Jump to content
Dogomania

Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)


Diabełek

Recommended Posts

Cieszę się ogromnie, że Majk zmienił adres :) Od razu widać, że jest szczęśliwy, zadowolony i uśmiechnięty. Ma kontakt z innymi psiakami, nie tylko przez kraty :) Szukamy dla ciebie Kudłaczu najlepszego domku pod słońcem:):iloveyou:

Edited by Kama79
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diabełek']Szukam i szukam , by napisać ku przestrodze, ale takiej listy nie mogę znaleźć ... Ktoś pomoże????[/QUOTE]
Trafiłam na coś takiego

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/188887-Domy-tymczasowe-i-hoteliki-które-trzeba-omijać[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diabełek']Szukam i szukam , by napisać ku przestrodze, ale takiej listy nie mogę znaleźć ... Ktoś pomoże????[/QUOTE]
Właśnie tam, gdzie podano adres [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/188887-Domy-tymczasowe-i-hoteliki-kt%C3%B3re-trzeba-omija%C4%87/page33"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/188887-Domy-tymczasowe-i-hoteliki-kt%C3%B3re-trzeba-omija%C4%87/page33[/URL] I nie należy się przejmować obecną tam dyskusją, to na pewno ten wątek, trzeba wpisywać szybko
kogo trzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Majkuś szczęśliwy....a zobaczcie co tutaj się dzieje,potrzebna mobilizacja i pomoc
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242410-24-psy-jadą-do-Radys-Mamy-trzy-tygodnie-aby-je-uratować[/URL][/QUOTE]

:-(ciociuniu bedziemy rozsylac

Link to comment
Share on other sites

Na wątku u wishiny napisałam tak ku przestrodze : [quote name='Diabełek'][SIZE=4][FONT=arial narrow]Hotelik u wishiny jest godny zapisania na listę czarnych kwiatków na dogomanii. Dlatego ku przestrodze piszę - psy w tym "ala hoteliku" sa pozostawiane bez opieki przez dłuższy czas, zamykane są w kojcach i tylko 3 razy z nich wyprowadzane na smyczy. Hotelik liczy tylko na zysk, kiedy oddawałam psa pod opiekę wishiny - usłyszałam ze jeśli nie będę płacić za hotel przez dłuższy czas, i jak nie będzie ze mną kontaktu, to pies zostanie odwieziony do schroniska najbliższego !!!! Następna godna uwaga, to brak kontaktu z hotelikiem, lub kontakt był bardzo nikły. Na początku pies upinany był na łańcuch, bo niby mógłby uciec( obecnie jest w PDT i biega luźno po podwórku nie ma zapędów do ucieczki)- w hoteliku u wishiny nawet rozważano założenie kagańca psu podpiętego wcześniej do łańcucha. Na błędach się człowiek uczy, jest łatwowierny a wishina ładnie umiała oczy mydlić osobom , które się dodzwoniły do niej. Na koniec napisze że Czarny kwiatek kolejny wyrośl nam na dogomanii...
[B]Edit. To takie delikatne spostrzeżenia na temat owego hoteliku w Zarzęczycach.
[/B][/FONT][/SIZE][/QUOTE]

Jakby ktos chciał cos dorzucic jeszcze to bardzo prosze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Dotarło 40 tabletek na poprawę sierści u Majka. Trzeba mu podawać 3 tabletki dziennie (1 tabletka na 8 kg masy ciałą) Dziękuję w imieniu Majka.

Mam pytanie czy macie wizję przyszłęgo domu dla Majka?[/QUOTE]
Jak się skończą to trzeba bedzie dokupić jeszcze. Będą pakowane jak wcześniej, bo łatwiej wysłać :) Te tabletki to dar od cioteczki z dogomanii napisze później od której.
Majk jest psem wymagającym wybiegania się, dlatego dom najlepszy byłby z ogrodem. Najlepiej by znalazł dom u zwierzolubów :) osób które zajma sie nim, bo on potrzebuje towarzystwa ludzi, fajnie by było gdyby w przyszłym domu były zwierzęta (np. sunia) by nie nudził się . To moja wizja :)

Edited by Diabełek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wishina'][około 14] Majk już u nas. Troszkę się rozchorował w aucie u cioci, która go wiozła, ale poza tym jechał bardzo grzecznie, siedział spokojnie.. Chłopak jest DUŻY i PRZESYMPATYCZNY. Od razu wziął się do witania. W boksie jest nieszczęśliwy, wystawia pysia przez kraty, liże ręce, bardzo potrzebuje człowieka. To na szybko, a zobaczymy co potem :smile:

[około 15] No i mamy pierwszy problem. Majk zaczął zgryzać stalowe kraty :-o Mam porobione zdjęcia, pogryziona hartowana stal, powyginane pręty, jakby to było aluminium. Dla bezpieczeństwa podpięliśmy Majka łańcuchem, gdyby jakimś cudem udało mu się wydostać z boksu. Dostał jeść, ale szczeka i wyje w niebogłosy... (w życiu nie pomyślałabym, że będę psa na łańcuchu trzymała :shake: , no ale w końcu to dla jego bezpieczeństwa, gdyby jakimś cudem wydostał się z boksu). Mąż co 15 minut biega do hoteliku sprawdzać co i jak. Przed łańcuchem - zmiażdżył 1 pręt na płaską blaszkę. Teraz nie dosięga prętów, więc nie ma jak gryźć. Ściany są betonowe, a liczę, że betonu jednak nie zgryzie... Ma chłopak siłę.

Oj, trzeba będzie chyba szybko szukać DT albo stałego człowieka, który go pokocha...

[19:00] Póki co - jest ok. Łańcuch zaczepiony o nogę budy. Majk nakarmiony, napojony, wyprowadzony (mimo zamkniętego terenu hoteliku na smyczy, a jakże). Anioł nie pies. Pies, który całą postawą mówi "ja Cię kocham" - od razu i bezwarunkowo. Szkoda, że tak cierpi w boksie... Ciotki działajmy coś na szybkości dla Majka, bo serce się kraje.

Na jutro wymyśliłam (muszę zakupić, ale to na siebie biorę) kaganiec duży i metalowy, taki żeby Majk mógł pić, ale nie gryźć prętów i odpinamy łańcuch. Dodatkowo zakupuję jeszcze jeden łańcuch (tak w razie "w"), a pożyczony oddajemy sąsiadowi - spokojnie jest nie dla psa, ale dla krów :)
Jutro próbujemy namierzyć w okolicy spawacza, który zespawa szybko panel z prętów jak na rusztowanie - może wytrzyma...

A ogólnie to Majk jest bardzo w typie belga i jak tylko sierść mu odrośnie będzie przepiękny i cały do kochania.

P.S. Mój TZ wygląda jak zbir z tą zamazaną twarzą :diabloti:


[FONT=arial][SIZE=2]

[/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Poniewaz hotel wishiny trafił na Czarne Kwiatki hotelowe, warto zacytowac pomysły wishiny - behawiorystki, polegające na łancuchu i metalowym kagancu dla Majka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...