Jump to content
Dogomania

...Śladem psich łap.... (zawody)


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hej :]

no zawody sie udaly:) nad cala impreza chyba czuwal jakis duch , bo na czas startow pogoda sie poprawiala , wiec nie bylo biegania w czasie deszczu :)....zawody te byly okazja rowniez do poznania kolejnych osob zarowno z forum jak i poza :) wracajac do zawodow...byly to zawody gdzie w koncu mozna bylo sie przekonac po co sa znaki rozstawiane przed zakretami , wiec jesli psy nie znaly komend albo maszer sie zagapil i nie zauwazyl znaku mial klopot :D i pojechal gdzie indziej i za to naleza sie duze brawa organizatorom...mnie sie w koncu udalo pokonac mojego rywala z ktorym przez caly sezon przegrywalem :D i tak jak obiecalem mu na wieczorze maszera w drugi dzien zawodow zobacze jego nr buta jak bede go doganial :D tak tez zrobilem (pierwszego dnia mialem sekudne straty do niego), naprawde niech zaluja Ci ktorzy nie mogli z jakichkolwiek powodow byc, bo bylo fajnie zabawa przednia, piwo sie lalo, sliwki sie jadlo :D...no dziekuje tez dziewczynom za prezenty....trzymcie sie zimno, pozdrawiam Was wszystkich i do zobaczenia w nastepnym sezonie (niestety bedzie to dopiero za jakies 5 miesiecy.....buuu)

acha a wogole to dostalem niezlego kataru caly czas chodzilem z zestawem malego maszera :) (tzn chusteczkami higienicznymi)

Link to comment
Share on other sites

hej ludziki ;)

noo i jak tam ?

mi sie zdiecia podobaja bardzo, chce wiecej :))

Manu, jak mozesz mi tez dac dostep do e-dysku to bardzo bylabym wdzieczna.

moje psy sie niestety nie znalazly, dzis mi sie nie udalo nawet ogloszen porozklejac bo mialam maly wypadek ale info jest we wszystkich tutejszych schroniskach i lesniczowkach, u paru wetow tez.

mam nadzieje ze sie znajda... ;/

poza tym to dzieki Wam wszystkim za dobra zabawe :))

Link to comment
Share on other sites

No ja pierwszego dnia nawet spokojnie dojechalem no oprocztego ze zaraz po zjezdzie z gorki pogryzly mi sie psy i zmarudzilem minute zaraz po starcie.

Za to drugiego dnia bylem ledwo zywy po wieczorze maszera :wink:

I po dotarciu na mete cieszylem sie ze zyje.

I nawet zachowalem 4 miejsce co dla mnie jest duzym sukcesem bo z tymi psami startowalem pierwszy raz.

Bylo super :)

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

ogolnie zabawa byla oki :) rav nie tylko sie sliwki jadlo ale tez pilo szkoda ze to byly ostatki... na przyszlyy sezon zrobie wiecej 8) dzieki wielkie tym co mnie przenocowali (niee musialem spac na dworze) wieczor maszera byl okej :) tylko gdyby nie ten powrot... 0X

Link to comment
Share on other sites

Załadowałam gdzies tak z 80% zdjęć i e-dysk mi powiedział, że przekroczyłam juz dobowy limit transferu :-? i musze poczekać... :(

Ciekawe, czy miał na myśli moje załadowywanie zdjęć, czy również Wasze pobieranie...? :roll: Dalej możecie ściągać zdjęcia ? Bo jak nie, to trzeba będzie poczekać do jutra. :(

Link to comment
Share on other sites

Chcialabym wszystkim goraco podziekowac za udzial, zabawe,starty i fantastyczna atmosfere.

Naprawde nie spodziewalam sie tylu uczestnikow, ale bardzo mi jest milo, ze tyle osob chcialo wziac udzial w tych zawodach. Musze przyznac ze bylam pod wrazeniem dyscypliny w czasie startow.

To naprawde inaczej wyglada z tej drugiej strony:)

Bardzo sie ciesze ze sie udalo i podobalo, bo tak jak mowilam to byly pionierskie zawody i prawdziwy test dla trasy, miejsca i osrodka. No i oczywiscie dla nas:)

Wiele sie nauczylam i mam ndzieje, ze za rok uda mi sie nie popelnic tych samych bledow.

Bede wdzieczna za przysylanie mi zdjec na strone, bo sama mialam malo czasu na pstrykanie zdjec:(

Najlepiej wysylac na adres [email protected] z nazwiskiem autora.

Jeszcze raz wszystkim gratuluje i dziekuje za sympatyczny udzial!

Ola

www.czemi.z.pl

Link to comment
Share on other sites

Ola... a my sie nie poznalysmy :( Tylko Cie z kojarze.. to chyba Ty mowilas przez mikrofon na rozpoczeciu, prawda? no i zakonczylas zawody rowniez...

nie wiedizialam ze piszesz nadogomanii ... :)

Pisze na dogomanii kiedy wymyslam zawody:) poza tym mam bardzo malo czasu na pisanie:(

Tak to ja tam troche naplulam do mikrofonu, a generalnie biegalam pomiedzy wszystkimi strategicznymi punktami:)

Mysle ze sie jeszcze poznamy, chociazby za rok, bo mysle ze na poczatku kwietnia druga edycja "Sladu psich lap" bedzie mozliwa do zorganizowania:) albo na innych zawodach, gdzie tym razem bede w roli zawodnika:)

Pozdrawiam

Ola

www.czemi.z.pl

Link to comment
Share on other sites

Olu, ja też jeszcze raz dziękuję za zawody w Kucobach. Nie znajdziesz zlych recenzji :-). Moim zdaniem ( obserwatora i pomocnika) , w mijającym sezonie to były drugie wyścigi, ktore można nazwać "wyjątkowymi", ze względu na atmosferę , organizację i ludzi , ktorzy przyjechali. Zdjęcia zrobione przez Anię Pawłowską Witek wysyłam.

Do zobaczenia w Pomiechówku,w maju. :-).

Link to comment
Share on other sites

Chciałam ogłosić, że załadowałam już na e-dysk wszystkie zdjęcia aktualnie posiadane. :D Czyli także te z niedzieli od Paya i Rava. 8)

Czekam na płytkę od Cobry z ponad 100 MB materiału jeszcze... :angel:

Tak więc idźcie i pobierajcie... 8) :lol:

P.S. Kto nie ma jeszcze dostępu, niech woła. Ja mam na kartce spisane osoby i jestescie tam niemal wszyscy, ale mogliście pogubić....

Link to comment
Share on other sites

Chciałam ogłosić, że załadowałam już na e-dysk wszystkie zdjęcia aktualnie posiadane. :D Czyli także te z niedzieli od Paya i Rava. 8)

Czekam na płytkę od Cobry z ponad 100 MB materiału jeszcze... :angel:

Tak więc idźcie i pobierajcie... 8) :lol:

Tak wiec jak wszyscy pojdziecie i zaczniecie pobierac wyskoczy przekroczony limit dobowy transferu i bedziecie musieli poczekac do nastepnego dnia :)

Ja juz sciagnalem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...