Jump to content
Dogomania

Szczurzy BDT u ajlii - wątek informacyjny :)


ajlii

Recommended Posts

ajlii, obiecałam dychę i tak się stanie :P
Sorki, ale ostatnio mam trochę deficyt czasowy, teraz nadrabiam straty z całego tygodnia ogólnie... Ciężko jest :P

A ja mam prośbę - ajlii i jubu, szczuromaniacy to inicjatorzy Stowarzyszenia Przyjaciół Szczurów w Polsce, czy miłośnicy psiaków dadzą się zaprosić na stornkę na FB? :)

[URL]https://www.facebook.com/Stowarzyszenie.Przyjaciol.Szczurow.Polska[/URL]

Podeślijcie ją dalej :) Zawsze to szansa na pomoc szerszemu gronu ogoniastych przyjaciół :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zawsze myśłam,że szczury, to elita i jak ktoś ma już szczurki, to z miłości.Bo przecież żaden szczurek chyba nie wytrzymałby z idiotą.Jako inteligentna istota cichutko wymknąłby sie z chaty,niczym Stuard Malutki.A tu się okazuje,że szczury bywają porzucone.Jestem w szoku.Jaką Akademię trzeba skończyć,żeby dobrze opiekować się szczurkami?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

wczoraj pod sklepem spotkałam Panią wybierajaca się na dłuższy weekend ze stadem szczurków, odpoczywali w autku
Słodkie tłuściochy od razu zainteresowały sie tym zie sie ktoś się im przygląda a ja długo nie moglam oderwać wzroku i wlazłam w ścinane
Tylko mój TZ stwierdził no chodź masz swoje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='majowa']wczoraj pod sklepem spotkałam Panią wybierajaca się na dłuższy weekend ze stadem szczurków, odpoczywali w autku
Słodkie tłuściochy od razu zainteresowały sie tym zie sie ktoś się im przygląda a ja długo nie moglam oderwać wzroku i wlazłam w ścinane
Tylko mój TZ stwierdził no chodź masz swoje[/QUOTE]
CUDNE:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Ludzie tracili fortuny z miłości dla koni,świat idzie naprzód:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Szukam pilnie transportu Zielona Góra - Łódź. Dajcie znać jeśli usłyszycie...
Na pomoc czeka szczurek, prawdopodobnie samiczka. Jest bardzo zabiedzony, chudziutki i poraniony przez inwazję pasożytów. Został wyrzucony... Na szczęście już zgarnięty z ulicy. Ale im szybciej będzie można się nim zaopiekować, tym lepiej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']Dziś smutny dzień... Wczoraj wieczorem odszedł Dambiś Wełniak. Cudowny starszy szczurek z chorym serduszkiem. [/QUOTE]
O rany, ależ wiadomość, bardzo współczuję ajlii bo wiem ile dla Was znaczył...to takie urocze stworzenie było :-(

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][B][SIZE=3]Ogoneczki serdecznie zapraszają na bazarek [/SIZE][/B][/COLOR];)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243806-Bazarek-ciekawych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Soko%C5%82ka-i-ogonk%C3%B3w-do10-06-do-20-00-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243806-Bazarek-ciekawych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Soko%C5%82ka-i-ogonk%C3%B3w-do10-06-do-20-00-%29[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A nas znów dopadły choroby...

Dzożefinka ma problemy z sercem. Dostała już leki, mam nadzieję że pomogą. To naprawdę już stareńka szczurcia - rok temu była oceniana na ponad 2 lata.

A u Sisi pojawił się guzek lub ropień :/ I zaczęła sobie wycinać futro na grzbiecie. Nie ma śladów pasożytów, nie ma świądu. Ale dziura na dupsku jest. Na wszelki wypadek dostała leki p/c świądowe.

No i kolejne wydatki - na weta, leki, dowóz do "szczurzego weta" w innym mieście.
Kupiłam też karmę za 67 zł, ale nie mam paragonu. Był tylko jeden sprzedawca na rynku, więc wyboru nie miałam. A za tą sumę nie zakupiłam w sklepie zoologicznym czy internetowym nawet połowy tak porządnego jedzenia.


No, a niedługo zawita do nas kolejna bida. Wyrzucona na ulicę. Chora i podobno kiepsko z socjalizacją. Ehhhhh... wakacje się zaczynają :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...