma jakieś wady typu lanie na łóżko :eviltong:.
Jedynie odległość jest dla mnie przeszkodą, już raz jechałam do wawy po pieska, owszem kupiłam a wracając 100 km przed domem dostaje tel. czy moge oddać pieska gdyż dziecko tak strasznie płacze, oczywiście oddalam.

koleżanka też jechała kupić pieska, bilet kupiony dla siebie i syna przepływa promem a tu telefon że pani sie rozmyśliła i nie sprzedaje .

fakt że te sytuacje są sprzed kilku lat ale gdyby to był poznan to juz bym była na miejscu.
na dzień dzisiejszy dziekuje wam za opinie , jak sie uda kupić to napewno dam znać jak się dogadujemy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...