Jump to content
Dogomania

Czarnoksiężnik z Archipelagu


akard

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania-shira']Masz cudne Dogi Niemieckie :loveu: Na niektórych fotka są takie słodkie i jak ich nie kochać :loveu: :multi: Przez to forum i wasze piekne Dogi moja choroba na punkcie Dogów sie powieksza i jeszcze bardziej chce mieć Doga a nie moge :shake: Czekam na więcej fotek musze sie napatrzeć :multi:[/quote]
Bardzo dziekuje:calus:. Nawet nie wiesz jak mi milo :loveu: .
Ja tez czekalam sporo czasu... czasami tak jest i nie ma na to rady...:roll: Czekalam 27 lat na pierwsza doza istotke...minelo od tego czasu 3 latka i mam 3 kofane gluciki:loveu: . Czasami warto poczekac;)

Link to comment
Share on other sites

Tak bardzo sie zapedzilam z tymi zdjeciami, ze bylabym zapomniala:mad:
19 maja miot O skonczyl 6 miesiecy.:loveu: :smilecol: :B-fly: :Rose: :Rose: :Rose: Kofane dzieciaki Wszystkiego NAJCUDOWNIEJSZEGO !!!! MIZIANKA WIELGASNEGO I KOSZYCZKA KOSTECZEK!!!:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Na dzisiejszej wystawie moj Drakulec, moja Czarna Mamba ( NIKE Magiczne Kolo) otrzymala ocene [B]doskonala z I lokata[/B]:multi: :multi: :multi: oczywiscie wniosek na Championa Polski ( [B]CWC[/B] ) a takze wygrala porownanie i uzyskala tytul [B]Najlepsza Dorosla Suka w Rasie[/B].
Jestem bardzo szczesliwa i niesamowicie dumna z mojego czarnego diabelka:thumbs: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akard']Od dzisiaj powinnam nazywać Odiego Pan Szmatka....strasznie je zjada:mad: :mad: łoboooziak mój[/quote]

Moj sie powinien nazywac na torebka (foliowa) :evil_lol:

[quote name='akard']Na dzisiejszej wystawie moj Drakulec, moja Czarna Mamba ( NIKE Magiczne Kolo) otrzymala ocene [B]doskonala z I lokata[/B]:multi: :multi: :multi: oczywiscie wniosek na Championa Polski ( [B]CWC[/B] ) a takze wygrala porownanie i uzyskala tytul [B]Najlepsza Dorosla Suka w Rasie[/B].
Jestem bardzo szczesliwa i niesamowicie dumna z mojego czarnego diabelka:thumbs: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :iloveyou:[/quote]
GRATULACJE :multi::multi::multi::multi:

Kiedy my się wreszcie na jakiś spacerek umowimy? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']Moj sie powinien nazywac na torebka (foliowa) :evil_lol:


GRATULACJE :multi::multi::multi::multi:

Kiedy my się wreszcie na jakiś spacerek umowimy? :roll:[/quote]
bardzo dziekuje:))))
A jesli chodzi o spacerek proponowalabym sobote, zblizajaca sie o dziwo jest jeszcze wolna
;)

Link to comment
Share on other sites

Troszkę zdjęć dzieciaków NUli

[B]ORGANZA Czarnoksiężnik z Archipelagu[/B]

[IMG]http://img503.imageshack.us/img503/6486/organza6mesi2websg9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img187.imageshack.us/img187/9337/organza6mesiweb1es7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akard']A tuti cała Trójca

[IMG]http://images21.fotosik.pl/315/beef845d9b1807b3.jpg[/IMG][/quote]
To zdjęcie jest rozbrajające tak słodko się patrzą :loveu: :multi: Bomba fotka aż się znów rozczuliłam no nie one takie kochane :multi: :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akard']Na dzisiejszej wystawie moj Drakulec, moja Czarna Mamba ( NIKE Magiczne Kolo) otrzymala ocene [B]doskonala z I lokata[/B]:multi: :multi: :multi: oczywiscie wniosek na Championa Polski ( [B]CWC[/B] ) a takze wygrala porownanie i uzyskala tytul [B]Najlepsza Dorosla Suka w Rasie[/B].
Jestem bardzo szczesliwa i niesamowicie dumna z mojego czarnego diabelka:thumbs: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :iloveyou:[/QUOTE]

gratulacje ogromne!!!!

a zdjęcia i historyjka z misiem bardzo fajna :)

kochane masz te dogi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akard']Na dzisiejszej wystawie moj Drakulec, moja Czarna Mamba ( NIKE Magiczne Kolo) otrzymala ocene [B]doskonala z I lokata[/B]:multi: :multi: :multi: oczywiscie wniosek na Championa Polski ( [B]CWC[/B] ) a takze wygrala porownanie i uzyskala tytul [B]Najlepsza Dorosla Suka w Rasie[/B].
Jestem bardzo szczesliwa i niesamowicie dumna z mojego czarnego diabelka:thumbs: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :iloveyou:[/quote]

Gratulacje!:)

Gratuluje rowniez nowego sprzętu fotograficznego:multi: Czy to Nikon?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akard']Na dzisiejszej wystawie moj Drakulec, moja Czarna Mamba ( NIKE Magiczne Kolo) otrzymala ocene [B]doskonala z I lokata[/B]:multi: :multi: :multi: oczywiscie wniosek na Championa Polski ( [B]CWC[/B] ) a takze wygrala porownanie i uzyskala tytul [B]Najlepsza Dorosla Suka w Rasie[/B].
Jestem bardzo szczesliwa i niesamowicie dumna z mojego czarnego diabelka:thumbs: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :iloveyou:[/QUOTE]
Gratulacje :laola: Drakulec jest śliczna, czego innego można się było spodziewać? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...