Jump to content
Dogomania

Galeria PONów


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do wiązania PONkom grzywek opinie na ten temat są podzielone. Zdażają się i tacy, którzy uważają, że jeślii związuje się psu kucyk może on oślepnąć :lol: to raczej dziwne przekonanie. Co prawda gumki czy spinki niszczą włos, ja jednak zapinam mojej suni grzyweczkę. Włoski na oczach pełnią rolę ochronną, to też niektórzy uważają, że powinny pozostać jak je natura stworzyła. Zdania na ten temat są bardzo różne.

Link to comment
Share on other sites

Oj chyba każdy PONek z zimowego spaceru przynosi do domu śniegowe kule, zwłaszcza kiedy śnieg jest mokry. Moja sunia też sie kidyś tak oblepiła, że musiałam ją wynośić po schodach bo nie mogła iść :( Zawsze po takim spacerku wkładam ją do wanny i powoli chłodną wodą rozpuszczam przymarznięty do łapek śnieg.

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam podobnie!
Zawsze podobały mi sie takie, które miały duzo ciemnym, nierozjaśnionych łat - Jednak przy kupnie Jagny gust całkiem mi się zmienił i chciałam psa, który rozjasni się niemal do bieli - Jagna sie nie rozjaśniła, ale i tak jest w wiekszości biała.

Link to comment
Share on other sites

Mnie nadal bardzo podobają się psiaki mające dużo ciemnych nierozjaśnionych łatek, jednak gdybym decydowała się na drugiego PONa możliwe, że byłby właśnie taki jaśniutki - niemal biały. Muszę jednak przyznać, że maść, która robi na mnie największe wrażenie to biało brązowa nierozjaśniona ( zapewne dlatego, że jest ona mało powszechna wsród PONów).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...