Jump to content
Dogomania

Dano mi szansę-MAM DOM!!!! Trójmiasto!!!!


Celina12

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brazowa juz sie teraz nia zajmie i pieknie wytrymuje,,,Ta to ma cierpliwosc,,a jak broni swoich szczotek i przyrzadow do trymowania ,,jak pies obronny!!!! I skubie te psy i skubie!!!!! W koncu kazdy ma do czegos innego cierpliwosc ,,ja do gadania przez godzine do psa ktory sie rzuca a ona do poskramiania go kiedy ma byc ostrzyzony,,a wcale czworonog tego nie chce ,,,
Jeszcze rok temu obydwie bysmy odpowiedzilay jednoglosnie ,,na pyt czy ja wyczeszecie???A sam sobie czesz tego potwora,,,ale teraz to juz inna odpowiedz padnie z ust Brazowej i na pewno pieknie ja ostrzyze!!!!
Wiolka kiedys bedzie wspaniala psia stylistka!!!!!! ona to kocha ,,,!!!!

Link to comment
Share on other sites

zgaga,,,,na gore,,,!!!!
ja mam teraz inny problem na glowie ,,,golebia ,,ktory siedzi w moim pokoju w olbrzymim kartonie,,,kiedy wracalam ze szkoly na srodku bardzo ruchliwej ulicy szedl mlody golab ,,,zanim dobieglam zdarzylo nad nim przejechac kilka samochodow,,,,ledwo udalo mi sie ominac wszystkie samochody zeby go wydostac,,,ale wg mnie nie ma zlamanych konczyn ani skrzydel,,,czy ma jakis wylew wewn nie mam pojecia,,,,wyglada oki choc odrobine pysk mial zakrwawiony,,,teraz spokojnie spi ,,,
nauczylam sie ze ptaki odchodza nawet w najmniej oczekiwanym momencie ile daje procent na przezycie jego ,,,,oj malo malo,,,bo golebie wcale nie sa latwe,,,ale sprobujemy ,,do praku go zaniesc nie moge bo tam zjedza go lisy w ogrodkach grasuja koty z foxami ,,rowniez ,,wiec na razie jest u mnie ,,czy rano bedzie trup ,,zobaczymy,,,nie raz wynosilam padle i nie raz po odkarmieniu wypuszczalam na wolnosc,,,
wiec ,,,co bedzie to bedzie!!!!!
zgaga do gory

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...