Jump to content
Dogomania

Czarna duża sunia z Błonia potrzebuje domu. Na razie jest u hycla.


zajaczek34

Recommended Posts

Witam,

Jestem nowa na Dogomanii. Chciałabym się zwrócić do Was o pomoc w znalezieniu chociaż DT dla czarnej dużej suni z Błonia. Była dokarmiana przez ludzi ale odkąd zaczęła (podobno) niszczyć drzwi jednej z pań która ją karmiła, psinę zabrała straż miejska. I tak sunia trafiła do Grodeckiego. Nie wiem jak długo tam będzie. Jestem na jutro umówiona w straży miejskiej. Na chwilę obecną nie ma jej gdzie zabrać i sunia pewnie trafi do schroniska. Ma chipa z Palucha.
Do agencji bankowej przyjeżdżał Pan z Leszna, który zostawiał jedzenie dla suni. Niestety bywa rzadko i w momencie kiedy był chętny ją wziąć, suni już nie było. Umówiłam się z Panią z banku, że jeżeli ten Pan się pojawi (może z następną porcją jedzenia), to Ona weźmie od Niego namiary. Jeśli dalej będzie chciał wziąć sunię, to będę mogła już działać.
Sunia miała właścicieli. Pan wyprowadził się z Błonia, a jego żona nie interesuje się losem psiny twierdząc, że "to pies jej męża". Proszę , pomóżcie. Znacie różne DT, wiecie do kogo się zwrócić, kto mógłby ją wziąć.
Postaram się o zdjęcia suni. Aha, psina jest łagodna, ufna, lgnie do ludzi.

Pozdrawiam
Joanna

Edited by zajaczek34
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...