Jump to content
Dogomania

Diego vel Pucio lub Pucio vel Diego


Mapi

Recommended Posts

[quote name='Aleks89']A no tak cudowne mądre polityki:evil_lol:A ty nie lepsza bez ślubu bezwstydnica się gździ z fagasem:shake:Dzieci ni mo ,a sie zabawio.:lol:[/QUOTE]

A skąd Ty wiesz czy ja się gźdzę (czy jak to tam) czy nie :evil_lol:
Ja podobnie jak Amber brzydzę się bezbożnictwem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Chyba większość z nas zaczęła traktować dogo jako miejsce do odmóżdżenia się totalnego :evil_lol:Cofamy się w rozwoju tutaj[/QUOTE]
Ostatnio mąż wyraził identyczną opinię, jak siedziałam przy kompie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Chyba większość z nas zaczęła traktować dogo jako miejsce do odmóżdżenia się totalnego :evil_lol:Cofamy się w rozwoju tutaj[/QUOTE]

Ja się dzisiaj dowiedziałam, że cofam się ze znajomymi w rozwoju przez palenie dżezu i że w końcu się zabijemy :shake:
Ciekawe, czy nam się złożą na mogiłę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bo morzna miedź gżeh i siem nie pujciem to nieba.:diabloti:A za kasztą gżesznom myźl tżepa siem samobiczowadź pejczykiem.(jak zakonnice w klasztorach)


tak swoją drogą to my zwaliliśmy się tu takim stadem ,że odstraszamy właścicielce wątku normalnych ciuciających użytkowników:-("a tiu tiu tiu cio to za rasia?mix amsztafa?":diabloti:"szzłuodki pieszek ż tego Diegusia ah ah ,ale biegusia za piłeczusią":lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']A po ślubie to też tylko szybko i pod kocem, żeby jeszcze się nie spodobało! Bo też grzech![/QUOTE]
Bez koca i jeszcze przy zapalonym świetle, albo w dzień:eviltong:
A ciumkających, których odstraszacie, wcale mi nie żal! Trochę podyskutowałam z takimi na pomarańczowym amstaffowym na temat kolczatek i obroży elektrycznych i chyba bym tętnicę szyjną przegryzła, jakby takie coś tu przyszło:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mapi']Bez koca i jeszcze przy zapalonym świetle, albo w dzień:eviltong:
A ciumkających, których odstraszacie, wcale mi nie żal! Trochę podyskutowałam z takimi na pomarańczowym amstaffowym na temat kolczatek i obroży elektrycznych i chyba bym tętnicę szyjną przegryzła, jakby takie coś tu przyszło:diabloti:[/QUOTE]

O nie! Głodzi, nie ubiera i jeszcze w kolczatce psa prowadzi, bosze! :shake: Takim ludziom to powinni odbierać zwierzęta od razu! :diabloti:

A tak poza tym to dzien doberek :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']O nie! Głodzi, nie ubiera i jeszcze w kolczatce psa prowadzi, bosze! :shake: Takim ludziom to powinni odbierać zwierzęta od razu! :diabloti:

A tak poza tym to dzien doberek :lol:[/QUOTE]
Witamy:hand:Głodzi- tak, nie ubiera-tak, ale kolczatki na szyi nie miał nigdy, chociaż jakbybtrzebabyło nie widzę przeszkód. Ma za to obrożę elektryczną coby nie polował na sarenki i nie zagryzał mniejszych od siebie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...