Jump to content
Dogomania

York i Pinczer


Kincia

Recommended Posts

  • Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']właśnie kurcze wziełam foto ich mamy ze stronki i n\kopiowałam kod z miniatury a tu takie wielkie wyszło :O nie spodziewałam sie ;/ a moje z kompa małe nie chciało sie zlinkować ;/ kurcze skasuje je.[/quote]

[quote name='McDzik']A jednak mpomniejszyłam :)[/quote]

No masz szczescie :D:D

[quote name='Martunia']Arn jest śliczny. :loveu: Tylko zdjęcie trochę duże.
A na fotki Jackiego niecierpliwie czekamy. :D[/quote]

Badzcie cierpliwi xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']jUż mi to mowi od pol h xD wiec zaraz pewnie przejde na laptopa, do ktorej bedziesz siedziec dzis?;D[/quote]

Moze dopoki nie przyjdzie brat a kiedy wroci to nie wiem xD
Juz edytowałam 1 post :D:D
To wez sobie zalinkuj banner :D
Z/w ide sie umyc :P

Link to comment
Share on other sites

No już myślalałm, ze Cie wywiało :D
Aaa bo nie brałam prysznicu, tylko sobie taką syta kąpiel urządziłam i się zeszło :D ahhh :D
No to teraz moje pytanie ;] Jak tam wyrabianie rodowodu Luckiemu ? Jak sprawy w ZK stoją? I czy juz jest zaszczepiony przeciw wściekliźnie? czekam na pozytywne odpowiedzi, żebym nie musiała opie***ać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']No już myślalałm, ze Cie wywiało :D
Aaa bo nie brałam prysznicu, tylko sobie taką syta kąpiel urządziłam i się zeszło :D ahhh :D
No to teraz moje pytanie ;] Jak tam wyrabianie rodowodu Luckiemu ? Jak sprawy w ZK stoją? I czy juz jest zaszczepiony przeciw wściekliźnie? czekam na pozytywne odpowiedzi, żebym nie musiała opie***ać :D[/quote]


Mnie w zyciu :D
Ale wiesz moze ja sobie teraz juz pojde ^^

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko DELIKATNIE przypominam, że Lucky powinien od 4 miesięcy być zaszczepiony na wściekliznę, a jesli nie jest, to wystarczy mininalne skaleczenie i polizanie ranki przez chorego psa, żeby zdechł ;) to już nawet nie chodzi o jakąś bitwe, ale o dostanie się bakterii wścieklizny do krwi :;) ... a metryka powinna być złożona do związku w pierwszym tygodniu stycznia, więc mam nadzieję, że właśnie od początku stycznia już tam leżała, a teraz leży w ZK w Warszawie i rodowód zmierza do waszego oddziału ;) Bo już jest marzec, więc ja osobiście niedługo sie przejdę, zeby arniskowy odebrać..... ;) ... tylko DELIKATNIE przypominam... ;) takich spraw powinno się pilnowac... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ja tylko DELIKATNIE przypominam, że Lucky powinien od 4 miesięcy być zaszczepiony na wściekliznę, a jesli nie jest, to wystarczy mininalne skaleczenie i polizanie ranki przez chorego psa, żeby zdechł ;) to już nawet nie chodzi o jakąś bitwe, ale o dostanie się bakterii wścieklizny do krwi :;) ... a metryka powinna być złożona do związku w pierwszym tygodniu stycznia, więc mam nadzieję, że właśnie od początku stycznia już tam leżała, a teraz leży w ZK w Warszawie i rodowód zmierza do waszego oddziału ;) Bo już jest marzec, więc ja osobiście niedługo sie przejdę, zeby arniskowy odebrać..... ;) ... tylko DELIKATNIE przypominam... ;) takich spraw powinno się pilnowac... ;)[/quote]

W marcu bedzie szczepiony :P
A metryka sobie lezy w domu xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']No i zabić to mało :mad: .. Metryka masz do ZK ! Bo się tam przejade i sama ja zaniose! Na co czekacie? A marzec już jest, przypominam :razz:[/quote]


OK czekamy na ciebie :multi:
I tak sie nie wybieramy na wystawe wiec po co :P?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Jak to się nie wybieracie.............................................?[/quote]

Znaczy wybieramy sie jako twoi kibice :P
Ej dobra ja spadam bo juz usypiam do jutra papa:*
Powklejaj foty Arna bo tyle tu nagadalysmy :D

Link to comment
Share on other sites

Narazie nie mam co wklejać, a poniedziałek wkleje jakies ze spacerku dogomaniakowego, to będzie na co patrzeć. Zgłoście go, bo jak was nie wpuszczą to nici z kibicowania, co wam szkodzi mu wyrobić rodowod na próbe chociaz na ten rok? A potem bedziecie zalowac, ze tego nie zrobiliscie ... ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Narazie nie mam co wklejać, a poniedziałek wkleje jakies ze spacerku dogomaniakowego, to będzie na co patrzeć. Zgłoście go, bo jak was nie wpuszczą to nici z kibicowania, co wam szkodzi mu wyrobić rodowod na próbe chociaz na ten rok? A potem bedziecie zalowac, ze tego nie zrobiliscie ... ;/[/quote]


Ale i tak chyba na wystawe nie pojedzie:shake:
Nie zlosc sie tak ej :(xP
Ok to czekam do poniedzialku :P
Papa;*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kincia']Ale i tak chyba na wystawe nie pojedzie:shake:
Nie zlosc sie tak ej :(xP
Ok to czekam do poniedzialku :P
Papa;*[/quote]

No trochę sie wkurzyłam, bo jak razem odliczałysmy dni do odbioru Luckiego i Arniego, to troche inne plany miałyśmy... znaczy moje sie nie zmieniły bynajmniej ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...