Jump to content
Dogomania

dwa maluszki na facebooku.......


Kaas1

Recommended Posts

[url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151370216413872.505968.634943871&type=1[/url]

Tak pisze posiadaczka niespodziewanego prezentu...."Dwa pieseczki zostały znalezione koło piątki zamarzniętego swojego rodzeństwa...niestety ja mam w domu ZOO,dziś pieski jadą do schroniska na Paluchu...SZUKAMY DLA NICH DOMU!!!...są to maleńkie kundelki...to była najdłuższa noc mojego życia!!!!
Umieściłam pieski tutaj, będę robiła im ogłoszenia.
Są maleńkie, będą chyba nieduże.

Przekażcie dalej, kontakt w sprawie piesków 512 051 516

Link to comment
Share on other sites

Pieseczki trafiły do mnie. Są jak to szczeniaczki urocze. Będą miały u nas domek tymczasowy. Wiem, że na Dogo wysyp psów wszelakich, ale trzeba próbować.....
Czarna sunia rozrabia jak pijany zając, chłopczyk jest spokojniejszy. Zdjęcia spróbuję zaraz wstawić,

Link to comment
Share on other sites

Niestety kolejna pomyłka. Zastanawiam się, po co ludzie deklarują się z adopcją, zawracają człowiekowi d..... kilka kontaktów zakończyło się fiaskiem, bo kobiety chyba nie umieją albo czytać ze zrozumieniem albo pies to dla nich pluszaczek i zabawka. Czy naprawdę większość odpowiadających na ogłoszenia o adopcji psów to osoby o problemach umysłowych?!!!!

Link to comment
Share on other sites

NIunia ma od dziś kupę ogłoszeń dzięki Catangel. Wzruszyłam się, gdy zobaczyłam na Facebooku, że Krystyna Janda zaadoptowała prawie identyczną sunię, bidulkę a teraz z nią jeździ. Nasza sunieczka dziś była zaszczepiona i zważona, okazało się, że przez 2 tygodnie przytyła 80 dkg:) A domki - nie oddamy jej na pewno byle gdzie i do ludzi, którzy sami nie wiedzą czego chcą......

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...