Jump to content
Dogomania

sellavie5

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdyska25']Trzymaj się Maluszku![/QUOTE]

Mały miał bardzo ciężką noc, nie może chodzić, powiększone węzły uciskają na naczynia krwionośne i Mały ma bardzo spuchnięte przednie łapy. Dodatkowo nie pomaga fakt, że Bazyli żył w bardzo złych warunkach i ma chore stawy. Byłam rano u weterynarza, dostałam kolejne leki, ale nie wiem co będzie dalej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sellavie5']Mały miał bardzo ciężką noc, nie może chodzić, powiększone węzły uciskają na naczynia krwionośne i Mały ma bardzo spuchnięte przednie łapy. Dodatkowo nie pomaga fakt, że Bazyli żył w bardzo złych warunkach i ma chore stawy. Byłam rano u weterynarza, dostałam kolejne leki, ale nie wiem co będzie dalej...[/QUOTE]

Bazylku Kochaniutki nie poddawaj się Maluszku! Aniu walcz o niego z wszystkich sił! Miejmy nadzieje że to przejściowe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sellavie5']Trzymam się skrawków nadziei...[/QUOTE]


Jak psiak się czuje?



Sellavie... tulę!

...i przepraszam, ale wiem co to ciężka choroba, wiem co to chłoniak, chemia... i nadzieja, i znów spadek kondycji... i wiem jak może cierpieć ukochany pies... wiem też co to jest decyzja o pomocy tej ostatecznej :(...

Dopóki jest szansa, walczcie, ale proszę- nie pozwól mu się męczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']



Sellavie... tulę!

...i przepraszam, ale wiem co to ciężka choroba, wiem co to chłoniak, chemia... i nadzieja, i znów spadek kondycji... i wiem jak może cierpieć ukochany pies... wiem też co to jest decyzja o pomocy tej ostatecznej :(...

Dopóki jest szansa, walczcie, ale proszę- nie pozwól mu się męczyć.[/QUOTE]

Tak, masz rację oczywiście. Mały nie czuje się najlepiej, ale udało mi się wmusić w niego leki, jeśli ten stan się utrzyma to przeprowadzę Go przez Tęczowy Most.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sellavie5'][B]Kilka minut temu mój Mały odszedł...zdążyłam się z nim pożegnać. Mam nadzieję, że razem z Brutusem, Maronkiem, Mikołajkiem, Sambą i wszystkimi stworzeniami już nie cierpią, a ich dusze spokojnie ulatują ku nieskończonemu szczęściu. [/B][/QUOTE]

[B]Sellavie[/B], przykro mi :-(. Dla Bazyla najważniejsze było to, że odszedł tak bardzo kochany i bezpieczny. Dałaś Bazylkowi to, czego wiele psiaków nigdy nie poznało: szacunek, miłość, czułość, bezpieczeństwo i opiekę. Kiedyś się znowu spotkacie. Przytulam :calus:.

Link to comment
Share on other sites

sellavie 5 jestem myslami z Toba , jest ci teraz bardzo ciezko , kiedy 2 lata temu odszedl moj 11 letni bokserek , -mial nowotwor ,myslallam ze swiat sie zawalil , jest w moich myslach nadal , , bylismy tacy szczesliwi , ale zycie toczy sie nadal , , Twoj piesek biega za TM mostem , szczesliwy , i nic go nie boli ,pozdrawiam:buzi:

Link to comment
Share on other sites

Kochani...

[B]Serdecznie Wam dziękuję za pomoc w tych trudnych dla mnie chwilach, kiedy zmagaliśmy się z Małym z chorobą...przegraliśmy, ale dzięki Wam mieśmy nadzieję i wsparcie, które jest bezcenne.[/B]

[B][U]Dziś przyszedł czas pomóc kolejnemu bezdomnemu Rottkowemu sercu...
[/U][/B]
[QUOTE]Pan Michał Denys z firmy Denys PetShop zgodził się przyjąc od nas zwrot niewykorzystanych preparatów NTS dla Bazyla, jak tylko do nich dojdą- Ania jej już wysłała, otrzymam korektę faktury i po odjęciu kosztów przesyłki zwrot pozostałej wpłaconej kwoty.

Kwotę tę zdecydowałam się przeznaczyć na transport (część, bo na całość nie wystarczy) dla Lenniego z Bydgoszczy, który otrzymał swoją szansę u Ani. Mam nadzieję, że to będzie właściwy sposób ich wykorzystania.

Iza i Ania, które jada po psa jutro, mam nadzieję, że napiszą jakie były koszty podrózy - bardzo prosimy, moze ktos jeszcze zechciałby się dołożyć. Na Anię jeszcze czekają do zapłacenia rachunki u weta, nie było łatwo zmagać się z choroba psa także finansowo [IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/sad2.gif[/IMG] . Choć Ania o to nie prosi - pomóżmy chociaz pokryć w całości ten transport, by mogli się sobą już jutro cieszyć.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...