Jump to content
Dogomania

Palomek,piekny inaczej ,poł roku w schronie,to jego pół zycia....pomozcie


giselle4

Recommended Posts

[quote name='WARANSKA']Palomku,przekaz swojej mamunci,ze zyciodajne kropelki beda :evil_lol:[/QUOTE]
Ech Cioteczko :evil_lol: Twoje kropelki ze wszech miar są życiodajne oraz rozweselające, ale TWOJA obecność i wpływ na babcie o wiele bardziej znaczące i cenione, za co z całego serca dziękuję:buzi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paula_t']Psiaki pewnie się cieszą, że bardziej wiosenna niż zimowa, bo śnieg jest fajny przez chwilę, dopóki doopka nie zmarznie:evil_lol:[/QUOTE]
Pewnie, że tak Cioteczko, Norcia to już nornice szpieguje, a Palomek ją podgląda i tylko czekać, aż zryją cały ogród ku uciesze babci:mad:, która powtykała jakieś nowe sadzonki w ziemię :evil_lol:

Edited by michelle04
Link to comment
Share on other sites

[quote name='WARANSKA']Wzajemnie,charakterki to my mamy :evil_lol: ale co najwazniejsze sie zgadzamy :lol:
Podziekujesz mi michelle jak nareszcie w swiat babcie wyslesz,a ja jej czas umile :loveu:[/QUOTE]
Kocham Cię Cioteczko i obiecuję, że wyślę tą upartą babcię w TWOJ wielki świat i niech Was Bóg ma w swojej opiece, bo gdy jesteście razem to klękajcie narody:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Kocham Cię Cioteczko i obiecuję, że wyślę tą upartą babcię w TWOJ wielki świat i niech Was Bóg ma w swojej opiece, bo gdy jesteście razem to klękajcie narody:diabloti:[/QUOTE]

Babcia ponoc zmiekla i na maj sie zgadza :lol: rola jaka Ci przypadla,dopelni reszty :evil_lol:
Juz zbieram sily,by z nia pobiegac po Wielkim Miescie i tak sie ciesze,bo 2 lata juz czekam :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']Palomku jest zapytanie
mam podac Twoje wymiary w centymetrach....[/QUOTE]

Ekhm...z jednej strony w głowie mi się nie mieszczą te wymagania ludzi dotyczące psiaków. Jak będzie miał 50cm, a nie 30, to będą go mniej kochać? Przecież widać, że jest maleńki. A z drugiej chyba wolę odpowiedzieć na wszystkie, nawet te (według mnie) bezsensowne pytania, żeby potem nie było rozczarowania albo zwrotu po chwili.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='paula_t']Ekhm...z jednej strony w głowie mi się nie mieszczą te wymagania ludzi dotyczące psiaków. Jak będzie miał 50cm, a nie 30, to będą go mniej kochać? Przecież widać, że jest maleńki. A z drugiej chyba wolę odpowiedzieć na wszystkie, nawet te (według mnie) bezsensowne pytania, żeby potem nie było rozczarowania albo zwrotu po chwili.[/QUOTE]

Kiedy przyjdzie moda na duże psy?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ciocia WARNSKA przyslala tez 200zl na ,,moje,,psiaki
100zl poszlo na karme dla Śniezki i na witaminy
100zl rozliczam na pozostałe psiaka
Kesh-25zl
Amorek -25zl
Lucynka-25zl
Palomek-25zl
Wszystkie psiaki sa bardzo wdzięczne
Marysiu dziękuje za pomoc Sniezce,to wazny psiak dla mnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Grażynko, podaj mi nr konta, postaram się coś przelać na fryzjera na początku miesiąca.[/QUOTE]

ciocia kochana
poczekaj na fotki i jak bedziemy w kryzysie to podesle numer konta
na razie jest ok
dajemy rade
dziękuje i jestes kochana

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...