Jump to content
Dogomania

Sunia szczeniak spaniela Polly szuka domu bez dzieci! Polly ma dom z mádrymi dziecmi!


emilia2280

Recommended Posts

We wtorek 29.01.2013 Polly pojechala do wspanialego i mádrego domu k/Suchej Beskidzkiej. Dzieci sá 14 i 7 lat, bardzo ulozone i mádre, sunia zmieni zdanie o dzieciach!
______________

Polly jest w hoteliku u Mirki od 03.01.2013
__________________

Biedunia trafila do nas z ogloszenia, gryzla i byla przerazona. Juz jest dobrze, sunia bardzo szybko nauczyla sie ze czlowiek nie krzywdzi, ale moze miec uraz do "dzieci" które miala nieszczéscie poznac w przeszlosci.


Tekst o Polly z naszych ogloszen:
Polly to 4 miesięczna sunia, szczeniak, który już zdążył zaznać nieumiejętnego traktowania w swoim poprzednim domu z dziećmi. Sunieczka trafiła do nas gryząca i niepozwalająca się dotknąć bez jej panicznej reakcji, w postaci płaczu i gryzienia. Wolimy nie myśleć, jak wyglądało jej poprzednie życie, skoro tak bardzo broniła się przed dotykiem...

Sunieczka trafiła do naszego zaufanego domu tymczasowego, gdzie szczekała żałośnie przez pierwszą noc i nie pozwoliła nikomu zbliżyć się do siebie - broniła się ząbkami. Mądra opiekunka, wiedziała że nic nie należy robić z psem na siłę i pozostawiła sunię w spokoju, żeby nabrała pewności, ze nikt nie będzie jej łapał ani brał na ręce, jeśli tego sama nie zechce. Efekty były widoczne już na drugi dzień. Malutka zobaczyła że inne psy są wesołe i bawią się z opiekunką, nikt nie robi im krzywdy oraz nie zmusza jej do kontaktu.

Po paru dniach Polly nabrała na tyle zaufania, ze pozwala brać się na ręce i jest wesołym, radosnym szczeniakiem. Wiemy jednak ze gdzieś w jej malej główce może kryć się strach przed dziećmi, od których widać w przeszłości nie zaznała nic dobrego. Dlatego zadecydowaliśmy, że Polly trafi tylko do domu bez małych dzieci, do osób które dadzą jej wolność wyboru, jeśli zdecyduje że chce mieć odrobinę swojej niezależności, bez narzucania się jej - to o co kiedyś musiała walczyć małymi ząbkami.

____________________________________

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-P2FHAm1Ib1E/UOrx4aHXdMI/AAAAAAAAXRY/rIkvQxdl8Ck/s640/SAM_6779.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-m1ueC2FIJHE/UOrx38ndN_I/AAAAAAAAXRU/VF0plRBR7s0/s640/SAM_6784.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CrZ0mMaEwTs/UOrx3d_B4kI/AAAAAAAAXRQ/ghHsErcNtnI/s640/SAM_6785.JPG[/IMG]

album Polly: [URL]https://picasaweb.google.com/117537880231945609760/Polly?authkey=Gv1sRgCNmIrs2hoc-9IA[/URL]#

Edited by emilia2280
Link to comment
Share on other sites

Kochana, oby szybko znalazla domek! Do nas przekonala sie juz po kilku godzinach podrozy :) Dala kolo siebie usiasc i sie poglaskac, jak Konrad prowadzil to nawet zagladala mu zza fotela i kladla glowe na ramieniu, na tyle na ile jej dlugosc smyczki pozwalala :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']

Halo, a masz wátek Pupi? zabulilam za jej transport a nie mam umowy z DT podpisanejjj i nie mam jak jej oglaszac bo nie wiem nic o suni. buuuu[/QUOTE]

W razie czego ja moge o Pupi Wam cos skrobnac ;p Ale nie wiem czy ja dobrze z rozmowy z Ula pod schronem zrozumialam, ze Pupi pojedzie do Uli, a od niej zabierze ja jej siostra /?/ i Pupi zostanie u niej?

Zakonna, tak, wszystkie 3 rudzielce to moja prywatna najprywatniejsza wlasnosc, lacznie z przydomkiem :)

Link to comment
Share on other sites

Pupi jest u siostry Uli tak jak pisze Guciek.
Ula dzisiaj pojechała z Beatą po tą czarną spanielkę do Częstochowy, którą facet chciał oddać "do hodowli albo myśliwemu". Sunia jak się okazało na miejscu cała w dredach i panicznie boi się wszystkiego. Była golona pod narkozą.

Jak się ogarną z tą sunią, która ma być na DT u Beaty, to założą wątek. Na spanielowym już jest.

Link to comment
Share on other sites

Polly nie daje sobie w kaszę dmuchać :) nabrała pewności siebie do innych psów i lubi dowodzić w grupie.Ponieważ Bartuś też chce rządzić dochodzi do łapko:diabloti:czynów i zębo:diabloti:czynów.Ale za chwilkę są już kumplami i nawet śpią obok siebie :)
Mała boi sięobcych.Ostatnio kiedy byli u mnie znajomi,schowała się za fotel i siedziała cichutko jak myszka.Wyszła jak poszli sobie:evil_lol:
Uwielbia być przytulana i myziana.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i domek okaże się być TYM DOMKIEM, mała Polli wkrótce zawita w progach swojego DS.
Po chwilowych kłopotach z ustaleniem terminu wizyty, odbędzie się ona z początkiem przyszłego tygodnia :)
Prosimy o trzymanie kciuków.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...